grsail.com

Żywność w służbie na 50. rocznicę Stronę

Żywność w służbie na 50. rocznicę Stronę


Jeśli planujesz świętować swój złoty jubileusz lub imprezę dla kogoś, kto jest, trzeba wiedzieć, co żywności służyć do partii okazji 50. rocznicy.

Rok That Was

Jeśli szczęśliwa para została małżeństwem przez pięćdziesiąt lat potem pobrali się w 1957. 1957 był rokiem transparent na pamiętnych wydarzeń. To był rok, w którym po raz pierwszy rzucił Frisbee się i rok, w którym Elvis wstrząsnął dom w Jail House Rock. To był rok, że Rosjanie rozpoczęli Sputnik i Ford uruchomił Edsel. Pina Colada wymyślił ten rok, jak również, co jest wielkim drink służyć w pięćdziesiątą rocznicę partii.

Mała Badania przechodzi długą drogę

Zanim zaczniemy budowę menu wokół tego, co zazwyczaj serwowane w roku, że para była żoną, pozwala spojrzeć na to, co było serwowane w pary ślubu. Kopia menu ślubu byłby daje dużą wskazówkę co do jedzenia, by służyć na imprezie z okazji 50. rocznicy. Ciężkie żywność o ciężkich sosów były bardzo popularne w latach pięćdziesiątych i nie byłbym zaskoczony, Beef Wellington w ich menu weselnego.

Jeśli rzucanie dużą imprezę warto pamiętać, że wiele z produktów podawanych w 1950 roku naprawdę nie dobrze przetłumaczyć na pokrywane wydarzenia. Ale przy odrobinie przezorność, wiele typowych pięćdziesiątych żywności mogą być pracował w menu, które służą w pięćdziesiątą rocznicę partii.

Lata pięćdziesiąte były okresem zapiekanek i mogą być podawane w dużej grupie, jeśli piecze się w poszczególnych ramekins obsługujących. Cornflake skorupą smażony kurczak był popularny i może być oferowane jako jedna z przystawek. Możesz nawet być w stanie uzyskać pieczeń na menu.

Dla mniejszych partii może pomóc, aby pamiętać, że pięćdziesiątych był czas, że grillowanie stało się popularne. Więc grill party dla szczęśliwej pary będzie terminowe pomysł.

Na przekąski Chex Mix został wprowadzony wtedy i jest popularna. Koktajle owocowe i owoce morza krewetki i koktajle były bardzo popularne w latach 50-tych.

Co do warzyw z lat pięćdziesiątych był czas, masła i to dużo. Ciężkie sosy śmietankowe były wylewane na warzywa z porzucenia. A jeśli ciężki sos śmietanowy nie był dostępny, warzywa były pokryte jakimś kremem puszkach lub coś innego zupy i niektóre smażone cebulę na dodatek. Jednakże, może chcesz iść nieco mniej autentyczne podczas przygotowywania warzyw i służyć im w bardziej nowoczesny i lekko przyprawiona parze sposób.

Złoty Rok

Pięćdziesiąta rocznica jest rocznica złota. Deser jest dobry moment, aby zdobyć złoto na posiłek. Osobiście, chciałbym iść z obu tort Sachera z płatków złota dekoracji, co nie jest tradycyjna ozdoba do tego ciasta, ale pięknej przeciwieństwie jednak. Kolejnym wyborem jest ciasto opera, która jest tradycyjnie doprawione płatkami złota. Dla większej partii, tort weselny pokryty złotem kremówki i urządzone blisko par oryginalnego tortu i przyozdobionym z małymi ikonami roku byłoby właściwe. Dla Cake Topper, replika Cadillac z dużymi płetwami, a nawet pierwszy samochód tej pary, czy to coś śmiesznego jak rambler Nash, byłby fantastyczny pomysł, aby zakończyć ciasto.

Żywność w służbie na 50. rocznicę Stronę

Możesz przejść tradycyjną drogą i oferuje swoim gościom standardowe potrawy komfort z lat pięćdziesiątych. Lub mniej formalnej strony więcej zabawy może chcesz iść z cheeseburgery, frytki i słodów. Po prostu Pina Coladas płynących i wszystko ułoży się dobrze.