grsail.com

Zoo Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Zoo Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Kiedy chce uczyć o zwierzętach i zoo, zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym może pomóc skoncentrować badania dziecka i zrobić trochę uczący początkujący naukowiec.

Uzyskać członkostwo

Ogrody zoologiczne i przedszkolaki idą razem w parze. Dlatego też, jeśli jesteś w stanie iść częściej, członków może być warte inwestycji. Istnieje jednak dodatkowy plus do zoo zakupu członkostwa: zoo często będą działania i zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, a oni na ogół robią to na stopy przez członka lub jako wyłączny przywilej dla członków. Twoje przedszkolaki mogą mieć okazję zobaczyć nowo narodzone szczeniaki i młode, dostać specjalną wycieczkę gadów kolekcji w zoo, a nawet usłyszeć opowieści edukacyjnej koncentruje się na ochronie przyrody. Innym, bardziej ukryte zaletą zakupu członkostwa jest to, że zamiast robić zoo w cały dzień, możesz iść do zoo częściej w krótszych przedziałach czasowych. Zobaczymy jedno zwierzę lub jeden biom w czasie, jest o wiele bardziej wykonalny sposób, aby zobaczyć zabytki i dźwięki zoo z przedszkolaka.

Pień Zoo Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Jak najlepiej wykorzystać pobyt w zoo jest łatwe, jeśli przygotowujemy kilka działań zoo. Dla dzieci w wieku przedszkolnym, o przenośny działalność może pomóc im nauczyć się myśleć w sposób naukowy i odchodzić z dużo bardziej z ich doświadczenia.

Zoo Alphabet Book

Wzmocnienie począwszy umiejętności pomagając dziecku zrobić książkę zoo alfabetu!

 • Potrzebne materiały
  • aparat (cyfrowy lub polaroid)
  • album na wycinki
  • materiały scrapbooking, że dziecko może korzystać
  • wycięte litery (można zrobić to samemu lub kupić je od domu nauczyciela)
 • Co zrobić:
 1. W drodze do zoo lub przed wyjazdem, rozmawiać z dzieckiem o różnych dźwięków liter. Pomóż im, że zwierzęta, które mogą zobaczyć i jakie litery nazwy te zwierzęce rozpoczynają się: mrówki na 'a', bizony na "b", itp
 2. Powiedz dziecku, że jest na polowania alfabetu znaleźć zwierzęta reprezentują każdą literę alfabetu. Powiedz mu, że będzie on mieć aparat i pomoc, może on robić zdjęcia zwierząt. Zdjęcia będą umieszczane w książce będzie tworzyć.
 3. Podczas gdy w zoo, pozwól dziecku poprowadzić drogę (jak jest to uzasadnione). Zachęcaj dziecko do podjęcia tyle zdjęć, ile chce. Nie martw się, jeśli on robi zdjęcia pięciu różnych "p" zwierząt - po prostu być przygotowani na dodatkowy punkt jest duże "P".

Zoo Animal Hunt

Mimo, że działalność ta zajmuje trochę zaawansowane przygotowania i znajomości zoo, to duża aktywność budować umiejętności myślenia. Podstawa założeniem jest utworzenie 09:55 "wskazówki", aby pomóc dziecku "polowanie" dla danego zwierzęcia. Na przykład, jeżeli zwierzę szukali jest niedźwiedź polarny, że wskazówki, może wyglądać tak:

 • Jestem biały. (Dołącz obraz kolorze białym).
 • Ważę ton. (Dołącz obraz skali lub coś innego, aby wskazać heavey wagi.
 • Uwielbiam pływać. (Dołącz obraz basen lub jezioro do pływania.
 • I normalnie żyć tam, gdzie jest bardzo zimno. (Dołącz obraz gór lodowych, lub coś innego, że jest zimno.)

Jak przejść przez zoo, zapytać dziecko, czy zwierzę patrzy na to zwierzę tajemnicą. Oceń cechy zwierzęcia, aby pomóc mu podjąć decyzję. Tak więc, jeśli patrzy na pingwina można pomóc wywnioskować, że nie jest to tajemnicą, ponieważ zwierzę nie jest ciężkie i nie jest cały biały.

Zoo w domu

Nie zapominajcie, że jeśli nie możesz iść do zoo, ogród zoologiczny może czasami przychodzą do Ciebie! Nie brakuje zasobów internetowych do odkrywania zoo w domu, a gdy to nie zastąpi prawdziwej podróży - może wystarczy czasowo!

Zoo Animal Maski

Maski zoo może się wydawać, że jesteś w zoo! Co przedszkolak nie miłość do maski i ubrać? Preschool rzemiosło są zawsze miłym dodatkiem do każdej działalności, więc nie bój się wyłamać pędzle!

Zoo Keeper for a Day

Zacząć od zbierania materiałów, które posiadacz zoo może potrzebujesz. Butelki dla niemowląt (do karmienia dzieci uratowanych zwierząt), siatki, kamizelka Heca, a lornetki możemy być częścią zabawy. Przechowuj materiały w bin dress-up dla tych deszczowe dni, kiedy nie można się wydostać.

Zwierzofraszki

Jest to jeden raz, gdy to jest w porządku, aby bawić się jedzeniem. Zachęcaj przedszkolaka do sortowania i klasyfikowania jego krakersy zwierząt. Można również pomalować je farbą jadalnych żywności. (Można zrobić jadalne farby żywności poprzez dodanie barwnika do syropu kukurydzianego.)

Najważniejszą rzeczą do zrobienia podczas zwiedzania zoo z działalności dzieci w wieku przedszkolnym jest, aby pamiętać, aby dobrze się bawić. Planowanie działań może pomóc zamówić dzień i dać swoje preschooler rzeczy do zrobienia, ale w końcu, jest to proces, a nie koniecznie do końca się liczy!