grsail.com

Znane Miejsca w Quebec

Znane Miejsca w Quebec
Frontenac znajduje się w Quebec City.

Jeśli planujesz podróż do Quebecu, będziemy chcieli, aby upewnić się, że nie brakuje znanych miejsc w Quebecu. Jako jedno z najstarszych miast w Ameryce Północnej, Quebec City i okolicach, oferuje sporo historii. Jest wiele do odkrycia w tym klejnot Ameryki Północnej.

Znane Miejsca w Quebec

Quebec ma wyróżniającą zaszczyt bycia głównym post handlu dla futer, lądowiska dla takich jak francuscy odkrywcy Jacques Cartier, a także Samuel Champlain, a także jako miejsce pierwszych osiedli w to, co kiedyś było znane jako "Nowej Francji ". Bogate w historię, ale z dużą ilością nowych atrakcji zbyt - Québec robi fenomenalnie ciekawy cel.

Hôtel du Parlement

Ten budynek jest gospodarzem Zgromadzenia Narodowego. Został zbudowany naśladować Luwr i na drzwiach widać napis Je me souviens które jest mottem Québec. Póki są wycieczki w ciągu dnia, i działania dla latem dla rodzin z dziećmi, to jest widok w godzinach wieczornych, które są najbardziej warte zobaczenia. Masywna konstrukcja jest oświetlony i najwyraźniej jest dość miejsce. Możesz odwiedzić Zgromadzenia Narodowego niemal każdy czas w ciągu roku, ale zadzwonić z wyprzedzeniem, aby zapytać o harmonogram działań.

Citadelle de Québec

Cytadela oferuje wiele funkcji, w Quebecu. Jest raty wojskowych i część "Fortyfikacje de Québec", i jako takie jest jednym z najwyższych punktów w Quebecu. Służy także jako rezydencji generalnego gubernatora Kanady. Chociaż Cytadela jest aktywny garnizonu wojskowego, są jeszcze zwiedzanie z przewodnikiem na większość dni co godzinę na godzinę. Można też zwiedzić rezydencję gubernatora. Latem można zobaczyć zmianę ceremonii straży.

Place Royale

La Place-Royale jest centralnym punktem w czasie karnawału Winter. Zarządzane przez Musée de la cywilizacji, Place Royale jest warstwowe z uroczych budynków an bruku ulic kamień. Można łatwo spędzić spokojny dzień w roamingu la Place Royale.

Montmorency Falls Park

Upadki pochwalić wysokość 27 metrów wyższy niż Niagara Falls. Jednakże, w przeciwieństwie do Niagara Falls jest stosunkowo nieznane pozostałej części świata. Park oferuje wiele prorodzinnych działań - zwłaszcza w lecie, kiedy pogoda jest mniej surowa.

Musée de la cywilizacja

To muzeum jest imponujące i warte zobaczenia z różnych powodów. W szczególności jest on znany z innowacji, a jako siedziba wiedzy w obrębie miasta. Jednakże, również znajduje się w samym sercu zabytkowego Québec i dlatego, jeśli odwiedzicie miasto tak czy inaczej - ta ikona kultury jest warte wysiłku.

Stary Québec

Stary Quebec jest rzeczywiście bardziej dzielnicy niż jest miejsce; jednak, jeśli jesteś spędzać czas w stolicy, to równie dobrze może chodzić w tym kierunku. Jeśli odwiedzasz Cytadelę, jesteś już w Starym Quebec, chociaż jest wiele więcej do zobaczenia. Się na pieszą wycieczkę po ulicach krętych. To tutaj znajdują się jedne z najstarszych budynków w Ameryce.

Więcej zasobów

Jeśli szukasz więcej informacji na zwiedzanie Québec lub chcesz wiedzieć, co słynny w Quebecu są naprawdę warte czasu, upewnij się, aby napisać do Québec Tourism Board, aby uzyskać więcej informacji. Będziesz zadowolony, że tak!