grsail.com

Znalezienie Odzież Zaprojektowany dla Kundalini Jogi

Znalezienie Odzież Zaprojektowany dla Kundalini Jogi


Kundalini joga jest zazwyczaj odzież biały lub bardzo jasny, i wykonane z oddychających tkanin naturalnych, takich jak bawełna organiczna lub lnu. Aby osiągnąć najwyższy poziom leczenia i świadomości podczas uprawiania Kundalini joga, ubranie musi być wygodne.

Joga Kundalini

Kundalini joga łączy aspekty fizyczne, psychiczne i duchowe, aby odblokować energię w organizmie. Według filozofii jogi, Kundalini jest duchowa energia lub życia siła znajduje się u podstawy kręgosłupa. Kundalini asany jogi, w połączeniu z konkretnymi ćwiczenia oddechowe, darmowej energii w organizmie i pozwolić, aby przechodzić w górę wzdłuż kręgosłupa. Sekwencje Kundalini lub Krija, może być szybkie i powtarzalne lub względnie nadal, a towarzyszące im oddechy często odzwierciedlają ruchy ciała.

Ćwiczenia i medytacje kundalini yogi są uważane przez niektórych, aby zapewnić szerokie korzyści dla osobistego rozwoju duchowego oraz poprawy fizycznego i psychicznego samopoczucia. Wierzący twierdzą, że fizjologiczne korzyści obejmują szerokie spektrum dolegliwości, w tym problemy z pamięcią, astmy, cukrzycy, bólu, chorób związanych ze stresem, uzależnień i zaburzeń psychicznych.

Joga Kundalini Odzież Pasuje do praktyki

Spirit Voyage to firma, która oferuje linię odzieży Kundalini, która jest biała do reprezentowania światło i blask. Linia oferuje stylowe cięcia, naturalne tkaniny kontroli na wilgoć i oferuje wspaniałe zakres ruchu.

Tantryczny Lotus Spodnie

Spodnie tantryczny Lotus zapewniają komfort i ruchu, i są wyposażone w pas bawełny dzianiny i luźne wybuchały nogi. Są one łatwe do przenoszenia i są idealne do codziennego noszenia, jak i kundalini yogi.

Jogina Harem Capris

Te capris są jedwabiście miękkie, przestronne, i oddychająca. W kundalini joga, często masz nogi w powietrzu. Te capris pozostać w miejscu przy pomocy smocked, sprężystych mankietów kostki. Oferują one niesamowity zakres ruchu, a ich lekka bawełniana tkanina sprawia, że ​​są doskonałym wyborem na lato.

Składany Kundalini Joga Spodnie ponad

Spirit Voyage bestsellerem, te spodnie są bardzo miękkie, bardzo lekkie i bardzo wygodne. Są one wyposażone w wygodne rozkładane nad pas, są zamontowane na kolana, a potem wybuchają się lekko do kostek. Wykonana w 96% z bawełny i 4% elastan, pozwalają na optymalne odcinku i ruchu.

Bluzka bawełniana mandarynka

Ta bluzka jest wykonana z śnieżnobiałej bawełny z kołnierzem i rękawami cap appliqued. Jego elegancki wygląd jest idealny do uprawiania jogi i bardziej formalne okazje.

Sita Joga Bluzka

Sita Joga Bluzka wykonana jest z jedwabiu, aby zapewnić płynność, lepszą swobodę ruchu i piękny styl. Oferuje on szeroki dekolt, wyposażone długości trzy czwarte rękawy i trochę lycry na odcinku i zachowanie kształtu.

Bambus sojowy Joga Koszulka

Ta herbata oferuje niesamowitą miękkość i komfort, a wykonana jest z 62% bawełny, 27% bambus, soi, 6% i 5% elastan. Knoty Bamboo wilgoć z dala od skóry, ma naturalne właściwości antybakteryjne, jest hipoalergiczny i bez sztucznych substancji chemicznych, co czyni ten trójnik modne, funkcjonalne i ekologiczny wybór.

Chakra Joga Bra

Ten biustonosz ma niepowtarzalny ścieg wentylatora rolujący wraz z powrotem do wielkiego biegacza wsparcie i wygodę. Wykonany jest z 92% bawełny i 8% lycry.

Odzież zwiększy Practice

Kundalini joga jest bardzo duchowe i wymagający praktyka i odpowiednie ubranie może doświadczenia bardziej wzmocnione i znaczące dla Ciebie.