grsail.com

Znaki metalowe antykami

Znaki metalowe antykami


Antique znaki metalowe są zabawne kolekcjonowania, który dodaje pewien nostalgiczny urok do każdego środowiska, w którym są wyświetlane.

Znaki metali są bardzo Kolekcjonerska

Przez pierwszych sześćdziesięciu lat lub tak z 20. wieku, znaki metalowe były częstym widokiem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz kawiarni, stacji benzynowych, sklepów spożywczych i innych obiektów komercyjnych. Metalowe tabliczki spełnione dwa cele. Były one długotrwałe i były kolorowe reklamy, które przyciągnęły uwagę konsumentów. Znaki te reklamowane przedmioty, które już dawno zniknęły z półek, jak również marek, które są nadal znane. Wśród tysięcy oznaki metalowe, niektóre z najbardziej popularne były:

  • Nehi sody
  • Coca cola
  • Texaco

W latach 1960, metalu signage popadł w niełaskę. Wiele znaków zostały wyrzucone i zastąpione znakami papieru. Inne wisiały jednak możliwość pogorszeniu. Czterdzieści lat temu mogłeś podniósł antyczny metalu znak dla grosze, ale rynek się zmienił, a te stare reklamy są cenione przez kolekcjonerów jako formę sztuki. Niektóre z objawów pobrać tysiące dolarów na aukcjach.

Znalezienie Znaki metalowe antykami

Znalezienie niedrogie oznaki metalowe jest trudniejsze niż kiedykolwiek. Nie tylko nie mniej na rynku, ale może to być trudne do odróżnić autentyczne znaki zabytkowych i reprodukcji, które zostały zalane sklepów w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

Antique sklepy i centra handlowe

Te stare znaki cynowe często można znaleźć w antykwariatach, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Można spodziewać się zapłacić 200,00 dolarów lub więcej na mały znak i znacznie więcej dla dużych przedsiębiorstw. Jeśli widzisz tani metalowy znak, nie należy zakładać, że jest to dobry interes. To może być łatwo reprodukcji.

Pchle targi

Można znaleźć autentyczne zabytkowe znaki na pchlich targach mniej niż w sklepach z antykami, ale chcesz być szczególnie ostrożnym. Często sprzedający nie wie zbyt wiele o znak, takich jak, czy jest prawdziwa czy nie.

Sklepy

Podczas podróży po kraju, bocznymi drogami, można zobaczyć kilka z tych objawów wciąż wisi na stacjach paliw, kawiarni, małych sklepów spożywczych, a nawet żywią sklepach. Często są tam tylko dlatego, że nikt nigdy nie wziąć je w dół. Nie zaszkodzi zapytać, czy właściciel będzie zainteresowany sprzedażą znak, że lubisz. Nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć.

Internet

Możesz znaleźć tysiące różnych znaków w internecie, ale to może być trudne, aby powiedzieć, czy znaki są autentyczne lub reprodukcji. Będziemy chcieli zadać wiele pytań, sprawdź politykę powrotu, i sprawdzić opinie o sprzedającym, jeśli jest on dostępny. Jeżeli znak jest znacznie mniej kosztowne niż inne objawy to dobry zakład, że to jest powielanie.

Zbieranie Vintage reklamowe znaki

Zwykle są dwa powody, dla których ludzie zbierają stare oznakowanie. Interesuje ich zbierania dla przyjemności posiadania kolekcji lub chcą znaki udekorować swój dom, biuro lub sklep.

Istnieje wiele sposobów, że ludzie zbierają znaki. Mogą zebrać pewną temat, takich jak zabytkowe reklamy samochodowej. Mogą zebrać pewną markę, takie jak Royal Crown Cola, lub może po prostu odebrać co przyciąga ich uwagę. Nie ma dobrych lub złych sposób zbierać znaki metalowe tak długo, jak zachować przestrzeń i budżet na uwadze.

Wyświetlanie swoją kolekcję

Stare znaki może wyglądać nie na miejscu w pokoju urządzonym w stylu wiktoriańskim, ale wysokie są one idealne do pokoju z dorywczo, wiejskie powietrze. Szyldy reklamowe zwykle wyglądają najlepiej w kuchni, pokoju gier i nor. Możesz nawet utrzymać przedmiot znaku zgodnie z przeznaczeniem pomieszczenia, takie jak przy użyciu starego reklamy piwa w pokoju gier, na przykład.

Oceniając Zarejestruj

Niektóre rodzaje znaków są bardziej cenne dla kolekcjonerów niż inne rodzaje. Podczas gdy znak Texaco może być kolekcjonowania, to znak, że mówi: "Jones Texaco - Dallas Finest" warto byłoby więcej do większości kolekcjonerów, ponieważ jest wyjątkowa.

Znaki z pożądanych firm będzie bardziej wartościowe dla kolekcjonerów niż znaków z mało znanych firm jak z ogólną zasadą. Marki, które są bardzo kolekcjonowania są:

  • Coca cola
  • Edison
  • Nehi
  • Wędrowiec
  • Remington
  • Studebaker

Najcenniejsze są te znaki, które są oczywiście w dobrym stanie. Choć trochę wyblakła lub rdzy nie przeszkadza kolektor, ogromne obszary rdzy, dziur, fałdowanie i ciężką blaknięciem obniży wartość. Przetrzyj znak delikatnie miękką szmatką, ale nie próbuj czyścić rdzy poza nim. Oznaki życia, o ile nie są one zbyt poważne, są do zaakceptowania.

Antique znaki metalowe są przypomnieniem sposób, że wszystko kiedyś, ludzie marki znali i style projektowania, które były popularne od koloru czcionki. Ich zbieranie jest to świetny sposób, aby zachować tę formę sztuki coraz bardziej rzadkie.