grsail.com

Znaczenie po odzyskaniu ćwiczeń

Wielu ludzi, którzy nie doceniają znaczenia po odzyskaniu ćwiczeń często nie mają wystarczająco dużo energii na następny dzień. Uzyskanie odpowiedniej ilości odżywiania i odpoczynku jest niezbędna w celu odzyskania fizycznie i psychicznie od intensywny trening. Jeśli przewidujesz, że nie będzie miał wystarczająco dużo czasu, aby w pełni odzyskać po danej sesji ćwiczeń, może warto rozważyć zmniejszenie intensywności treningu, aby umożliwić organizmowi leczyć.

Odzyskiwanie psychologiczna

Niektórzy sportowcy wysokiego szczebla mają dużo ciśnienia umieszczone na nich do wykonania, który może mieć katastrofalny wpływ na nich psychicznie. Chociaż może nie być w elitarnej sportowca, po ćwiczeniach trzeba jeszcze niech twój umysł, jak odzyskać swoje ciało. Czy jesteś studentem lub praca dla życia, ważne jest, aby wiedzieć, ile potrzebujesz psychicznego odpoczynku po treningu, dzięki czemu można wykonywać swoje zadania w sposób efektywny, następnego dnia.

Jeśli wystąpią objawy depresji i zmęczenia psychicznego dzień po treningu, może być zbyt szkolenia. Weź kilka dni wolnego, aby twoje ciało ładowania, a następnie sprawdzić, jak się czujesz podczas następnego ćwiczenia. Jeśli problem będzie się powtarzał, może chcesz przełączyć się na inny rodzaj ćwiczeń, bądź skonsultuj się z lekarzem, jeśli to konieczne.

Odzyskiwanie fizyczny

Rodzaj ćwiczeń i czasu trwania treningu będzie miał wpływ na czas naprawy, czego potrzebujesz. Na przykład, jeśli jesteś maratończyk, są szanse, trzeba więcej czasu, aby odzyskać, niż kogoś, kto działa tylko pięć mil w trakcie sesji treningowej. Będziesz w stanie powiedzieć, ile w przybliżeniu twoje ciało potrzebuje odpoczynku po wykonywania określonego ćwiczenia na kilku różnych okazjach.

Po zakończeniu treningu, trzeba uzupełnić utraconych płynów i zjeść zdrowy posiłek, aby przyspieszyć powrót do zdrowia twojego bodyâ € ™ s. Jak długo można czekać do jedzenia po ćwiczeniach jest kwestia preferencji, więc możesz eksperymentować z różnych odstępach czasu, aby zobaczyć, jak twoje ciało reaguje. Na przykład, niektórzy sportowcy wybrać do spożywania posiłku, który zawiera dużą ilość białka zaraz po treningu zakończyć ich ciężarów. Jeśli ćwiczysz, aby schudnąć, może warto trochę poczekać do jedzenia, więc organizm może spalić niektóre z istniejących zapasów energii podczas odzyskiwania.

Jeśli nie pozwolić swoje ciało, aby w pełni odzyskać od intensywnych sesji ćwiczeń, istnieje ryzyko zranienia, jeśli powtórzyć to samo ćwiczenie zbyt szybko. Tkanki w mięśnia potrzebują czasu, aby uzdrawiać po przerywa ćwiczenie ich w dół, więc staram się pracować inną grupę mięśni, jeśli nie w pełni odzyskać z poprzedniego treningu. Na przykład, jeśli pracujesz na ramiona i plecy podczas sesji w poniedziałek ciężarów, ćwiczenia nóg we wtorek, aby dać swoje ramiona i plecy więcej czasu, aby odzyskać.