grsail.com

Zmień swoje sposoby na Nowy Rok

Jest to o tej porze roku, że wielu z nas będzie określić nasze cele na rok. W odniesieniu do zdrowia możemy obejmować takie rzeczy jak stracić 10 funtów, zwiększając naszą siłę i upuszczając kilka centymetrów naszej brzuch. Istnieje duża różnica pomiędzy chcąc zmienić i być gotowi na zmiany. Oto 5 wskazówek, aby pomóc Ci w realizacji swoich celów, a nie tylko, którzy chcą dla nich.

1. Bądź betonu - Nie wystarczy powiedzieć, że chce stracić trochę na wadze. Jak dużo? Jaka jest twoja aktualna waga? Jak długo to zajmie? Czy to rozsądne dla Ciebie? Co byłoby właściwe krótkie celem termin?

2. Zapisz go - Kiedy można umieścić swój cel na piśmie jest bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces. Jeszcze lepiej spisywać umowy znajomego i podpisują się uzgodnienie warunków dotyczących celu. Jesteś teraz odpowiedzialny wobec siebie i kogoś innego. Dodatkowo, poprzez swój cel w formie pisemnej można monitorować swoje postępy, jak iść i dokonać korekt w drodze.

3. Wybierz inną ścieżkę do innego miejsca przeznaczenia - nie będzie trzymać te same drogi jazdy spodziewałem się osiągnąć nowy cel, więc nie należy się spodziewać tych samych wysiłków używane w przeszłości, będzie dawać różne wyniki. Spróbuj czegoś nowego, czy to fizycznie z nowego rodzaju treningu lub dodając więcej wody w ciągu dnia. Spójrz poprawy na to, co próbowałem w przeszłości.

4. Bądź rozsądna - Jeśli prowadzimy kilka dodatkowych kilogramów, musimy sobie uświadomić, to przyrost masy ciała nie po prostu przyjść w ciągu ostatnich kilku tygodni wakacji. Więcej niż prawdopodobne, że rozpoczął się wkrótce po studiach i jak weszliśmy na rynek pracy, rodziny i zaczęli stopniowo pnący się od tego czasu. Bądźmy sprawiedliwi dla siebie i uświadomić sobie, że jeśli po 10 lub 15 lat, aby umieścić na 50 funtów, nie będzie rozczarowany, jeśli to wszystko nie topi się w ciągu najbliższych 8-10 tygodni. Strzelać do 1-2 funtów off w tygodniu.

5. Bądź gotowy na zmiany - Każdy chce się zmienić na lepsze. Ja pracowałem z tysiącami ludzi i jeszcze się ktoś przyszedł i poprosić zwiększenie tkanki tłuszczowej, mniej energii, mniej siły i gorszą postawę. Tak więc zmiany na lepsze jest podane. Staje się pytanie "czy jesteś gotowy na zmiany? i "co można zrobić, aby zapewnić zmianę?

Jak dalej w kierunku zdrowszego stylu życia w 2009 r zachować te wskazówki pod uwagę w celu zapewnienia bezpiecznego, skutecznego i trwałego postępu.

Wszystko co najlepsze.

Chris
250.212.2972
www.okanaganpeakperformance.com