grsail.com

Zioła dla chorych na cukrzycę

Zioła dla chorych na cukrzycę


Zioła na cukrzycę to zioła, które pomagają regulować poziom insuliny, jak również zioła używać zamiast cukru.

Zioła, które może pomóc w cukrzycy

Zioła ajurwedyjskie

Ayurveda, system medycynie sięga wieków w Indiach, korzysta z wielu ziół na cukrzycę. Najczęściej używane zioło jest Gymnema (Gymnema sylvestre). Zioło to ma dwa różne właściwości, które pomogą diabetyków. Po pierwsze, stymuluje trzustki. To pomaga trzustkę do wytwarzania insuliny. Podczas żucia liści Gymnema lub umieścić kilka sproszkowane zioła na języku, blokuje kubki smakowe, które pomogą Ci poczuć słodycz. To może pomóc przestać jeść słodycze lub głodu nikotynowego słodycze lepiej kontrolować swoją dietę.

Kozieradka

Kozieradka jest inny starożytny herb stosowany w leczeniu cukrzycy. Jest używany nie tylko w medycynie, ale także jako przyprawa do gotowania. Kozieradki może obniżyć wysoki poziom insuliny, poziom glukozy we krwi niższe i poprawić poziom cholesterolu. Jeśli chcesz spróbować kozieradka pomóc cukrzycy, należy skonsultować się z zielarz, ponieważ dawka zależy od wielu czynników.

Ekstrakt z pestek winogron

Z pestek winogron i ekstraktu z pestek winogron zapewnia wiele zdrowe dla serca korzyści, ale również pomaga regularnie poziom cukru we krwi. Liczne badania laboratoryjne sugerują, że małe nasiona wspólnego winogron może pomóc diabetyków regulacji ich poziom cukru we krwi.

Cynamon

Najnowszy zioła wykazano, aby pomóc diabetyków Typu II jest cynamon. Według opublikowanych raportów w Diabetes Zdrowia, cynamon może pomóc komórki w tkance mięśniowej i innych komórek chłonnych insuliny stają się bardziej wrażliwe na insulinę. Możesz łatwo dodać więcej cynamonu do diety po prostu dodając łyżeczkę sproszkowanego cynamonu do owsianki śniadaniowej lub smoothie.

Stewia

Dyskusja ziół dla diabetyków nie byłaby kompletna bez wspomnienia stewii. Stewia zapewnia zdrowy, ziołowy alternatywą dla sztucznych słodzików dla diabetyków. Liście roślin stewii suszy kruszeniu, i formowana w postaci proszku lub tabletek, które mogą być dodawane do herbaty, kawy lub innych napojów lub żywności. Smak jest podobny do cukru, ale może mieć podobny smak lukrecji przypadku korzystania z dużej ilości. Stevia jest uważany za bezpieczny zioła, i mogą być stosowane w wielu środkach spożywczych i napojach, w miejsce cukru. Idź łatwe pierwszy raz, kiedy go używać i dostosować ilość w zależności od smaku.

Porozmawiaj z zielarz

Ponieważ cukrzyca jest taka poważna choroba, to jest wysoce zalecane, aby porozmawiać z zielarza przed wybierając zioła. Planowanie terminów i udostępnianie informacji medycznej z zielarza. Podczas zielarzy nie może zdiagnozować chorobę, mogą pracować w parze ze swoim lekarzem, aby pomóc Ci wybrać zioła poprawić zdolność organizmu do wykorzystywania insuliny. Niektórzy zielarze również certyfikację jako dietetyków lub są zarejestrowane dietetyków, a takie połączenie umiejętności, referencje i doświadczenie są bezcenne dla cukrzyka. Podczas gdy większość ziół o zalecanych są bezpieczne, należy nadal stosować się do zaleceń lekarza dla własnego stanu. Nie należy przerywać przyjmowania leków przeciwcukrzycowych, chyba że zaleci tego lekarz.