grsail.com

Żeglarstwo: Sailing Charters Porady

Przy podróży czarteru bare

Nawet jeśli masz swój własny jacht, to dobry sposób, aby dowiedzieć się więcej o żeglowanie jest wyczarterować jacht. Czarter łodzi jest w zasadzie wynajmuje je. Możesz wynająć wszystkie typy łodzi i jachtów, które daje nowe doświadczenia żeglarskie. Następnie można dodać te umiejętności do tego, co już wiesz o żeglarstwo z własnej łodzi. Dobrym sposobem na rozpoczęcie jest czarter łodzi na weekend wakacji. Będzie to wprowadzenie do nowej łodzi bez nadmiernego was. Istnieje pozornie nieograniczone możliwości reklamowane w Internecie z Florydy kart żeglarskich na Bahamy żeglarskich kart do Karaibów czartery żeglarskie. Jeśli książka karty żeglarskiej bez załogi, nie będzie miał załogę, aby ci pomóc, więc należy upewnić się, że spełniają wszelkie wymogi tych prywatnych czarterów łodzią.

Aby znaleźć ten, który jest najlepszy dla Ciebie, możesz poszukać w sieci w ramach obszaru, który chcesz płynąć, takich jak na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych lub można wyszukiwać na podstawie kart bez załogi, wypożyczalnie żaglówek lub kart żeglarskich. Przeczytaj szczegóły na temat takiej karty ostrożnie. Upewnij się, że CV żeglarstwo spełnia wymagania bez załogi czarterowe. Większość bez załogi firm czarterowych będzie upewnić się, można udowodnić, że kapitan ma doświadczenia czarter lub posiada podobny wielkości łodzi. Możesz być również poproszony o dowód, że masz co najmniej jeden doświadczonego członka załogi.

Po czarter statku bez załogi stylu, przed wyjazdem należy mieć pewność, że wiesz o następujące na łodzi zamierzasz żeglować: lokalizację mechanizmów bezpieczeństwa i sprzętu, bezpiecznego działania wciągarek, linii refowania, kotwy (ów), VFH System (i Mayday instrukcje), praca silnika, halliard i wszelkie nowe systemy do ciebie.

Wykres kursu na Twój Chartered łodzi

Jeśli już studiuje żeglarstwo, może myślisz, że jesteś gotowy na mapach podróży. Istnieje mnóstwo kart żeglarskich, z których do wyboru, w tym wielu typów łodzi i wielu miejsc. Ale, nie określają wyczarterować łódź korzystając jedynie z technologii nawigacji GPS. Musisz również nauczyć się sztuki i nauki wykresów własnego kursu. Systemy nawigacji GPS zrobić pomocy żagli żeglarzy, ale nie mogą powiedzieć o pewnych przeszkód wodnych; tylko wykresy mogą zrobić.

Potrzebne są tylko kilka narzędzi do wykresu na wykresie papieru. Użyj kredki, więc nie zrobić trwałe ślady, zwłaszcza, że ​​jesteś nowy wykresów. Praktyka tworzenia wykresów na długo przed próbą zrobić to sam na prywatnej łodzi wypożyczonych. Musisz plotera, przegródki i kompasy rysunku. Większość osób uważa, dwuręczne dzielniki łatwiejsze w użyciu. Jeśli na kurs akademicki na wykreślenie może to być najlepsze, aby go zabrać, więc Twoje umiejętności będą znakomity przed wami czarter łodzi. Równoległe władca będzie można zmierzyć odległość między dwoma punktami. Do pomiaru odległości na wykresie, należy porównać odległość między dwoma punktami w skali szerokości geograficznej na stronie wykresu.

Odczytywanie symboli w nocy jest trudne, więc upewnij się, że masz światło. Można też użyć szkła powiększającego w ciągu dnia. Tidal informacje prawdopodobnie pokryte na wykresie, ale można również użyć pływowe atlas dla obszaru żeglarstwa planujesz do wykresu. Dlatego właśnie system GPS nie jest wystarczająco; to nie może dać ci oddechowej informacji. Dodatkowo, instrumenty elektroniczne robią wykresów kurs na biegłego łodzi łatwiej, ale nigdy nie należy polegać wyłącznie na nich, jak oni wszyscy nie w pewnym momencie.

Wreszcie, prowadzą wiodącą linię przywiązane do kawałka ołowiu jako kopii zapasowej w celu określenia głębokości. Możesz zaznaczyć linię z kolorami opracowanie systemu głębokości, który Ci odpowiada i żaglówkę masz biegłego.

Charters wymagają różnych technik Sailing

Jeśli chcesz zarezerwować czarter łodzi prywatną, trzeba wybierać lokalizacji: Grecja, Francja, Tortola, Belize, Tahiti i więcej. Ale należy pamiętać - jeśli jesteś na czele - że różne kraje mogą wymagać różnych technik żeglowania skutecznie żeglować. Jednym z obszarów, w których trzeba być szczególnie ostrożnym w zakotwiczenia. Po wykonaniu zadań niezbędnych do wynajmu łodzi, twój umysł może być ukierunkowane na bezpieczeństwo - system GPS, cumy, działające podstawowe mechanizmy żeglarskie. I należy się koncentrować na bezpieczeństwo. Ale czasami, że prowadzi do braku ostrości w innych kluczowych obszarach.

Kotwiczenia problemy często występują w nocy, kiedy marynarze są senne. Przykładem jest owijanie malarza pontonowa wokół śmigła. Jeśli to nastąpi, dziób łodzi można ściągnąć pod wodą silnik zgaśnie punktu gdzie. Możesz być ekspertem kotwienia własny jacht, ale wynajem może być inna historia, więc obejmować wszystkie szczegóły na zakotwiczenie przed wyjazdem dok.

Gdy na łodzi czarterowej, spróbuj wybrać miejsce zakotwiczenia, który jest obok innej łodzi o podobnych cechach. Również w ochronie wód, gdy jest wiatr na gorącej nocy, rozważyć podjęcie linię zakotwiczenia na rufie z łuku tak rufie będzie kierował pod wiatr. Pozwoli to sypialny ma być chłodzona. Pamiętaj, że tego typu sztuczek może nie być w umyśle osoby, wynajem łodzi, więc musisz wziąć odpowiedzialność poprosić o różnych sytuacjach i jak wpływają one na łodzi Ci kartę.

Flotylli łodzi Charters

Szukasz pomysłu na wyjątkowe wakacje? Masz jakieś doświadczenie żeglarskie i chcesz być na otwartej wodzie, kotwiczenia, gdy zdecydujesz się zatrzymać i cieszyć lokalnej kuchni i kultury małej wyspie. Chcesz być w stanie nurkować w błękitnej wodzie, ale nie z planem cudzego. Ale, może chcesz to wszystko i pomocy żeglarski, który jest w pobliżu, jeśli jest to potrzebne. Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, czarterowy żeglarstwo flotylla może być dla Ciebie najlepszy. Czartery jachtów flotylla może zaoferować Ci szansę na rejs po Karaibach lub Morzu Śródziemnym. Możesz mieć trochę czasu sam na sam ze swoim współmałżonkiem lub rodziny, można także połączyć się z innymi osobami w grupie.

W statucie flotylli, może płynąć z maksymalnie 10 lub 12 innych jachtów i mają prowadzić załogę, która oferuje pomoc, gdy jej potrzebujesz, nie będąc zbyt natrętny na swój prywatny czas. Otrzymasz prawdopodobnie elastyczne trasę z proponowanych miejsc do zakotwiczenia na dzień lub na noc wrzosowisku. Czasami w statucie flotylli, wszystkie łodzie spotkać w jednym miejscu mieć imprezę na plaży. Następnie można spotkać ludzi, którzy również korzystają żeglarstwo i podzielić się swoimi doświadczeniami i know-how z nimi. Jeśli chcesz znaleźć taką kartę prywatną łodzią, przeszukiwania Internetu w ramach "flotylla łodzi" kart lub udać się do określonych witryn firmy czarterowe, aby zobaczyć, czy oferują tego typu czarter jachtu. W zależności od typu łodzi i lokalizacji, ceny za czarter flotylli będzie się zmieniać. Niektórzy ludzie się przyjaciółmi na całe życie na czartery flotylli inni poznać nowych kolegów żeglarzy każdego roku.

Aby upewnić się, że mają dobre doświadczenia, sprawdź poświadczeń załogi ołowiu. Ponadto zapoznaj się z firmą za pośrednictwem organizacji, takich jak Better Business Bureau.

Czarter łodzi Mity Nieuzasadnione

Jest tak wiele wynajmu czarterowych żeglarstwo żeglarstwo i doświadczenia dostępne, że trudno wybrać, który z nich, aby przejść z. Rozważ te fakty:

* 90 procent Amerykanów żyje mniej niż godzinę z żeglowną wód.

* Niektóre pół dnia czartery żeglarstwo może być już za 500 dolarów, podczas gdy czartery miejsca wypoczynku może być pod 2000 dolarów za osobę. (Niektóre czartery to gotować i załogi, a inne nie.)

Jeżeli czarter łodzi i nauczyć się żeglować w miejscu takim jak Nowy Jork czy Florydzie, można następnie wykorzystać tę wiedzę bliżej do domu, wynajem łodzi na jeziorze lub innego dużego akwenu. Niektóre szkoły żeglarstwa jak Offshore Sailing School Oferta wakacyjnych wycieczek żeglarskich w którym można nauczyć się żeglować i korzystać z innych funkcji, takich jak pływanie, wakacje turystyki pieszej i nadbrzeżnych posiłków. Następnie, może być gotowy do czarteru własnej łodzi na rodzinne wakacje. Jeśli budować swoją wiedzę żeglowania powoli przez żeglarstwo opcje wynajmu, to możesz inwestować więcej wolno w tym sporcie.

Sailing Yacht Charters

Historycznie rzecz biorąc, jacht jest statek wycieczkowy o dowolnym rozmiarze i rodzaju. Definicja ta odnosi się w wielu krajach dzisiaj też. Sport łodzi wyścigowych jest czasem określane jako wyścigów jachtów. W USA można zauważyć, że jacht zwykle odnosi się do luksusowej łodzi, która jest około 40 metrów lub większe. Inne Miłośnicy morza tylko zadzwonić żaglowiec jacht żaglowy jeśli Szczególnie wdzięczny, dobrych proporcjach i ostatecznym żeglugowej. Niezależnie od definicji jachtu, wiele osób miało najlepsze wakacje ich życia poprzez czarter jachtu. Piękno czartery jachtów jest to, że kapitan i załoga są w jachcie. Czy kochasz techniczne aspekty żeglugi, czy nie, prawdopodobnie będziesz mieć dobry czas na jachcie. Z oczywistych względów, tego typu wypożyczalnia jachtów są droższe niż w innych prywatnych czarterów łodzią, jak i bez załogi kart flotylli kart.

Aby znaleźć czarter jachtu na wakacje, można poszukać w Internecie lub spotkać się z biura podróży. Jeśli chcesz zarezerwować jacht wakacje online, można także skorzystać z pośrednika. Dobry pośrednik zna wszystkich typów czartery jachtów i firm, które są tam i może pomóc Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie. To będzie kosztować więcej, ale zaoszczędzić wiele czasu w prowadzeniu własnych badań. Pamiętaj, że jeśli jesteś nowy na czartery jachtów, musisz znaleźć co najmniej trzy firmy, które początkowo się podobają, a następnie zawęzić wybór stamtąd. To może zająć sporo czasu.

Jeśli chcesz zarezerwować czarter jachtu, szukać, który:

* Oferuje elastyczne trasę.

* Oferuje do informacji o kosztach przodu.

* Oferuje wszystkie przepisy w tym lodzie, paliwa, wody, sprzęt do nurkowania i innych udogodnień, takich jak spływy kajakowe.

Niektóre osoby z doświadczeniem żeglarskim można zarezerwować czarter jachtu prywatną. W tym przypadku, jacht powinien oferować system nawigacji GPS, Ploter i autopilota.