grsail.com

Zdrowy sposób Zasad Życia

Wzywając do zdrowego stylu życia, lekarze i ekspertów fitness zawsze położył nacisk na konkretne korzyści, takich jak utrata masy ciała, zdrowia serca i zapobiegania chorób przewlekłych ... Okazuje się, że aby uzyskać zaufanie milionów ludzi po prostu trzeba powiedzieć im, że poczuje się lepiej.

Zdrowy sposób Zasad Życia

Logiczne jest, że osoba nie będzie mówić o swoich osiągnięciach w siłowni trening siłowy mówiąc, że trzy razy w tygodniu sprawia, że ​​poziom cholesterolu i zapobiega cukrzycy przyjęcia! Zdanie, które zabrzmi bardziej zrozumiałe jest "Sport daje mi doskonałą stan zdrowia i wigoru!"

Naukowcy muszą pracować na nowej wiadomości dla osób, które zdecydują się zwrócić uwagę na to, jak żyją. To jest bardziej skuteczna im powiedzieć, że ćwiczenia, sen i jedzenie w prawo oznacza dobre zdrowie i energię na domiar wszystkiego. Michelle Segar, główny autor badania, przeprowadzone na University of Michigan, jest przekonany, że właściwa motywacja jest najważniejsze. Premie, które Segar wspomina, są następujące: prowadząc zdrowy tryb życia, stajesz się bardziej cierpliwy rodzic, masz satysfakcję z pracy, nie kłócić się ze swoim partnerem, i ogólnie życie staje się bardziej wydajne.

Badania amerykańskich naukowców jest na podstawie danych statystycznych. Aby wziąć udział w badaniu, zaprosili do kobiet w wieku 40 do 60 lat, którzy zostali wypełniania specjalnych kwestionariuszy. W ciągu całego roku, były ustalenia parametrów ich zdrowia i aktywności fizycznej. Okazało się, że większość z nich doceniane takie długoterminowe cele jak utrata masy ciała więcej niż krótkoterminowe cele, jak iść na siłownię do redukcji stresu. Ale sukces jest osiągalny częściej, gdy osoba dąży do osiągnięcia celów krótkoterminowych. Po oddaniu zadania efemeryczne stracić tyle wagi do zmiany dwóch rozmiarach po trzech miesiącach, można nie tracić nawet pół kilograma.

Zdrowe starzenie się jest bardzo abstrakcyjna idea. Hipotetycznie, człowiek może rozwijać żadnej choroby. Ale uczęszczać na zajęcia na siłowni, jeść prawo i wyspać się lepiej jest problem można rozwiązać dość łatwo. Może być stosowany codziennie. Wybierasz się do klubu fitness i czuje się lepiej jest wielka motywacja tam jutro i pojutrze.