grsail.com

Zdrowie Pokazy: Choroba Testy Porady

Kolonoskopia Zalecane dla osób powyżej 50

Jeśli jesteś w wieku powyżej 50 lat, lekarz może zalecić kolonoskopię. Procedura ta pozwala lekarzom zobaczyć całą okrężnicy, narządu, który może być do sześciu metrów długości. Podczas kolonoskopii, lekarze usunąć podejrzane tkanki do biopsji, a także szukać objawów raka jelita grubego.

Aby przygotować się do zabiegu, lekarz zaleci niską włókna lub jasnego płynu diety. To ma się rozpocząć wyczyszczenie jelita grubego z materii stałej. W dniu poprzedzającym kolonoskopię, trzeba będzie podjąć wyznaczoną przeczyszczające i pić duże ilości płynów.

Kolonoskopia wykonywana jest w szpitalu lub klinice, a od światła uspokojenie podaje, trzeba kogoś do kierowania do domu po. Gdy zostały poddane działaniu środków uspokajających, giętkich endoskopów przechodzi do odbytu i aż do jelita grubego. Zabieg trwa około 30 minut i pozwala lekarzowi, aby zobaczyć ten dwukropek, biopsje i podjąć w razie potrzeby wstrzykiwania leku.

Jeśli wyniki są w normie, to prawdopodobnie nie będzie potrzeby, aby zaplanować następny kolonoskopii na kolejne pięć do 10 lat.

Testy na wykrycie choroby serca Liczne i wyrafinowane

Testy dostępne na ekranie choroby serca są liczne i zróżnicowane w ich złożoności. Podejmowanie decyzji, które wymagają testów będzie zależeć od wielu czynników, wśród nich swoją historię choroby, objawy i swoje czynniki ryzyka chorób serca.

Oczywiście, większość lekarzy pierwszego uruchomienia z najmniej skomplikowanych testów. Jeśli nie są w stanie postawić diagnozy za pomocą tych testów, bardziej skomplikowane procedury mogą być stosowane. Mimo to, wiele testów na choroby serca są nieinwazyjne i mają krótki czas regeneracji.

Niektóre badania nieinwazyjne

* Elektrokardiogram (EKG spoczynkowe EKG lub) - środki i czynności serca

* RTG klatki piersiowej - Zapewnia obraz serca

* Holter monitoring Nagrywa żadnych nieprawidłowości w pracy serca w ciągu 24 godzin

* Echocardiogram- USG zwraca na żywo obraz z serca w pracy

* Próby wysiłkowej - zauważa funkcję serca w tętna maksymalnego

Inne badania wspólne obrazowania

* Echokardiograficznego przezprzełykowa (TEE) - Sonda umieszczona w przełyku wykorzystuje fale dźwiękowe do rejestrowania wysokiej jakości obrazów serca w pracy.

* Cardiac catheterization- cewnika jest wkładany do naczynia krwionośnego. Lekarz następnie kieruje cewnik przez serce i jego naczyń krwionośnych do funkcji oceny.

Kobiety Ponad 50 powinny być badane na osteoporozę

Jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych u kobiet powyżej 50 roku życia jest osteoporoza. Choroba ta powoduje kości łamliwe i bardziej podatne na uszkodzenie przez zniszczenie tkanek w kościach. Niektóre możliwe jest leczenie osteoporozy; jednak profilaktyka jest najlepszym lekarstwem. Poprzez regularne ćwiczenia fizyczne, mleka spożywczego, zdrowej diety i stosowania suplementów wapnia, pomagasz pracę organizmu przed osteoporozą. Chociaż pełna profilaktyka może nie być możliwe, więcej zrobić, aby twoje ciało, twoje kości szczęśliwszy będzie.

Dwa testy są powszechnie wykorzystywane w celu sprawdzenia osteoporozy.

DEXA skanowania (Dual Energy X-ray Absorpcjometria) - skaner DEXA wykorzystuje dwa różne rodzaje promieniowania rentgenowskiego do badania kości, zazwyczaj dolny kręgosłupa lub biodra. Następnie, detektor promieniowania jest machnął na dolnej części ciała. Komputer wykorzystuje obrazy produkowane do pomiaru gęstości kości, badając, ile promieniowania kości wchłania. Gęstsze kości zajmie się więcej promieniowania. Natomiast wzmianki o pochłaniającej promieniowanie może być przerażające radioterapia pacjentowi w skanie DEXA jest mniejsza niż w rentgen klatki piersiowej.

Ilościowa USG (QUS) - Ten test mierzy gęstość kości w pięcie. Jeśli to USG wykazuje utratę masy kostnej, pacjent musiałby wówczas skan DEXA w celu określenia zakresu.

Ocena ryzyka dla zdrowia: Ocena Twój ryzyka nadciśnienia tętniczego

Wysokie ciśnienie krwi zwiększa ryzyko zgonu z powodu chorób serca, udaru mózgu i niewydolności nerek. Wysokie ciśnienie krwi jest również związany z cukrzycą, otyłością i wysoki poziom cholesterolu. Normalne ciśnienie krwi jest 120/80 (jeden dwadzieścia ponad osiemdziesiąt) lub mniej. Pierwsza cyfra 120 jest skurczowe ciśnienie maksymalne ciśnienie krwi, gdy krew ulatywać serca. Drugi numer, 80, to ciśnienie rozkurczowe ciśnienie krwi-gdy krew pędzi do serca. Wysokie ciśnienie krwi jest 140/90 lub wyższe. Jeśli jesteś między 120/80 a 140/90 jesteś za granica lub prehypertension. Nie są naprawdę objawy wysokiego ciśnienia krwi. Jedynym sposobem, aby wiedzieć, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, aby został on regularnie kontrolowane przez świadczeniodawcę.
Proste zmiany w stylu życia mogą leczyć wysokie ciśnienie krwi i pomagają kontrolować wysokie ciśnienie krwi, takich jak:
• Utrata masy ciała, jeśli masz nadwagę
• Wykonując regularnie
• Jedzenie zdrowe posiłki (zwłaszcza więcej owoców i warzyw)
• Obniżenie poziomu cholesterolu
• Zmniejszenie stresu
• Unikanie soli, kofeiny i alkoholu
• Unikanie produktów tytoniowych oraz rzucenie palenia

Testy laboratoryjne dla wirusa Zachodniego Nilu

Wirus gorączki zachodniego Nilu, po raz pierwszy w USA w 1999 roku, jest choroba przenoszona przez komary. Większość ludzi, którzy się WNV nie ma żadnych objawów lub jedynie łagodne objawy, ale niewielki procent ludzi będzie mieć poważne objawy. Dzieje się tak zwykle u osób powyżej 50 roku życia, dzieci, lub z upośledzoną odpornością osób. Gdy ktoś jest chory z WNV mogą nie wiedzieć, że ma chorobę. Jeśli masz obawy o WNV do lekarza od razu. Lekarz będzie historię zdrowia, a następnie zlecić badania. Po pierwsze, lekarz może zlecić przeprowadzenie badań krwi lub płynu mózgowo-rdzeniowego przetestować swoje przesiewowych w wirus Zachodniego Nilu. Te badania krwi ekran dla flawiwirusa (wirus wywołujący chorobę WNV) i obejmują:
• ELISA (Enzyme-Linked Immunosorbent Assay)
• Test HI
• IFA (przeciwciało pośredniej immunofluorescencji)

Lekarz będzie zadać szereg pytań, w tym: historii podróży, kiedy zaczęło mieć objawy, nietypowe warunki zdrowotne oraz stan i powiatu zamieszkania. S / on będzie postawić diagnozę i przedstawić te informacje z testu laboratoryjnego. Następnie, lekarz poprosi o teście potwierdzającym wykluczyć podobnych chorób, takich jak Wschodniej końskiego zapalenia mózgu (EEE), Saint Louis zapalenie mózgu (SLE), japońskie zapalenie mózgu i (JE).

Choroba z Lyme Testowanie

Z przypadków boreliozy na wzrost, bardzo ważne wiedzieć, jak rozpoznać objawy i co robić, gdy je dostrzec. Najczęściej przesyłane przez kleszcza jelenia, borelioza często powoduje wysypkę oczu znakiem towarowym byka, zwane rumień wędrujący. Chociaż testowanie choroba Lyme mogą być przydatne w diagnostyce, nie zawsze jest konieczne. Jeśli pacjent nie wykazując żadnych objawów choroby z Lyme, testowanie nie jest zalecane.

Oba testy na boreliozę są badania krwi i może być wykonana przy użyciu tej samej próbki krwi.

ELISA (test immunoenzymatyczny) lub IFA (test immunofluorescencyjny) Testy - Testy te są bardzo wrażliwe i poszukiwania przeciwciał przeciwko chorobie. Tak więc, większość ludzi, którzy mają boreliozę będzie pozytywny test. Szczególny charakter tego testu nie wynika w niektórych fałszywych alarmów, co oznacza, ludzi, którzy nie mają pozytywnego testu boreliozy dla niego, ale dalsze badania może zmienić wynik.

Test Western blot -The Centrum Kontroli Chorób radzi uruchomiony test Western blot tylko po testów ELISA i IFA. Western blot wyszukuje także specyficznych przeciwciał przeciw boreliozie. Jeśli zostaną one uznane, osoba jest rzeczywiście zainfekowany.

Testowanie przenoszone drogą płciową choroby Ważne dla ogólnego stanu zdrowia

Jeśli kiedykolwiek była aktywna seksualnie, to są narażone na choroby przenoszone drogą płciową (STD). Partnerzy bardziej seksualne można mieli, tym większe ryzyko.

Chociaż istnieje wiele rodzajów chorób przenoszonych drogą płciową, są też wiarygodne badania w celu ustalenia, czy nie masz. Testy na choroby przenoszone drogą płciową i diagnoza jest niezbędna do utrzymania swój reprodukcyjnego i ogólnie dobry stan zdrowia.

Niektóre typowe choroby przenoszone drogą płciową i ich badania są wymienione poniżej.

Chlamydia - Dla kobiet, lekarz podejmie wymaz z szyjki macicy. Dla mężczyzn, lekarz podejmie moczu lub cewki moczowej wacikiem.

Rzeżączka - Dla kobiet, lekarz podejmie wymaz z szyjki macicy. Dla mężczyzn, lekarz podejmie wymaz z cewki moczowej.

Kiła - Badanie krwi

HIV (Human Immunodeficiency Virus), zakażenie - Badanie krwi

Zakażenie HPV narządów płciowych (brodawczaka ludzkiego) - Dla kobiet, badania cytologiczne roczne będą diagnozować atypowe komórki. Dalsze testy byłyby wykonywane w celu określenia, czy odpowiada HPV. Dla mężczyzn, nie ma podobny test HPV dostępne.

Opryszczka narządów płciowych - Jeśli opryszczka jest aktywny, kultura i badając je pod mikroskopem. Jeśli nie jest aktywny, badania krwi będą wykonywane.

Wirusowe zapalenie wątroby typu B - Badanie krwi

Zapalenie wątroby typu C - Badanie krwi

Psychologiczne Pokazy Promuj ogólnego dobrego stanu zdrowia

Przy tak dużym naciskiem na utrzymanie dobrego stanu zdrowia fizycznego, łatwo zapomnieć, jak bardzo ważne jest to, aby utrzymać dobry stan zdrowia psychicznego. Zaniedbując swoje zdrowie psychiczne mogą prowadzić do mnóstwo problemów, w tym uszkodzenie zdrowia fizycznego.

Lat temu, problemy zdrowia psychicznego nie były omawiane, w obawie przed szaleńcem lub niestabilna. Dziś jednak piętno problemami psychicznymi jest zmniejszenie się wraz ze wzrostem wykształcenia.

Narodowy Depresja Screening Day® (NDSD), która odbyła się w październiku, powstała 15 lat temu w celu podniesienia świadomości na temat kwestii depresji i związanych z nimi, i zapewnić pokazy dla tych kwestii. Obecnie współpracuje z organizacją NDSD społeczności w całym kraju, aby zapewnić dogodne miejsca przesiewowych zdrowia psychicznego.

Ich pokazy skupić się na czterech wspólnych zaburzeń psychicznych: depresji, zaburzeń lękowych uogólnionych, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń stresu pourazowego.

Jeśli jesteś kobietą, Ponad 40, Pobierz mammografię

Kilka narzędzi w arsenale medycznych są ważne do wykrywania raka piersi, jak mammografia. Mammografia jest dostępny na około 30 lat i jest prosta x-ray z tkanki piersi. Zarówno American Cancer Society i National Cancer Institute zaleca coroczne mammograficzne dla wszystkich kobiet powyżej 40.

Podczas mammografii nie są w stanie wykryć wszystkie przypadki raka piersi, mogą często znaleźć raka ukryty głęboko w piersi, że kobieta nie może czuć się podczas jej egzaminu własny.

Narażenie na promieniowanie w typowym mammografii jest niska. Podczas zabiegu piersi jest ściśnięta pomiędzy dwoma płytami i fotografowane. Chociaż prasowanie nie jest ogólnie wygodne Spłaszczenie ułatwia zapewnienie lepszych obrazów.

Mammografia cyfrowa staje się również coraz bardziej powszechne. Mimo to wciąż wyjątek, obrazy cyfrowe pozwalają lekarzowi skupić się na pewnym obszarze piersi. Zdjęcia filmowe, jednak są obecnie lepsze niż dla jasności obrazów cyfrowych.

Zdrowie Darmowe Pokazy Często Dostępne Lokalnie

Twój lekarz lub szpital może zaoferować społeczność bezpłatne projekcje zdrowotne dla wielu warunków, takich jak wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, kiedy te pokazy są dostępne jest wywołanie numer assistance do miejscowego szpitala, odwiedź witrynę sieci Web lub sprawdź sekcję wydarzeń Twojej gazety.

Jeśli masz stan chcesz wiedzieć więcej o przed widząc się z lekarzem, masz kilka opcji online dla uzyskania informacji. Witryny te są jednak wyłącznie w celach informacyjnych. Zaleca się, aby udać się do lekarza w celu postawienia ostatecznego rozpoznania.

* MyElectronicMD.com oferuje bezpłatny punkt przesiewowe zdrowia, podzielone na prostych krokach, które mogą dać ci możliwe warunki w oparciu o objawy masz.

* WebMD.com oferuje interaktywną sprawdzania objawów opisujące możliwe zagrożenia dla zdrowia związane z objawami opisać. Będzie to również informacji na temat tego, jak szybko się do lekarza o objawy.