grsail.com

Zdrowe przekąski dla Urzędu

Praca w biurze może być zajęty i stresujące - i często, nie ma wystarczająco dużo czasu, aby chwycić zdrowe przekąski. W tym artykule opisano trzy zdrowe przekąski, które mogą być przechowywane w biurze, i które promuje dobre zdrowie i optymalny wzrost.

Całego pszenicy precle i Peanut Butter

Całe precle pszenicy i masło orzechowe zrobić wielki przekąskę do biura z dwóch powodów - po jednym, jedzenie nie musi być przechowywane w lodówce, a po drugie, jedzenie zawiera duże ilości składników odżywczych wspierających zdrowie i optymalny wzrost. Całe precle pszenicy zawierają duże ilości błonnika, który, jak stwierdzono, są skuteczne narzędzie utratę masy ciała, i jest również ważne w leczeniu i zapobieganiu wielu poważnych chorób, w tym raka i chorób sercowo-naczyniowych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poszukaj całych precle pszenicy, które zawierają mało dodatku soli. Zamiast typowego sos Ranch, że precle są często nasączoną, należy rozważyć użycie masło orzechowe. Masło orzechowe zawiera duże ilości białka, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i jest doskonałym źródłem białka dla wegetarian. Masło z orzeszków ziemnych i chociaż nie zawierają duże ilości tłuszczu, tłuszcz jest nienasycony i badań stwierdzono, że są ważne w leczeniu i zapobieganiu udaru, choroby Alzheimera i innych chorób.

Jogurt z Granola

Jogurt z muesli czyni kolejny wielki przekąskę dla biura. Gdy jogurt smakuje najlepiej w lodówce, firmy się pasteryzowane jogurt tyle, że może on być pozostawiony nieschłodzone kilku godzin bez ryzyka zanieczyszczenia - a więc, podobnie jak precle i masła orzechowego, to snack można zjeść, nawet jeśli nie " t mają dostęp do lodówki. Jogurt zawiera duże ilości wapnia, co jest ważne, aby utrzymać zęby i mocne kości i zdrowe; i białka, które jak stwierdzono powyżej, jest ważne dla zdrowia mózgu, a także aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poszukaj jogurt, który został wykonany z mlekiem braku lub niskiej zawartości tłuszczu. Granola robi wielkie polewa do jogurtu - i choć to może zawierać duże ilości tłuszczów, tłuszczów znaleźć w muesli jest zazwyczaj nienasycone, w związku z tym właściwie co niezbędne dla dobrego zdrowia. Choć tworzyć własne muesli może wydawać się trudne zadanie, to naprawdę nie jest takie trudne - a wyniki będzie Cię uzależniony. Umieścić niewielką ilość owsa, miodu i migdałów na blasze i piec na małym ogniu, aż lekko rumiane. Pozostawić do ochłodzenia, a następnie cieszyć się!

Granny Smith Apple z String Cheese

Wreszcie, Granny Smith apple i ciąg ser robi wielkie zdrowe przekąski, które pomogą Ci zrobić to przez długi dzień. Jabłka zawierają duże ilości błonnika, który może pomóc utrzymać czujesz się pełniejsze, dłuższe. Podczas jedzenia jabłoni Granny Smith, należy pamiętać o skórkę - badania wykazały, że ta część jabłek może faktycznie zawierają najwięcej błonnika. Sparować jabłko z serem smyczkowy trochę dodanej, białka i wapnia, z których oba są ważne dla dobrego zdrowia i prawidłowego rozwoju.