grsail.com

Zdrowe Pomysły Obiad: Sałatka z buraków

Sałatka z buraków jest zdrowy obiad pomysł, bo buraki z natury są bardzo niskie w tych wszystkich irytujących czynników, które przyczyniają się do nadwagi. Ci, byłoby czynniki, takie jak tłuszczu, węglowodanów i kalorii. Gdy masz sałatkę z buraków, jesteś zwykle spożyciu korzeni buraków na zimno, po gotowane im oliwy i octu. Sałatka z buraków jest nie tylko zdrowy pomysł na obiad, ale ze względu na to, jak jest serwowane jest również orzeźwiające danie, które może schłodzenia się. To sprawia, że ​​doskonałe danie do służby na lekki lunch w okresie letnim.

Niska ilość kalorii

Sałatkę z buraków jest na ogół mało kalorii, ale też wszystko zależy od rodzaju składników dołączyć. Jeśli idziesz w górę i dodać sos, który jest zbyt bogata, będzie cofnąć korzyści zdrowotne tej sałatki. Niektóre rodzaje sałatki z buraków tylko iść do minimum w zakresie sosem lub sos, zwykle pozwalając tylko pokropienie lub mżawka z sokiem z cytryny, który wyraźnie nie dodać coś istotnego w drodze węglowodanów, tłuszczu i kalorii. Jeśli wziąć sałatkę z buraków z tylko sok z cytryny, a następnie będzie zbierać tylko 49 kalorii w sumie. Korzyści z tak niskim spożyciu kalorii jest to, że nie będzie musiał ciężko pracować, aby nagrać je ponownie, aby zrównoważyć ciężar, lub utrzymać wagę w dół.

Wysoko w witaminę C

Sałatkę z buraków jest również wysoka w najważniejszej witaminy C, która jest sprawdzona bojownika przeciw przeziębieniom. Wystarczająco dużo ilości witaminy C również ochrony przed szkorbutem. Choć jest to bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach, szkorbut jest chorobą, która objawia się objawów depresji, unieruchomienie, załamujące się plamy na skórze, krwawienie z błon śluzowych, a nawet dziąseł, które są gąbczasta. Niektóre badania wykazują również współzależności związek między wyższym poziomem witaminy C u osób i zmniejszyła ryzyko wystąpienia choroby serca lub choroby układu krążenia.

Niska zawartość węglowodanów

Chociaż węglowodany może mieć ich zastosowanie do osób, które potrzebują takich sportowców, aby trenować i dlatego potrzebują dużo energii, węglowodany są koszmarem dla ludzi, którzy próbują schudnąć. W typowym sałatka z buraków, przyjmowanie węglowodanów ledwo go ponad 10 gramów, a jeśli odejmiemy błonnik z całkowitej liczby węglowodanów w typowym sałatka z buraków, można dostać nawet mniej niż 10 gramów węglowodanów. Fakt ten jest bardzo pomocne, jeśli jesteś na diecie, ponieważ liczba węglowodanów w sałatka z buraków nie będzie bałagan z waszych dietetycznych ograniczeń.