grsail.com

Zdrowe Odchudzanie: Dowiedz się, czy Twoje Weight Loss Cele są realistyczne

Ustawianie realistyczne cele utrata masy ciała i utraty wagi w bezpieczny i skuteczny sposób pomogą Ci utrzymać odchudzania długoterminowych. Z reklamowanych tak wiele nowych diety trudno wiedzieć, jak ustawić realistyczny cel odchudzania, że ​​będziesz w stanie osiągnąć i utrzymać. Poniżej kilka wskazówek, które pomogą Ci określić, czy twoim celem jest utrata masy ciała realistyczne i wykonalne.

Choose Your Najniższa Adult Weight

Jeśli waga celem jest niższa od najniższej wagi dorosłych (od 21 lat), nie może być realne. Choć możliwe jest, aby spaść poniżej najniższego wagi dorosłego tak daleko, nie zniechęcaj się, jeśli to się nie zdarza. Z wiekiem nasz metabolizm zwalnia utrudniając schudnąć. Twoja waga najniższa dorosłych może być realnym celem dla ciebie, ale długość czasu to zajmie, aby osiągnąć ten cel mogą się różnić.

Nie przekraczać 10 procent Początkowo Loss

Twój początkowy cel utraty wagi nie powinien przekroczyć 10 procent swojej wyjściowej masy ciała. Na przykład, jeśli obecnie waży 200 funtów, początkowy cel zmniejszenie masy ciała nie powinna przekraczać 20 kg. Jeśli osiągniesz swój początkowy cel starają się utrzymywać przez co najmniej 6 miesięcy przed przystąpieniem do kolejnej utraty wagi. Utrata wagi w ten sposób zwykle prowadzi do długotrwałej utraty wagi, szczególnie gdy aktywność fizyczna jest włączona do codziennej rutyny.

Wybierz odpowiedni czas ramki

Aby schudnąć w bezpieczny i skuteczny sposób swoje tempo utraty masy ciała powinien wynosić około ½ - 1 funt tygodniowo, dopóki nie osiągnął swój początkowy cel utraty wagi. Aby osiągnąć ten tempo utraty masy ciała, zmniejszenie spożycia kalorii przez (lub nagrać dodatkowy) 250 - 500 kalorii dziennie.

Użyj metody Hamwi

Metoda Hamwi jest popularnym sposobem, aby obliczyć idealny zakres masy ciała. Dla kobiet, start z 100 funtów za pierwsze 5 stóp wysokości; dodać 5 funtów za każdy cal ponad 5 metrów. Korekty są dla małych i dużych ramek (dodać lub odjąć 10 procent). Na przykład kobieta, która jest 5 stóp 4 będzie dodać 20 funtów (4 cm x 5 Ib.) Do 100 funtów, dając jej idealne ciężarze od 108 - 132 funtów (120 funtów plus lub minus 10 procent). Dla mężczyzn, 106 funtów zacząć w ciągu pierwszych 5 stóp wysokości i dodać 6 funtów za każdy cal ponad 5 stóp (plus minus 10 procent).

Oblicz swoje BMI

Obliczanie BMI (Body Mass Index) pomogą Ci określić, czy twoim celem jest utrata masy ciała rozsądne. BMI z 18.5-24.9 są uważane normalna waga, 25.0-29.9 jest za nadwagę, a 30 i powyżej jest otyłych. Użyj tej formuły do obliczania BMI: [wagi (w kg) / wzrost (w calach) 2] x 703. Na przykład, osoba, która jest 5 stóp 5 i waży 200 kilogramów musiałby BMI 33 za pomocą wzoru powyżej (200/65/65), X (703). Twoja waga celem powinno najlepiej umieścić w normalnej wagi zakresie BMI.