grsail.com

Zdjęcia: Zbiory Fotografii Royalty Free Porady

Czytaj wszystko, co można przed zakupem

Pojawienie się fotografii royalty free dokonała jakość kupno obrazów fotograficznych łatwy i szybki. To także uwolnił kupującego od trosk nad praw użytkowania, które często pochodzą z tradycyjnych zakupów fotograficznych. Ale tylko dlatego, że ta nowa forma zakupu zdjęcia stockowe wydaje się proste i tanie nie znaczy, należy pominąć czytanie i po dowolnej i wszystkich wytycznych opublikowanych przez spółki akcyjne. Nadal może być odpowiedzialny za przestrzeganie pewnych parametrów i zasad licencjonowania. Przed zakupem jakiegokolwiek Royalty Free, upewnij się, że dokładnie zbadane sprzedaży i zrozumieć te zasady. Jeśli coś wydaje się jasne, że jest zwykle sygnałem, że firma ma się do czynienia, może nie być najlepszym wyborem tam.

Klipy Wideo Royalty Free

Obraz może być wart tysiąca słów, ale film ma potencjał, aby utrzymać uwagę widza na dłużej. Ostatnio, wysokiej jakości zdjęcie zostało udostępnione do publicznej wiadomości za symboliczną opłatę. Ale co zrobić, jeśli chcesz, aby sprawozdanie roczne, stronę internetową lub materiały marketingowe, aby być bardziej niezapomniany niż jednym zdjęciu? W minionych latach, trzeba by zatrudnić grafikiem lub filmaker, aby tak się stało. Teraz, klipy Zdjęcie wideo są dostępne na niektórych stronach zbiorów fotografii, takich jak istockphoto.com. Klip wideo kolekcji tej firmy rozpoczęła się późno, w 2006 roku i obecnie oferuje 30-sekundowe klipy za jedyne $ 5.

Opcje dotyczące zakupu Zdjęcia Royalty Free

Zdjęcia royalty free - stosunkowo nowy sposób na zakup obrazów za symboliczną opłatą - znacząco zmienił stock photography krajobraz. Więcej niż kiedykolwiek wcześniej dostępna dla profesjonalistów i amatorów projektantów. Istnieje kilka sposobów, że fotografia może być zakupione:

* Niektórzy producenci mają swoje kolekcje stock photo na płycie CD-ROM, które sprzedają do użytkowników. Jest to wygodny sposób, aby zobaczyć wiele zdjęć. Po dokonaniu wyboru, że zdjęcia w wysokiej formie rezolucji, mogą być wysyłane do kupującego. Niekiedy stosuje specjalne hasło.

* Niektórzy producenci zdecydują się strony internetowe, które wyposażone są wszystkie dostępne zdjęcia. Jest to łatwy sposób, aby zobaczyć zdjęcia, ale ponieważ są dosłownie miliony obrazów do oglądania, nie zawsze może być najszybszy. Ale, gdy obraz jest wybrana, pobieranie i korzystanie z niego może potrwać zaledwie kilka minut.

* Niektóre firmy oferują nieograniczone korzystanie darmowe płyty CD-ROM dla klientów. To może kosztować więcej góry, ale daje szansę do dalszego wykorzystania zdjęć bez pracy przez danego dostawcę ponownie.

Zdjęcia Royalty Free nowe możliwości

Przez wiele lat, profesjonalnych fotografów wolno ich obrazy do sprzedaży przez stock photography firm. Każdy zakup obrazu uiściła opłatę do firmy stockowych i fotograf się również pieniądze. To wciąż występuje na rynku, ale royalty free, znalazł się w obraz. Niektóre strony internetowe oferują royalty free fotografom szansę do listy swoje zdjęcia za darmo. Nabywcy mogą również kupić te zdjęcia w ramach 40 dolarów, a duże oszczędności w porównaniu do tradycyjnych zdjęć i grafik wektorowych. Ta nowa fala stock photography otworzył nowe możliwości:

* Fotografów amatorów, którzy mogą teraz sprzedawać swoje zdjęcia do wielu z tych samych odbiorców, że pracownicy mogą.

* Małe firmy, którzy mogą sobie pozwolić na znalezienie wspaniałych zdjęć w niskich cenach, aby wzmocnić wszystkie swoje materiały wizualne i programy marketingowe.

Zdjęcia dobre Royalty Free przyzwyczai się częściej

Podczas royalty free brzmi jak dużym, są wady, jak wszystko. Przy wyborze stock photography na projekt prezentacji lub projektu graficznego, większość ludzi chce świeży obraz, który nie pojawi się w innym miejscu. Pomaga to uzyskać konkretne przesłanie i budowania wizerunku firmy. Jednakże, ponieważ royalty free jest łatwo i łatwo dostępne i tańsze niż tradycyjne stock photography, może być bardziej prawdopodobne, że ktoś inny będzie ten sam obrazek jak ty. Dlatego wyjątkowość wiadomości można rozcieńczyć.

Royalty Free Subskrybcje

Wielu nabywców royalty-free szukasz tego jednego doskonałego obrazu w celu zwiększenia swoich materiałach marketingowych, strony internetowej lub broszury. Mogą one w trybie online i pobrać odpowiedni zdjęcie w ciągu kilku minut, za mniej niż 40 dolarów za zakup. Ale, jeśli chcesz kupić wiele obrazów na bieżąco, można zdecydować się na zakup Nieodpłatnie subskrypcji stock photo. To może być w cenie około 300 dolarów i 400 dolarów. To może wydawać się wysoka, ale te zapisy daje 24-godzinny dostęp do tysięcy zdjęć w okresie sześciu miesięcy. W dłuższej perspektywie, można zaoszczędzić pieniądze z takiego abonamentu. Ale, jak każdy subskrypcji, przeczytaj wszystkie zasady i wytyczne pierwszy, więc wiesz, że dostajesz dobry interes.