grsail.com

Zaspokajanie potrzeb pracowników z Opieka obowiązków

Zaspokajanie potrzeb pracowników z Opieka obowiązków


Jody Gastfriend

Szanse są, bardzo niewiele osób w swojej siły roboczej mają opiekuńczych obowiązków w życiu osobistym, a obowiązki te na pewno mają wpływ na ich życie zawodowe. Jody Gastfriend, Wiceprezes Senior Opieki dla Care.com, dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co firmy muszą wiedzieć, aby zaspokoić potrzeby pracowników, którzy mają opiekuńczych obowiązków, wraz z Dlatego ważne jest, aby to zrobić.

Opieka obowiązki poza pracą

Wielu członków załogi - w każdym wieku i poziomu kariery - są w sytuacji bycia opiekunów w ich życiu domu lub rodziny. Niektóre mogą być w grupie etapie wieku / na życie, który został nazwany jako "Generation Sandwich" - zwanego takie, ponieważ mają opiekuńczych obowiązków dla rodziców starzenia się, ale także wciąż mają dzieci, które mieszkają w domu, którzy są - przynajmniej w pewnym stopniu - zależne na nich o wsparcie. Inne mogą być podnoszenie małych dzieci lub opiekujących się małżonków lub innych swoich bliskich, którzy są chorzy.

Burnout i Opieka

Work-life balance jest "gorący klawisz" tematem w WP, a to z pewnością kluczowy problem dla pracowników, którzy mają obowiązki opiekunów oprócz swoich obowiązków zawodowych. Gastfriend wyjaśnia: "Wiele lat temu, gdy byłem w pracy i podnoszenie moich trzech dzieci, nie było koncepcji integracji życiem zawodowym. Zasadniczo, można było spodziewać się zamknąć i robić swoje job- opiekuńczość, będzie potępiony. "

Świat pracy zmieniła się jednak w sposób, które stanowią wyjątkowe wyzwania związane z pracą a życiem równowagi. W tym czasie, Gastfriend ilustruje "My nie mają inteligentnych telefonów lub e-mail. Nie było bardziej granicy między pracą i życiem, niż jest teraz. Dziś pojęcie 9-5 dzień roboczy jest już przeszłością. Od pracowników oczekuje się dostępne wieczory, weekendy i podczas tak zwanych wakacji. Firmy budzi się do tego, że pracownicy, zwłaszcza opieki nad dziećmi i rodzicami starzenia, są zestresowani i na ryzyko wypalenia zawodowego. "

Miejsce pracy Wpływ

Gastfriend wyjaśnia: "Zgodnie z AARP, 70% opiekunów pracujących pewien rodzaj zmiany pracy, aby pomieścić swoją opiekuńczość rolę. Opiekunowie starzenia członków rodziny przegap średnio 6,6 dni roboczych rocznie. Wszystko to odwrócenie uwagi składa się na poważne straty finansowe, do szacuje 33000000000 dolarów rocznie w Stanach Zjednoczonych ", kontynuuje," Badania pokazują, że opiekuńczość pracownicy są bardziej podatne na choroby związane ze stresem i są mniej prawdopodobne, aby zadbać o siebie. Pracodawcy spędzić kolejne 8% kosztów opieki zdrowotnej dla pracowników z opieki nad osobami starszymi obowiązków niż pracownicy nie-opiekuńczych wynikających z dodania 13400000000 dolarów rocznie. "

Niezastosowanie się do potrzeb pracowników z opiekuńczych obowiązków nie tylko negatywny wpływ na pracowników objętych zwolnieniami; może trafić na dolnej linii - dysk. Może to również prowadzić do obrotu dobrych pracowników. Gastfriend wskazuje "Firmy nie tylko konkurować, aby zatrudnić najlepszych i najzdolniejszych, muszą znaleźć sposoby, aby je zachować szczęśliwy - i zaangażowanych. - Do nie ponieśli poważne straty finansowe" Ona mówi: "Chociaż boomers może domagały się trudniej zrównoważenie ról opiekuńczych z pracą, Milenium są tylko powiedzieć nie. Domagają się oni, że pracodawcy oferują jakiś rodzaj integracji pomiędzy pracą i życiem. A konkurencja o talenty jest ostra. "

Zaspokajaniu potrzeb opiekuńczych pracowników

Według Gastfriend "Firmy mogą wspierać tych pracowników przede wszystkim poprzez zapewnienie elastyczności w godzinach urzędowania. Ale pracownicy często potrzebują więcej niż tylko dużą elastyczność i potrzebują pomocy. Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Respect opiekuna na czas (reaguje) i Narodowy Sojusz na opiekuńczość, najlepsze praktyki w miejscu pracy obejmują eldercare dostęp do informacji internetowej, zasobów i programów skierowań, zdyskontowanych zapasowej opieki domowej i płatnego urlopu. Zasady muszą być w miejscu, do pracowników, stosunek do ich wyników i rezultatów, zamiast przestarzałych poglądów czasu twarz w biurze. "

Kilka z najbardziej udanych inicjatyw work-life balance Gastfriend widział firm wdrażających to:

  • Kopię zapasową opieki nad dzieckiem i opieki osób starszych
  • Inicjatywy elastyczność
  • Programy zasobów i skierowań
  • Telepraca i telepraca

Wykraczających poza programy Benefits

Gastfriend kontynuuje: "Nie wystarczy zaoferować korzyści, które wspierają równowagę pracy / życia. Pracodawcy muszą praktykować to, co głoszą i stworzyć środowisko pracy opiekuna w obsłudze. Zachęcanie ludzi do wakacji, uczestniczyć do potrzeb rodziny, przejdź do jogi i ostatecznie zadbać o siebie. "