grsail.com

Zaplanuj co się ubrać na pierwszej randce: Randki Porady

Zaplanuj co się ubrać na pierwszej randce: Randki Porady

Czy zostały wykonane wszystkie dating porady i zasady dotyczące flirtu - kontakt wzrokowy, język ciała, wyginanie włosów - i osiągnęliśmy sukces! Masz swoją pierwszą randkę z obiektem swoich uczuć, ale odwieczne pytanie, w co się ubrać stawia szkopuł w doskonałej fantazji. I, oczywiście, będziemy chcieli nosić idealny strój na tę okazję!

Oto jak to ogarnąć, a wygląd strony, z mody naprawdę są.

 1. Zastanów miejsce, pogody, czas, itd. Pierwszym krokiem do budowania tego doskonały wygląd pierwszej randce zaczyna się, gdy będziesz dzieje. Jeśli jest to w swanky restauracji, myślę chic i sexy; jeśli spotkanie na kawę, myślę potulnie kusząca. (Spróbuj sweter w dotykowym tkaniny w połączeniu z jak kaszmir dżinsy. Kluczem do sukcesu jest świeże spojrzenie na twarzy.) Cel, aby dopasować się do środowiska jak najwięcej (od komfortu zawsze pomaga zaufanie), a to pomoże Ci się zrelaksować w terminie , Sama maksyma odnosi się do czasu i pogody. Cicho kolorowych sweter może być idealny na późny obiad, ale przesada w upalnym słońcu czerwca. Zdrowym rozsądkiem i niech twój instynkt będzie twoim przewodnikiem.
 2. Sklep w twojej szafie. Często zdarza się, że spieszyć się na zakupy, podczas gdy idealny strój wisi w szafie (lub w kosza, w zależności od przypadku może być). Przejdź do swojej szafy, wziąć wszystko na zewnątrz i zbadać, co mają. Pomyśl o powiązanie elementów razem, że normalnie nie, jak przy szary blezer, że zawsze nosić do pracy i noszenia ciemnych dżinsach. Będziesz mógł wiedzieć, co masz pracy z tylko wtedy, gdy jesteś w stanie go zobaczyć.
 3. Pomyśl o pierwsze wrażenia. Teraz mamy Zaplanuj co się ubrać na pierwszej randce: Randki Porady
  Wszyscy wiemy, zimne, twarde, brzydką prawdę: Ludzie oceniają nas, w jaki sposób patrzymy przed kiedykolwiek nawet dostać szansę powiedzieć ani słowa. Jak disenchanting w tej prawdy może wydawać się, może to być naszym największym sprzymierzeńcem. Tu masz doskonałą okazję do zaprezentowania, kim jesteś dla świata zewnętrznego bez konieczności faktycznie powiedzieć im. Skoncentruj się na tym, co chcesz, aby Twoje ubrania powiedzieć o tobie. Czy jesteś sportowy? Subtelnie pewni? Sypki Boheme?

  Powiedz Sportowy jest Twój ulubiony wygląd. Przekazać tę pozostawiając Getry w domu (a także John McEnroe inspirowane opaska) i wybrać zamiast na rakietę tenisową na wisiorek ładny złoty łańcuch. Nie tylko jest to świetny kawałek rozmowy (dlatego nie myślę o tym, kiedy spotykałem się?), Ale subtelnie opowiada data trochę o twojej osobowości. Jak jest ekstrawagancki? Spróbuj niezwykle polerowane torebka w kolorze czerwonym wzrok. Zapraszamy do włączenia kluczowych sztuk w stroju, które mówią w kierunku wyjątkowo sympatyczny jesteś.
 4. Czy badania. Jeśli nadal brnąc (i ma kołatanie serca), kciukiem przez kilka prądu, renomowanych magazynach mody i psa ucho wygląda lubisz najbardziej. Następnie sprawdź, czy masz podobne kawałki w szafie, które pomogą odtworzyć wygląd zakochał się. Zamiast próbować powtórzyć dokładnie strój, mają na podobny wygląd i czuć.
 5. Słowo na buty i farb nawierzchniowych. Wiele przepięknych gal miał starannie dobrany strój spadek ze względu na płaskie buty lub niewłaściwych nawierzchniową. Buty i nawierzchniowe powinny uzupełniać - a nie konkurować - do stroju. Wraz z tym, można z powodzeniem korzystać z tych akcesoriów, aby ubierać się inaczej (z braku lepszego słowa) zwykły strój. Co ważniejsze jednak, doświadczonych dziewczyny wiedzą, że miło kroju czarna sukienka jest rewelacyjna przez parę wysokich obcasach szkarłatne.
 6. No-Fail Stroje według sezonu. Ponadto wciąż, oto niektóre stroje, które świecą jako plan B.

  Lato: strój tenisowy, płaskie buty i sprytny torba.
  Jesień: golf, spódnica, rajstopy teksturą i wysokie do kolan buty.
  Zima: sylwetkę spodnie do spodni z dopasowanej górze.
  Wiosna: marynarka, dżinsy i cami koronkowy w kolorze wzrok.

Należy pamiętać, że są to tylko kilka stroje i wytyczne, jak zacząć. Jeśli nadal nerwowy, należy pamiętać, że data cię lubił (a nie ubrania), gdy pierwszy raz zobaczyłem cię. Po tym wszystkim (przyjrzyj się swojemu wspaniały siebie w lustrze), jak można nie?

Przestroga:

 • Nie bój się być śmiały z odrobiną koloru. Jasne czerwone buty czy torebki pomarańczowy może być tylko akcesoria niezbędne, by strój z szare do super.

Szybkie porady:

 • W razie wątpliwości o stroju, poprosić zaufanego przyjaciela o poradę. Ona może być w stanie taktownie powiedzieć co działa a co nie.