grsail.com

Zapalenie stawów: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

Moc zależna

Jeśli korzystasz z urządzenia podtrzymywania życia zależna od zasilania upewnij się, że lekarz wypełnia formularze, które opowiadają o swoich problemach medycznych i sprzętu używanego. Formularze te powinny być podane do zakładu energetycznego, więc mogą próbować przywrócić usługę, tak szybko, jak to możliwe, jeśli nie jest to nagły wypadek, gdzie prąd wychodzi.

Bezpieczeństwo oczu

Gdy w słońcu, zawsze nosić okulary, aby chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Czujniki dymu

Musisz upewnić się, że posiada czujniki dymu w różnych pomieszczeniach w domu. Ponadto, ważne jest, że masz detektorów tlenku węgla. Należy sprawdzić baterie co najmniej dwa razy w roku. Dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, chciałbym zasugerować, aby sprawdzić ich za każdym razem możemy przełączyć się i od czasu letniego.

Ugryzienia

Jeśli zamierzasz być na zewnątrz przez dłuższy czas używać jakiś spray na owady. Upewnij się, spray na owady jest umieścić na swoim ciele Pierwszy chociaż. To pomoże ci uzyskać mniej błędów ukąszenia które nigdy nie są zabawne, kiedy się je na górze już opuchnięte i bóle stawów.

Śliskie wanny lub prysznice

Twój Wanna i prysznic może stać się bardzo śliskie. Spróbuj użyć maty gumowe w wannie lub prysznic przed poślizgiem.

Bezpieczeństwo pożarowe

Jeśli uważasz, że masz problemy z ucieczki z domu, jeśli nie było pożaru, należy skontaktować się ze strażą pożarną. Jeśli tak, i nie zawsze jest ogień, strażacy będą informowani, że potrzebujesz dodatkowej pomocy z powodu problemów zdrowotnych.

Slick Miejsca

Kiedy jest śnieg i lodowaty zawsze bardzo uważać, aby nie chodzić po oblodzonych miejsc, bo wszystko to ma jeden krok i można spaść aż. Może to spowodować poważne uszkodzenia ciała. Jeśli więc nie masz się wydostać, moja rada to po prostu zatrzymać i nie szansę go.

Gaśnice

Należy upewnić się zachować gaśnice w różnych częściach domu. Trzeba również upewnić się, że gdy je kupić, wiesz, jak z nich korzystać i że to nie jest zbyt trudne dla Twoich rękach do prasy.

Poręcze

Jeśli masz problemy z ruchu i wyjść z wanną lub prysznicem, spróbuj zainstalować poręcze. Poręcze są wykorzystywane do podciągnij się z wanny lub trzymać się do wsparcia. Lekarz może chyba powiedzieć, co to, czego potrzebujesz.

Sun ekspozycji

Bardzo ważne jest to, że kiedy będzie w słońcu przez dłuższy okres czasu, który można nosić zalecaną siłę ochrony przeciwsłonecznej. Jest to ważne dla wszystkich, ale jeszcze bardziej dla osób z zapaleniem stawów, bo mi wierzyć, gdy pojawi się nagrać to sprawia ból z zapaleniem stawów jeszcze bardziej nie do zniesienia.

Sun vs. Leki

Niektóre leki mają ostrzeżenie, że trzeba się trzymać z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Zawsze upewnij się, że zanim pojawi się na słońcu przez dłuższy czas, aby skonsultować się z lekarzem i upewnij się, że to nic złego się w słońcu na twoje leki.