grsail.com

Zalecane dzienne spożycie kalorii

Zalecane dzienne spożycie kalorii


Jeśli rozważa się ograniczeniem kalorii w diecie, to najlepiej, aby dowiedzieć się do zalecanego dziennego spożycia kalorii do ciała, wieku i płci. Gdy próbuje schudnąć, a nawet 100 kalorii dziennie za dużo może drastycznie zmienić wynik ciężkiej pracy.

Ile kalorii jesz?

Diecie często oprzeć liczenia kalorii, ponieważ ma pracy. Jednak także sprawia, że ​​zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jesteś naprawdę jedzenia. Prowadzenie dziennika żywności może również pomóc w identyfikacji wzorców w jedzeniu, zarówno dobre i złe. To nie jest coś, co musisz zrobić zawsze. Rozważmy to ćwiczeniem.

Start pisząc to, co aktualnie jeść i ile kalorii wziąć w każdy dzień. Jeśli chcesz schudnąć, że liczba musi być cięte, a jeśli chcesz przytyć, że liczba musi być wzmocniony. Dla pracowitych te, które osiągnęły idealną wagę i chcą ją utrzymać ich zalecane dzienne spożycie kalorii pozostanie taki sam, jak to, co jest obecnie jedzenia.

Zalecane dzienne spożycie kalorii

Problemem dla wielu ludzi jest to, że są one tak chory i zmęczony nadwaga, że ​​gdy w końcu zdecydować się na cięcia kalorii chcą zrobić coś skrajnego jak 800 kalorii na dzień diety, w nadziei, stracą cały swój ciężar szybko. Większość ekspertów zaleca minimum 1000-1200 kalorii dziennie dla kobiet i 1200 - 1500 minimum dzień dla mężczyzn. Tak, jeśli chcesz schudnąć. W przeciwnym razie dzienne spożycie kalorii powinno być więcej. Jeść jak najmniej 800 kalorii dziennie przez dłuższy czas może faktycznie sabotować swoje wysiłki odchudzania poprzez spowolnienie metabolizmu.

Kalorii i metabolizm

Nasze ciała spalić kalorie na energię. Obejmuje energię wydatkowaną na naszych podstawowych funkcji organizmu lub co jest znane jako cenę naszego odpoczynku metabolicznego (RMR). Twój RMR obejmuje spalone kalorie, jak:

 • Oddychasz
 • Twoje serce bije
 • Komórki metabolizowania
 • Twoja funkcja nerek
 • Jeść i trawić jedzenie
 • Możesz siedzieć, rozmawiać, oglądać telewizję, pracy przy komputerze, itd

Jeśli starasz się schudnąć, trzeba jeść mniej kalorii niż spalamy. Jest to jeden z dwóch sposobów, aby to zrobić. Albo trzeba jeść mniej lub spalić więcej poprzez coraz bardziej aktywne. Odpowiedź healthy zazwyczaj spoczywa w kombinacji.

Ustalenie kalorii odpowiedni dla Ciebie

Każdy z nas jest wyjątkowy, a nasze potrzeby kaloryczne lustro, że wyjątkowość. Dla Ciebie, aby znaleźć zalecanego dziennego spożycia kalorii dla Ciebie, możesz spróbować jeden z wielu kalkulatorów internetowych przeznaczonych do kalorii powiedzieć, ile kalorii powinno się jeść w zależności od:

 • Wysokość
 • Waga
 • Wiek
 • Poziom aktywności
 • Płeć

Te kalkulatory są dobrym narzędziem, aby dostać się na pole do gry z odżywcze. Po obliczyć, ile kalorii trzeba mieć, to jest wciąż dobry pomysł, aby prowadzić dziennik żywności na miesiąc lub tak w przypadku, gdy chcesz, aby dostosować kalorii wynosi górę lub w dół. Plus, śledzenie kalorii w jednym miejscu sprawia, że ​​wielki zasób dla zawartości kalorii z ulubionych potraw.

Ćwiczenie jest ważne

Liczba kalorii zalecanych przez większość kalkulatorów online są dla odpoczynku RMR. To prawda, tempo metabolizmu w spoczynku. Jeśli chcesz schudnąć, dodając aktywności do swojego życia pomoże Ci spalić kalorie szybciej. Działa na korzyść, na wiele sposobów.

 • Pierwsze ćwiczenie pomoże Ci schudnąć szybciej
 • To pozwala jeść więcej kalorii, nie przybiera na wadze
 • Rozwija więcej masy mięśniowej, który zwiększa swoją RMR. Oznacza to spalić więcej kalorii w ciągu dnia, nawet podczas odpoczynku.


Najważniejsze jest to, że liczba kalorii należy jeść potrzeb spotkać ciała wasze potrzeby metaboliczne. Jeśli jesz za dużo, organizm stashes je, jak tłuszczu przechowywane do użytku kolejny dzień. Kiedy jesz za mało, twoje ciało będzie zwrócić się do chudego mięśni na energię. Mniej masy mięśniowej oznacza mniejszą ilość spalonych kalorii podczas odpoczynku, w wyniku czego twój metabolizm spala slower.The najlepszy sposób, aby wiedzieć, czy jesz za dużo lub mało jest obserwować skalę. Nie stać się uzależniony od skali, ale ważyć się raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Spodziewaj wahania 2-5 funtów, ale nie stale wspinaczki 2-5 funtów. Jeśli waga jest stabilna, jesz kalorii potrzebnych do utrzymania aktualnej masy ciała. Jeśli chcesz, aby zmienić, to trzeba albo zwiększyć lub zmniejszyć spożycie do pożądanego wyniku.