grsail.com

Zakupy online: Sklep bezpiecznie Porady

Korzystać z zapory

Jeśli jesteś w trybie online wiele godzin dziennie, należy rozważyć zainstalowanie firewalla na komputerze. Będziesz zaskoczony na ochronę dostarczanym cenne informacje przechowywane na komputerze. Zapora jest "must have" dla tych, za pomocą modemów kablowych lub połączenia DSL, ponieważ są one uważane za zawsze.

Zawsze szukać Polityka prywatności

Wielu ludzi na zakupy w Internecie boją podania danych osobowych na zakup, tylko do końca się na kilku listach dyskusyjnych.

Spróbuj poszukać jakiejś polityki prywatności na stronie internetowej. PRZECZYTAJ. Mimo, że strona może mieć politykę prywatności, może być sformułowany tak, aby umożliwić im sprzedaż swoich danych osobowych osobom trzecim.

Podając swoje dane osobowe

Podczas zwalniania danych osobowych należy zachować ostrożność. Należy mieć na uwadze rodzaj firmy masz do czynienia z, a zdrowym rozsądkiem, aby określić odpowiednie informacje, aby zapewnić.

Jeśli rejestracji w sklepie należy się spodziewać, aby podać prawidłową nazwę, adres, numer telefonu, nazwę użytkownika, hasło, datę urodzenia i adres e-mail. Możesz zostać poproszony o zakupie preferencje, ale to jest opcja normalnie.

Jeśli ukończenie zakupu, nie należy oczekiwać, aby dostarczyć informacje o płatności.

Sklep nie powinien żądać informacji o Social Security. To nie jest konieczne i sygnalizuje czerwoną flagę, jeśli robią.

Tylko raz tak naprawdę powinno być zapewnienie informacji o Social Security jest dla wniosków o kredyt, bankowości, pracy, świadczeń emerytalnych, pośredników itp

Bezpieczne zakupy

Podczas zakupów online, zawsze szukać oświadczenie na stronie internetowej, że mówi, że zostały przeniesione do naszego bezpiecznego serwera przed podaniem swoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu i dane dotyczące płatności.

Aby sprawdzić, czy jesteś na bezpiecznej stronie internetowej, poszukaj "zablokowanej kłódkę" do stawienia się w dolnym prawym rogu okna programu.

Firewall Rekomendacje

Jeśli szukasz skutecznej zapory na komputerze, polecam 2 różne nich.

Program ZoneAlarm firmy Zone Labs jest doskonała zapora i jest ZA DARMO do pobrania dla osób fizycznych. Miałem pewne trudności, gdy próbowałem go AOL, jednak to nie stopy wysoko w recenzji PC World Komputer.

Innym firewall, który jest równie skuteczny jak ZoneAlarm, jeśli nie więcej jest BlackICE Defender. Ten jeden kosztuje około 40 dolarów, ale jest tego warte. Można go pobrać ze strony internetowej producenta lub można zakupić oprogramowanie w różnych sklepach komputerowych. Ja testowałem to jedno i to jest fantastyczne. Otrzymał również wysoki rating z PC World.

Ochrony haseł

Nie wolno pod żadnym pozorem dać informacje dotyczące hasła nikomu. Jeśli dałeś go przez pomyłkę, upewnij się, że to szybko zmienić.