grsail.com

Zagrożenia dla zdrowia Przejadanie

Zagrożenia dla zdrowia Przejadanie
Regularne przejadanie się może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych.

Istnieje wiele przejadanie zagrożenia dla zdrowia, które można umieścić ludzi, którzy mają nadwagę w niebezpieczeństwie. Większość ludzi je bezmyślnie lub poza poziom pełni od czasu do czasu, ale kiedy przejadanie się regularne rzeczy, przyrost masy ciała i innych zagrożeń dla zdrowia nie są daleko w tyle.

Wspólna Przejadanie Zagrożeń dla Zdrowia

Oczywiście najczęściej ryzyko zdrowotne związane z przejadania się regularnie jest przyrost masy ciała. W zależności od masy ciała przed rozpoczęciem przejadanie się, stając się poważnie nadwagę lub otyłość jest realne.

Otyłość prowadzi na zupełnie nowy świat problemów zdrowotnych. Jednak nawet ci, którzy mają nadwagę, ale jeszcze nie klasyfikowane jako otyłe mogą mieć te przejadanie zagrożenie dla zdrowia, a także:

 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Wysoki poziom cholesterolu
 • Zapalenie kości i stawów wywołane przez rozładowaniu chrząstki i kości
 • Wysoki poziom trigyceride
 • Cukrzyca typu 2
 • Bezdech senny
 • Problemy z oddychaniem
 • Choroba niedokrwienna serca
 • Choroba pęcherzyka żółciowego
 • Suw
 • Zwiększone ryzyko trzonu macicy, raka piersi i raka jelita grubego

Największe problemy zdrowotne dla osób, które przejadać m.in. cukrzyca, choroby serca i udarów mózgu.

Cukrzyca

Cukrzyca typu 2, lub cukrzycy insulinę, odporne na stosowane znany jako cukrzycę wystąpił w wieku dorosłym, ponieważ to było niespotykane dla dzieci do rozwijania tego zaburzenia. To się zmieniło, bo tak wiele dzieci ma nadwagę, dlatego częstość występowania cukrzycy typu 2 u dzieci wzrasta.

Szacuje się, że ponad 20 milionów Amerykanów, czyli 7 procent ludności, ma cukrzycę typu 2. Niestety, około 6,2 mln z tych ludzi nawet nie wie, że mają go.

Diabetes zaburza zdolność organizmu do wykorzystania insuliny, i konieczne jest, aby utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą. To może być często realizowane przez jedzenie regularnych posiłków i nie jeść dużo cukru i rafinowanych pokarmów. Gdy to nie pomoże, należy podjąć inne środki.

Cukrzyca może spowodować jeszcze więcej problemów zdrowotnych, w tym:

 • Choroba nerek
 • Problemy z oczami lub ślepota
 • Uszkodzenie nerwów stopy, które mogą prowadzić do amputacji i innych zaburzeń nerwowych
 • Problemy skórne
 • Opóźnione opróżnianie żołądka

Ponadto, cukrzyca może prowadzić do depresji i zwiększonym ryzykiem zawału serca i chorób sercowo-naczyniowych.

Choroba wieńcowa

Choroba wieńcowa jest duża przejadanie ryzyko zdrowotne. Nadwaga, chorych na cukrzycę i wysoki poziom cholesterolu i wysokie ciśnienie krwi są wszystkie czynniki ryzyka choroby, w których tętnice, które dostarczają krew do serca stają się zwęziły.

Choroba wieńcowa jest główną przyczyną za wielu chorób serca, w tym zawału serca, dławica piersiowa, niewydolność serca i nieregularne bicie serca. Około 15 milionów ludzi ma chorobę wieńcową, a to spowodowało śmierć ponad 450 tysięcy w 2004 roku, co czyni go głównym zabójcą w Ameryce.

Strokes

Udary mózgu są trzecią najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Które występują, gdy skrzep krwi blokuje tętnicę lub pęknie naczyń krwionośnych, przerywając dopływ krwi do części mózgu. Komórki mózgowe umierają i uszkodzenie mózgu rozpoczyna się natychmiast.

W zależności od miejsca w mózgu występuje udar, może to mieć wpływ na pamięć, ruchu lub mowy. Mały skok może spowodować tylko słabość w opałach, ale głównym skok może sparaliżować osobę pozostawić je w stanie mówić.

Ponownie, podwyższone ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca i nadwaga są czynniki ryzyka wystąpienia udaru mózgu. Wszystkie te zagrożenia dla zdrowia idą ręka w rękę, jeśli chodzi o przejedzenia.

Gdy Przejadanie jest kompulsywne

Niektórzy ludzie jedzą w nadmiarze regularnie, ponieważ cieszyć się jedzeniem i nie zatrzymuj się, kiedy powinny. Dla innych ludzi, przejadanie się jest przymus, który przynosi dodatkowe ryzyko dla zdrowia.

Kompulsywne overeaters może jeść tysięcy kalorii na posiedzeniu. Często zdarza się, że ich związek z charakteryzują żywności uzależnienia, z których korzystają, aby ukryć się przed problemami emocjonalnymi.

Czasami przejadanie się jest związane z zaburzeniami jedzenia, takich jak bulimia. Ludzie, którzy w ten sposób przejeść często jedzą mało w oczach innych ludzi, a następnie objadania się prywatnie.

Wszystkie z tych samych przejadanie zagrożeń dla zdrowia są dla nałogowych zjadaczy, ale komponent emocjonalny musi być skierowana w celu uzyskania sukcesu odchudzania. Jeśli jesteś nałogowym overeater, rozważyć uzyskanie profesjonalnej pomocy od specjalisty zaburzeń odżywiania lub odwiedzając lokalne spotkanie overeaters Anonymous.