grsail.com

Zachęty retencji pracownik

Zachęty retencji pracownik

W tej nowej epoce zamrożonych emerytur, wyższych składek ubezpieczeniowych i redukcji zatrudnienia, pracownik zachęt do pozostania może wydawać się dodatkowa pozycja firma po prostu nie może sobie pozwolić. Wręcz przeciwnie, ponieważ badania wykazały, że firmy o średnio 10 procent lub więcej w rotacji pracowników rocznie zapłacić ponad $ 50,000 do zastąpienia każdego utraconego pracownika. Tak więc perspektywy na zmiany kosztów przy uważa się za wartość pracowniczych zachęt retencyjnych.

Zachęty nie naprawi Bad Company

Realizacja dobre, wydajne zarządzanie; utrzymanie równowagi obciążenia dla wszystkich pracowników; co pozwala na większe możliwości umiejętności i wiedzy; i dodanie do motywacji pracownika, aby zapewnić wysoką jakość pracy są podstawy wymagane do atrakcyjnej pracy.

Właściciele i operatorzy ustanowić ton i kulturę firmy i złego kierownika lub właściciela głownia może spowodować utratę świetnych pracowników. Najprostszy wzór do zapamiętania jest to, że pracownicy mogą i zajmie umiejętności w innym miejscu, a to bezpośrednio wpływa na sukces firmy lub działu. Tak więc, nie musi być kompletna psychologiczne wpisowe wszystkich członków zarządu, aby utrzymać pracowników w najlepszy możliwy sposób.

Wartość uczciwej komunikacji i uznawaniu

To proste: nie żyjemy w czasach kreskówce "Jetsonowie", gdzie roboty i maszyny żyć i pracować z nami. Istoty ludzkie są potrzebujących dużo, ale przynajmniej wszyscy na ogół te same potrzeby.

Badania udowodniły, że ciągły, szczere uznanie pozytywnego i bezpośrednia komunikacja generuje poczucie zaangażowania i przynależności, który zachęca do utrzymania pracowników.

I nie kosztuje nic.

Firmy, które wyraźnie komunikować się i obejmują wszystkich pracowników, nie tylko menedżerów w podejmowaniu kluczowych decyzji, nadchodzące zmiany, pokolenie pomysł i efekty mają silniejszą lojalności pracowników. Nikt nie lubi czuć się jak zardzewiały trybikiem. Noc woźny może mieć idealne rozwiązanie do "górnego poziomu" problem; ale bez zachęty wejścia, firma traci zarówno potencjalne zwycięski pomysł i ostatecznie, dobrego pracownika zdolnego do lepszych składek. Dowiedzieć się o głównych firmy przesuwa się pocztą pantoflową, a nie bezpośrednia komunikacja ma intensywny wpływ na morale i wydajności.

Uznanie wysiłku niesie duże znaczenie, ponieważ każdy lubi czuć się doceniane i że jego składki materii. Z najwyższej wykonawczej do urzędnika w pokoju mail, nawet coś tak prostego jak "dziękuję za pobyt późno - Twój dodatkowy wysiłek zrobił wielką różnicę do osi czasu" lub "Zauważyłem, że jesteś zawsze punktualni - to mi się podoba o tobie "wykazuje troskę o osoby robi pracę.

Pomysły na pracownicze zachęt do pozostania

Przede wszystkim, należy zwrócić pracowników, co jest dla nich atrakcyjne. Bądź otwarty na wszelkie pomysły.

Wielkość, kultura i cele firmy dyktują jak pracowniczych zachęt do pozostania w strukturę. Stoły piknikowe w trawiastym pagórku i koszykówki Hoop może działać dobrze na trzy zmiany od producenta drzwi, ale dla firmy z zewnętrznego działu sprzedaży, który komunikuje się przede wszystkim za pośrednictwem sieci Intranet, to nie ma sensu.

Postępowanie standardowe

 • Elastyczny czas. Coraz więcej firm dostrzega znaczenie elastycznego czasu pracy i jak to uzupełnia zajęty stylu życia swoich pracowników. W zależności od działalności gospodarczej i potrzeb obsługi klienta, FlexTime jest łatwe do wdrożenia, ale wymaga jasną komunikację, zarządzanie, aby upewnić się, że wymagania są spełnione.
 • Plany PTO. Opcje czasu Prywatne umożliwiają pracownikom wziąć wolne z jakiegokolwiek powodu, czy to chore dziecko, dzień urlopu lub "zdrowia psychicznego" dzień, bez zbędnej wynikiem liczenia, co godzina pochodzą z Co banku czasu. Świadczy to również o zrozumienie różnych potrzeb pracowników. Plan ten pomaga firmom z zarządzania zasobami ludzkimi, jak również.
 • Przyrostowe opcje nabycia uprawnień. Firmy, które zapewniają nagrody pieniężne w okresach służby zachęcić zaangażowanie. Odroczone premie zarządzania lub pracownicze opcje na akcje są zaledwie kilka planów, które mogą być częścią systemu nagród schodkowej w oparciu o lata służby.
 • Wyniki związane z odszkodowania. Inaczej znany jako "dystrybucji bogactwa." Udane projekty, osiągnięte cele, z zachowaniem bezpieczeństwa: pracownicy docenią nagradzani dodatkowe odszkodowanie za ich wkład w te wysiłki.
 • Lifestyle profity dotowane przedszkola i parking, zniżki u kupców i ośrodków turystycznych, centra odnowy biologicznej na miejscu, $ 2 obiady w stołówce firmy -. Te i wiele innych podobnych opcji zmniejszyć zyski pracownika i komunikować opiekuńczy filozofię firmy.
 • Seminaria i warsztaty. Plus dla pracownika i firmy, jak pracownik wraca z świeżego poza perspektywy i dodatkowe umiejętności, aby zastosować się do realizacji celów firmy.
 • Czesne zwrot. Zachęta ta wykazuje zaangażowanie w pomoc pracownika w stawaniu się lepszym człowiekiem.

Dodatki kultura firmy

Małe rzeczy, jak zabawa i uznania, może naprawdę zdefiniować kulturę firmy. Oto kilka pomysłów, które mogą albo pracują w firmie lub rozpocząć burzę mózgów na temat tego, co będzie bardziej odpowiednie.

 • Firma, pod warunkiem, obiad w piątek
 • Darmowe bilety na imprezy kulturalne i sportowe
 • Zaplanowane "pauza"
 • Bezpłatna dystrybucja produktów
 • Czas wolny dla wolontariatu

Życie w pracy nie musi być animowany Dilbert, pełne niekompetentnych i obojętnych menedżerów i współpracowników. Jeśli jesteś w stanie podjąć działania, będziesz zatrzymać najlepszych pracowników, a firma będzie doświadczenie wielki sukces.

Powiązane linki

 • Zatrudnianie pracowników
 • Wykorzystując Senior Zasobów
 • Czas Management Systems
 • Motywacja pracownik