grsail.com

Zabawa Bezpłatne francuskie działań edukacyjnych

Zabawa Bezpłatne francuskie działań edukacyjnych

Należy dziwić, że zdecydowana większość bezpłatnych zajęć edukacyjnych francuskich zabawy dostępne są za pośrednictwem korzystania z komputera. Nie tylko może gry komputerowe dla poprawy lub nauki języka francuskiego znaleźć w internecie, ale można też znaleźć mnóstwo innych zasobów francuskich jak francuskie czatach.

Rodzaj działań, które możesz wykonać za pomocą komputera zależy od wieku osoby oraz od rodzaju nauki, które chcesz zrobić. Jeśli szukasz pewnych sposobów angażują dzieci w francuskiej nauki zabawy, będziesz szuka różnych zasobów, niż jeśli dorośli chcą odświeżyć Francuzów trzeba było w szkole średniej, lub rozpocząć naukę francuskiego od wyjścia.

Zabawa Bezpłatne francuskie działań edukacyjnych

Opcje Online obfitości, tak naprawdę nie ma potrzeby kupowania drogiego oprogramowania komputerowego w celu poznania lub poprawić swój francuski. Oczywiście, jeśli masz dziecko, że wolisz nie być w trybie online, a następnie zakupu oprogramowania na CD jest dobrym rozwiązaniem. Jednakże, jeśli szukasz wolnych zasobów w Internecie, jest wiele!

Gry online dla dzieci

Istnieje wiele internetowych lekcje francuskiego i gry dla dzieci.

  • Lingua Centra: motto tej strony: na apprend mieux pl jouant (uczy więcej grając Znajdziesz tu rozmaite gry tutaj.
  • Francuski Gry Comme en France: Zagraj w gry w języku francuskim; istnieje wiele poziomów dla różnych poziomów mówiąc biegłość.

Wszystkie dzieci cieszyć się grając w gry, czy po francusku lub w jakimkolwiek innym języku. Jeżeli gry są w języku francuskim, masz sytuację win-win: uczniowie będą go kochać i będą uczyć się francuskiego, nawet nie wiedząc, że są one "studia" lub "nauka".

Nauki języka francuskiego dla dorosłych

Nie ma oczywiście żadnego powodu, że dorośli zaczynają mówić po francusku, nie mogą korzystać z gier online, jak również. Jednak lekcje dzieci będą poruszać się wolniej niż zwykle będzie lekcja ukierunkowane na osoby dorosłej. Jeśli szukasz czegoś, zmierzającej do dorosłych, ale nie nudne, upewnij się, aby sprawdzić te opcje:

  • Francuski Assistant to miejsce generowania quizu. Mają konkurencję z frankofilem Fello aby zobaczyć, kto dostaje więcej odpowiedzi prawidłowe!
  • BBC francuski jest doskonałym źródłem do słuchania native speakerów. Co sprawia, że ​​zabawa strony jest to, że wielu prezentacji mediów - można obejrzeć film z kimś pochodzący taksówkę lub zamawianie jedzenia w restauracji.

Nauka francuskiego jest zabawa

Jeśli znajdziesz aktualną metodę badania nudne lub jeśli poszukujesz miejsca do zrobienia, aby uczniowie bardziej podekscytowany nauki języka francuskiego, a następnie online jest najlepszym miejscem do poszukiwania zabawy i ciekawych francuskich gier.