grsail.com

Wywiad z Tiffany Schwartz-Weidman, Trinkies Charms telefonów komórkowych

Wywiad z Tiffany Schwartz-Weidman, Trinkies Charms telefonów komórkowych
Tiffany Schwartz-Weidman

Tiffany Schwartz-Weidman jest jak większość kobiet: Uwielbia biżuteria - biżuteria być dokładne. Kilka lat temu, widziała jakieś słodkie wdzięki telefonów komórkowych w Internecie i żarówka poszedł w jej głowie. Po poszukiwania producenta, aby pomóc jej się, zaczęła się jej domowy biznes w Teksasie - Trinkies - która specjalizuje się w amulety telefonów komórkowych, pasm i uroków pierścienia anteny. Innymi słowy, akcesoria do telefonu komórkowego.

Podczas Schwartz-Weidman, 37, nie fizycznie zrobić biżuterię sama komórka, robi tworzyć projekty i sprzedażą gotowych produktów za pośrednictwem Internetu i lokalnych pokazach rzemiosła. Niedawno zabrał jej czas z jej napięty harmonogram jako mama pracy w domu sześcioro dzieci porozmawiać z Zakład Logiki Stosowanej komórki komórkowe około Trinkies.

Gem of an Idea

Wywiad z Tiffany Schwartz-Weidman, Trinkies Charms telefonów komórkowych
Rozmowa serce urok telefonu

Jak zacząć tworzenia biżuterii telefon komórkowy lub telefon komórkowy wdzięki?

"Widziałem trochę w internecie i uważało, że były najsłodsze rzeczy. Zawsze byłem bardziej po stronie chłopczycą, więc myślałem, jeśli myśleli, że są słodkie, inni na pewno je kocham. Minęło kilka miesięcy i udało mi się znaleźć Fabryka, aby je dla mnie. "

Czy można skorzystać z innego rodzaju biżuterii?

"Nie w tej chwili."

Jaki rodzaj techniki podejmowania biżuterii używasz?

"Niestety, nie robię im. Mam fabryczne to zrobić. Ja po prostu przesłać projekty i zrobią mi cokolwiek to jest, że mi się podoba."

Jak długo to robisz?

"Od kwietnia 2005 roku, blisko trzy lata."

Jakie rodzaje kulek, kamienie szlachetne, przewodów, itp używasz?

"Ja zawsze poprosić kryształ, jak" błyszczy lepsze niż szkło. "

To Czego pragną kobiety

Wywiad z Tiffany Schwartz-Weidman, Trinkies Charms telefonów komórkowych
Butterfly pierścień anteny

Kobiety są ukierunkowane nabywcy uroków telefonów komórkowych, a według Schwartza-Weidman, zmieni te akcesoria tak często, jak zmieniają torebki lub butów. Jakie są twoje największe kupowane? "Palmy, koteczkami a ostatnio, kaczki gumowe polewa Tabela ".

Czy wasze style zmiany biżuterii jako style telefonów zmienić?

"Tak, zacząłem się tylko z pierścieniami anteny ale po telefony jak Motorola Razr wyszedł, dodałem uroki telefonów zwisają do naszej linii."

Dlaczego uważasz, że biżuteria jest popularny telefon komórkowy?

"Myślę, że to sposób na personalizację telefonu. Trochę mody, a jeśli masz wiele takich samych telefonów w domu ze względu na mające ten sam plan, a następnie Trinkies służyłby ich odróżnić. Na dodatek, ich blask i miałem kilkanaście klientów powiedz mi jak są tak słodkie, po prostu cię uszczęśliwić. "

Wiem, że to popularne wśród kobiet, ale mężczyźni coraz zamówić pewien styl?

"Nigdy nie miałem żadnego zlecenia człowieka. Ludzie, ja rozmawiałem o urokach powiedział, że nie obchodzi mnie, jak" męskie "Zrobiłem je, że nie mogli zobaczyć, wprowadzanie ich tam telefonów, więc nie będę robić coś dla nich myślę. "

'' 'Czy klienci zmienić wdzięki, aby dopasować swoje torebki czy buty? "

"Tak, i nie tylko im, że zmiany w oparciu o torebki, to ich zmieniać w zależności od ich nastroju."

Internet: Number One Gielda Moms

Wywiad z Tiffany Schwartz-Weidman, Trinkies Charms telefonów komórkowych
Kaczka Urok telefon komórkowy

Gdzie można kupić biżuterię? "Dziewięćdziesiąt procent w Internecie, inne 10 procent byłoby z targów rzemiosła lub lokalnym pantoflową".

Czy ludzie kupują więcej niż jeden rodzaj uroku?

"Tak, Trinkies ma wielu stałych klientów."

Czy jest coś, co chciałbyś dodać?

"Trinkies był wielki biznes dla mnie. Jestem pracy w domu mama, i to pozwoliło mi być tutaj dla moich dzieci. Moje dzieci, w moim przekonaniu, również dostał korzyści widząc jak działa biznesowych . Zawsze chciałem być w domu mama, ale z Trinkies jestem przesadnie zadowolony. Zrobiłem i osiągnąć więcej niż kiedykolwiek myślałem, że będzie. Jestem również wdzięczny za moich przyjaciół i rodziny, które mi pomóc z Trinkies i tego luzu, gdy jestem w trybie mama. Były one niesamowite system wsparcia. "