grsail.com

Wywiad z The Rusty Key Stwórcy

Wywiad z The Rusty Key Stwórcy
Jordan B. Nielsen

Znalezienie dobrych książek dla dzieci może być trudne; znalezienie wybitnych te mogą czuć się prawie niemożliwe razy. Jordan B. Nielsen, twórca The Rusty Key, oferuje bezpłatny Opinie dzieci książki w tej niesamowitej stronie wzorowany tajemniczego starego domu.

O Jordan B. Nielsen

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Opowiedz nam o Jordan B. Nielsen.

Jordan B. Nielsen (JN): Jestem nie czytelnik, który zakochał się w książkach. Jako dziecko może wam powiedział na porę dnia było o to, co było na Nickelodeon, ale nie można było dostać mi usiąść z książką na dłużej niż dziesięć minut; to było nie do zniesienia dla mnie. Już jako nastolatek byłem bardziej zainteresowany wizualne, i skończyło się do szkoły filmowej w Bostonie, aby dowiedzieć się, jak robić filmy. Ale dwie rzeczy wydarzyło się w szkole filmowej, który zmienił moje życie: czytam Harry Potter i kaprysu wziąłem kurs przygotowawczy na pisanie dla dzieci Harry Potter nauczył mnie nie tylko Uwielbiam czytać, ale być podekscytowany, aby przeczytać. że twoje-friends wyrzutowy-skip-your-klasach-lock-się-w-swojej-pokojowe-na-godziny rodzaju podniecenia na książki.

Raz byłem zarażony miłością czytania, rozprzestrzenił się na wszystkich gatunków książek, a następnie to naprawdę było od do wyścigów. Pod koniec szkoły filmowej, Brałem więcej klas pisania niż klasy filmowych. Poszedłem dalej, aby uzyskać dyplom magistra kreatywnego pisania na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji, a teraz mieszka w Park Slope na Brooklynie z wielu, wielu książek. Jestem po prostu kończysz pisać pierwszą książkę w serii action-adventure-spotyka-naukowej dla młodych nastolatków.

Rusty Key

LTK: Rusty Key to niesamowite przedsięwzięcie. Co zainspirowało Cię do jej utworzenia, i dlaczego wybrać klucz jako ikony?

JN: Po raz pierwszy przeniósł się do Nowego Jorku, jesienią 2008 roku, patrząc, aby dostać pracę w branży wydawniczej książek dla dzieci. Dzięki gospodarki, najbliżej Dostałem zadanie detaliczna pracy w księgarni w SoHo Scholastic. Byłem 26 lat z dyplomem ukończenia studiów, pracy na 9 dolarów godzinną pracę, które od czasu do czasu wymaganego do mnie umieścić na Clifford maskotka kostium Big Red Dog i tańczyć wokół na Broadwayu. Powiem wam, można dojść do wielu realizacjach o siebie od wewnątrz gigantycznego pianki i poliestrowym głowy pies.

Co zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nie obchodzi, jak książka była wykonana; to była historia sama, że ​​kocham. Najlepiej o tej pracy było, gdy dwunastoletnią przychodził do sklepu, który pożerał Percy Jackson serii i wyglądałoby mi powiedzieć mu, co czytać dalej. W końcu doszło do mnie, że jest to coś, co naprawdę może zrobić: wziąć moją miłość do czytania i pisania oraz książek dla dzieci i stworzyć miejsce, które obchodził wszystkie z tych rzeczy, gdzie mogę pomóc dzieciom i rodzicom, aby znaleźć świetne książki na większe Skala.

Przeszedłem przez wiele nazw miejscu, próbując wymyślić jakiegoś pun lub grać na słowach, które NOD kierunku kanonu książek dla dzieci, ale potem jak grom z jasnego nieba miałem zardzewiały klucz w mojej głowie , W całej literaturze dziecięcej, to coś można zobaczyć po raz kolejny, że zwykły, trochę stary klucz, który otwiera magiczny wszechświat. To fascynujące i ekscytujące pomysł, że to zwykły, zapomniał, co może potrwać do niezwykłego miejsca. Chcemy powiedzieć, że nasz Rusty Key odblokowuje zamiłowanie do czytania, co jest fantastyczną przygodą samą w sobie.

LTK: Co może odwiedzających oczekiwać w czytelni?

JN: Strona jest zbudowana jak rodzaj skrzypiącym starym domu, który można zobaczyć w wielu książek dla dzieci, typu, że sieroty wysłane do partii, gdzie na każdym rogu można znaleźć coś przerażającego lub coś magicznego. Każda część serwisu jest nazywany "Pokój". W Czytelni znajdziesz prawdziwy chleb i masło z naszej strony: na recenzje książek. Używamy 'Zakładki', aby podkreślić szczególne atrybuty dobrych książek Czytaliśmy ("Genialny dla chłopców", "Up All Nighter" itd) a nasz Regał utrzymuje odwiedzających o tego, czego się spodziewać w przyszłym. Istnieją specjalne małe niespodzianki na dole wszystkich naszych "Pokój". W Czytelni znajdziesz przytulne miejsce do zwijają się z ulubioną książką.

LTK: Co w piwnicy?

JN: Piwnica jest, gdy chcemy mieć trochę zabawy. Znajdziesz tam wywiady autorskie, tematyczne listy lektur, artykuły opinii i więcej. To coś w rodzaju naszego Marry Poppins torba podróżna z kid oświetlonym treści: jest trochę wszystko tam.

LTK: Co to ​​jest Golden Key Collection?

Golden Key Collection jest nasz wybór najlepszych z najlepszych w literaturze dziecięcej. Jest podzielone na trzy grupy wiekowe, a rozmieszczone gablocie muzeum. Nie można pomylić się z książki, które zostało danego naszą Golden Key. To standardowe posiadamy wszystkie literatury dziecięcej do.

Rezerwuj Bezpłatne Recenzje w Serwisie

LTK: Opinie Rusty Key wiele książek. Czy masz ulubionego recenzję?

JN: Mamy zdecydowanie zignorować stare wyrażenie "Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, nic nie mówi w ogóle". Jeśli naprawdę pogardzie książkę, będziesz wiedzieć dokładnie, dlaczego. I muszę powiedzieć, że negatywne opinie są najbardziej zabawne pisać. Do czasu kiedy skończysz czytać naprawdę okropny książkę, zwykle jestem tak pełna gniewu i konsternację, że to wszystko, co mogę zrobić, aby powstrzymać się od pisania dziesięć stron na temat wszystkiego, co było złego. Jednakże, jest to ogromne znaczenie dla mnie, że nasze opinie są poważnie myślących i podtrzymywać wysoki poziom dyskusji i krytyki. Nie będziesz się znaleźć snarky blogu retoryki w The Rusty Key. Powiedział, że mój ulubiony z moich opinii jest "Gra o zatopionych Places", który stoi w księdze najbardziej niezrozumiałe dla dzieci, jakie kiedykolwiek przeczytać.

LTK: Jeden podsumowania słowo są genialne. Czy trudno jest wymyślić z nimi?

JN: Dziękujemy! Generalnie mam "One Word" w umyśle, zanim skończę czytać książkę, więc dla mnie jest to dość łatwe, a coś w rodzaju reakcji jelita. Przy projektowaniu formatu strony, chciałem wymyślić sposób, aby dać czytelnikom natychmiastowy ideę naszego stanowiska w danej książki. Uważałem system 1-5 ocena udziałem klawiszy, ale to, co będzie "Oddajemy tę książkę trzy klucze" naprawdę powiedzieć czytelnikowi o książce? Chciałem coś więcej wyartykułować. Niektóre z naszych opinii może być dość długi, a ja wiedziałem, że to ważne, aby pamiętać, czytelnika, który nie koniecznie chcesz przeczytać tysiąc pięćset słów w recenzji z książki dla dzieci. Niektórzy ludzie lubią czytać negatywne opinie; niektórzy po prostu chcą szybko znaleźć dobrą książkę dla ich dzieci do czytania. Więc z "One Word" próbujemy zarówno dać naszym czytelnikom proste podsumowanie danej książki i poczuć to, co nasz już ocena ma do powiedzenia. I nie cieszyć ich pobrania!

LTK: Jaka jest twoja ulubiona książka dla dorosłych? Czy odnoszą się do żadnej z książek dziecięcych swoje ulubione?

JN: To mordercze pytanie dla każdego, kto dużo czyta. Mam do listy: Willa Cather jest mój Antonia, Vladimira Nabokova Lolita i Gustawa Flauberta Pani Bovary to przykłady najlepszych, najbardziej rozdzierające serce prozy kiedykolwiek zbudowana. Jednak Iana McEwana Pokuta jest chyba moja ulubiona książka, tak jak to miało największy wpływ na mnie emocjonalnie, i to było po prostu ze względu na realność postaci. To absolutnie dotyczy sposób uważam za książki dla dzieci: najbardziej fascynujący pomysł na historię można zatopiony przez płaskich, banalnie, znaków nierealne, ale znaki, które są wielowymiarowe, do prawdziwego życia, i niezapomniany może książkę o wybieranie tapety na Najbardziej nitowania rzecz, jaką kiedykolwiek czytałem w swoim życiu. To naprawdę w sercu to, czego szukamy, aby podnieść się z The Rusty Key, historie, które mówią szczerze o ludziach i życiu w całej jego złożoności, czy to z perspektywy dziesięciu lat dziewczyny lub nastoletniego czarodzieja lub monolog wewnętrzny z Chiny królika.