grsail.com

Wysyłka: Ogólne Dostawa / pakowanie Porady

Starożytna Porcelana i szkło

Jeśli pakowania kawałków kruche do wysyłki, pamiętam zasadę pocztowej: "Jeśli można go uścisnąć, możemy go złamać." Poniższa procedura wymaga czasu, ale tworzy niemal niezawodny warstwę ochrony wokół cennych przedmiotów:

- Owiń kawałek w małych bąbelkowej. (Jeśli jest barwiony, owinąć warstwę papieru pakowego pierwszą ochronę wykończenie).

- Postępuj zgodnie z warstwą dużą folię bąbelkową. Możesz połączyć się jak przedmioty, takie jak miski, na tym etapie.

- Owiń powstałych działek kilka razy w folii stretch, będzie w co najmniej dwóch różnych kierunkach.

- Wybierz solidne pudełko z co najmniej dwóch cali pokoju na każdej stronie swojej zawinięty działki. Taśmy dno skrzynki z dwóch warstw taśmy.

- Wypełnij dno z warstwą orzeszków pakowania. Połóż owiniętą paczkę na górze, a następnie wypełnić z orzeszków ziemnych z góry. Używaj tylko tyle orzeszki do wypełnienia przestrzeni - jeśli trzeba naciskać, aby uzyskać zamknięte okna, usunąć kilka orzeszków ziemnych, a nie presję wewnętrzną na polu.

- Druk to z dwóch warstw taśmy. Nazwanie go "Fragile" na więcej niż jednej strony.

Duża Meble Sztuk

Wysyłka Meble mogą być kosztowne i czasochłonne, ale większość profesjonalnych spedytorów poznać najlepsze praktyki w celu przetransportowania dziwne ukształtowane i nowoczesne elementy. Większość tanie nowoczesne meble wykonane z drewna, a nie wiórowej i jest się "płaskim zapakowane" w stanie rozłożonym. (Rzeczywiście, te kawałki mają niepokojące tendencje do wpadania siebie, gdy wysyłany zmontowane.)

Antyki zostały jednak najczęściej odbywa się umieścić w jednym miejscu i tam trzyma. Oznacza to, że ich wysyłka w ruchu lub zawiera specjalne wyzwania. Kawałek, który wygląda solidne i dobrze zbudowany może być odpowiednim wieku, że jest podatny na uszkodzenia podczas przesuwania.

W większości przypadków, jeśli nie jesteś bardzo doświadczony w takich sprawach, znajdziesz to bezpieczniej zatrudnić zawodowego z doświadczeniem w antyki obsługiwać meble wysyłkę.

Rodzaje pól wysyłki

Skrzynka jest okno jest okno, prawda? Niekoniecznie. Używając odpowiedniego pola mogą mieć duże różnice w łatwości pakowania i rozpakowywania, a bezpieczeństwo przemieszczane przedmioty.

Dla ruchów gospodarstwa domowego, pudełka szafa - które mają pasek wewnątrz, na których można powiesić ubrania, szafy stylu - może być bardzo wygodne. Struktura polu ma na celu wspieranie pasek, więc upewnij się, aby nie przeciążyć dno pudełka z butami lub ciężkich przedmiotów.

Skrzynki Lustro, dostępne w wypożyczalni samochód, może być również używany do obrazów, a Super-wytrzymały Skrzynki dostępne są dla dużych i ciężkich przesyłek.

Podczas gdy wiele pudełka mogą być ponownie wykorzystane, należy unikać dostarczane w pudełkach, które zostały wykorzystane do cieczy. Rozlany tranzytem będą osłabiły okno. Pamiętaj, aby użyć markera, aby ukryć wszelkie kody kreskowe na polu, aby uniknąć nieporozumień w tranzycie.

Wysyłka Duże AGD

Przed przeniesieniem dużego urządzenia, należy zmierzyć i ponownej wyceny urządzenia i miejsca, aby być pewien, że będzie pasować. Ponadto, pomiar żadnych drzwiami, przez które będzie trzeba przejść w drodze do miejsca przeznaczenia. Wreszcie, upewnij się, że jest właściwie uziemionego gniazdka elektrycznego, który pasuje do armatury urządzenie.

Urządzenia powinny być dobrze skrzynią przed wysyłką. Należy zwracać szczególną uwagę szklanych kuchenek. W wielu przypadkach może to być korzystne, aby mieć profesjonalny ruch i wysyła takie elementy.

Podczas pracy z nadawcę ruchu towarowego na dużą urządzenia, upewnij się, że rozumiesz, jak daleko będą transportować urządzenia - mogą zostawić go na chodniku dla mama walczyć do domu sama, czy przyniosą one go w i ustawić?

Nie dopuścić do Skrzynki zespoły dostawy i skonfigurować urządzenia, nie będąc tam samemu. Jeśli urządzenie wygląda na uszkodzony, zwrócić przesyłkę i nalegać na jego zwrot do nieuszkodzonego jednego.

Wysyłka Antyki

Więcej osób dostarczane antyki niż kiedykolwiek wcześniej, głównie ze względu na aukcji internetowych i sprzedaży miejsc, które zrewolucjonizowały Antyki i kolekcje handlu.

Oczywiście, nikt nie chce otrzymywać antyczny przedmiot, który został uszkodzony, porysowany, lub w inny sposób uszkodzone podczas transportu.

Kilka porad, aby rozpocząć:

- Jeśli nie jesteś pewien, czy to musi kolejną warstwę folii bąbelkowej, że tak.

- Upewnij się, że okno jest wytrzymały. Wiele spedytorzy działek zapewniają darmowe skrzynki w popularnych rozmiarach. Jeśli musisz ponownie użyć pola, należy początkowo nie zawierają alkohol, piwo, lub żrących płynów, z których wszystkie są nielegalne na mail. Możesz mieć swoje pole wrócił do Ciebie!

- Jeśli palisz, nie należy przechowywać materiałów eksploatacyjnych wysyłki w pomieszczeniu, w którym jest używany tytoniu. Niektóre osoby są wrażliwe na zapach, a nawet może odrzucić przedmiot, który pachnie jak dym.

Wysyłka stół bilardowy

To zły pomysł, aby po prostu przyjaciół i pickupa i spróbować przesunąć stół bilardowy. Spowoduje to ryzyko pęknięć łupków i popping stawów tabeli. Wynajęcie profesjonalnego skrzyni i przesunąć stół może być najlepszym sposobem, aby przejść.

Jeśli masz doświadczenie w kontaktach z meblami, kilka osób o mocnych, zdrowych plecami, a mają dostęp do ciężarówki, która może przenosić co najmniej 1000 kg, to może warto byłoby, aby przenieść go samodzielnie. Po pierwsze, należy zmierzyć tabelę i zamierzony cel, aby mieć pewność, będzie pasować. Zwykłe środki ostrożności bezpieczeństwa, takie jak sobie pas wsparcia, przy podnoszeniu ciężkich elementów.

Rozłożyć stolik starannie, oznaczając każdą sztukę, aby wiedzieć dokładnie, gdzie to jest możliwe. Po pierwsze, wyjąć śruby, które trzymają w miejscu szyny, a następnie usunąć kieszenie. Użyj wiertarką z wkrętaka usunąć łupków. Transportu łupków pionowo a nie poziomo. Jeśli to konieczne, usunąć nogi.

Gdy stół jest w miejscu przeznaczenia, jeśli w ogóle możliwe, wynajem pro poziomie i pogodzić ją więc zapewnia najlepszą możliwą powierzchnię do gry.

Ubezpieczenia dla przesyłki

Większość spedytorów zaoferować jakąś formę ubezpieczenia, ale może czuć się bardziej komfortowo z tym, że również numerów śledzenia i jakąś gwarancję zwrotu za utracone pozycje. Jednak przewoźnicy mają tendencję do ustawiania niskie limity na własnej odpowiedzialności.

Jeśli wysyłasz dużą ilość cennych towarów, może chcesz kupić oddzielnego ubezpieczenia przesyłki. Szukać firmy, która oferuje "podstawowym", a nie "warunkowe" ubezpieczenia - obejmuje ona cię tylko wtedy, gdy przewoźnik zgadza się z twierdzeniem, które mogłyby zostawić z niedostateczną ochroną.

Wiele firm obecnie istnieje ubezpieczyć wysyłek dokonywanych w ramach firm internetowych. Pamiętaj, aby porównać różne cytaty, sprawdzić reputację firmy i zbadanie, czy twoje przesyłki mogą być pokryte w ramach swojej zwykłej działalności lub ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia.

Wysyłka do aparatu

Większość kamer może być dostarczany z nie więcej niż samą starannością dałbyś każdej cenne urządzenia. Jednak, antyczne lub porządku sprzęt fotograficzny wymaga dodatkowej uwagi.

Podczas transportu nowoczesny aparat, wyjąć akumulator i kartę pamięci przed zapakowaniem. Szczelnej plastikowej torby przed kurzem i inne elementy opakowania przed kontaktem z soczewkami.

Jeśli wysłaniem aparatu do naprawy, wiele firm prosimy o uzyskać numer autoryzacji przez telefon lub e-mail przed wysyłać produkt z powrotem do nich. Pamiętaj, aby podać swój adres, numer telefonu, oraz pełny opis problemu.

Wybór agenta Sztuka wysyłka

Czasami trzeba wysyłać dzieło sztuki, które ma istotne znaczenie, rozmiar, lub wartość. Jeśli nie ufasz taką pracę do swoich standardowych metod wysyłki, może warto wynajęcie firmy, która specjalizuje się w wysyłka sztuki.

Pobierz kilka cytatów dla tej pracy - wystarczy drogie zasług zakupy wokół, ale tańsze cena nie może zapewnić najlepszą ochronę dla swojej sztuki. Doświadczony sztuki nadawca będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące skrzynie, opakowania, klimatyzacji i komunikacji w czasie transportu.

Może to być szczególnie przydatne do rozważenia środek do wysyłki sztuki na całym świecie. Renomowanych sztuki przesyłki firma będzie w stanie sprostać wymaganiom innych krajów dla celnej, skrzynie i papierkowej roboty.

Porady dla częstych ZUP

Jeśli wybrać się na przedsięwzięcia, które będzie wymagało częstych wysyłek, że to dobry pomysł, aby założyć konto w spółce lub spółkach, których używasz najczęściej. Niektóre firmy dają zniżki wystarczy na założenie konta; inni dadzą Ci dostęp do bezpłatnych dostaw.

Spróbuj przejść do tego samego urzędu lub przeciwdziałać każdym razem, i budować przyjazne stosunki z urzędnikami. Nie marnuj swojego czasu; mają przesyłka gotowe, gdy tam dotrzesz.

Zaoszczędzić czas przez drukowanie profesjonalnych etykiet (lub, bardziej oszczędnie, kupując znaczek samobarwiących) z informacjami o adres zwrotny. Ponadto, to wizytówki lub paragon z nazwiskiem i adresem wewnątrz każdego opakowania w przypadku etykieta jest uszkodzony.

Nie skąpić na taśmie. Ciągłe owijają się wokół pakietu zapewnia znaczne wzmocnienie dla minimalnych kosztach.

Podstawy etykiety wysyłkowe

Jeśli masz konto w US Post Office, UPS, Fedex, lub wielu innych popularnych firm żeglugowych, można użyć witryny sieci Web na załadowcy wydrukować kodem kreskowym etykiety wysyłki na własnym komputerze, co pozwala zaoszczędzić czas i problemy przy ladzie wysyłki , Można kupić specjalne etykiety akcji do drukowania, lub po prostu wydrukować etykietę na zwykłym papierze. Taśmy papierowej etykiety dół dobrze z przezroczystą taśmą klejącą, aby uniemożliwić przedostanie się zasłaniając swoje informacje. Dla dodatkowej ochrony, dołączyć kopię etykiecie wewnątrz opakowania.

Jeśli ręcznie pisanie etykietę, użyj dużego, ciemnego znacznik, i pisać w dużych, jasnych liter.

Należy zachować ostrożność w wymieniając konkretne zawartość pudełka. Większość pracowników Shipping Company są uczciwi, ale jeśli Twój pakiet mówi: "Joe, tutaj jest aparat cyfrowy kupiłem ty" może zapewnić zbyt wiele pokus.

Skrzynie i Boks Meble i Sztuki

Skrzynie jest najdroższym sposobem transportu kawałek sztuki i mebli, ale także najbezpieczniejszym. Wiele sztuki i antyki spedytorzy zajmie skrzynie kawałki dla ciebie, ale jeśli jesteś pewien swojego rękodzieła można to zrobić samemu i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Po pierwsze, owiń kawałek dobrze w materiale pochłaniającym wstrząsy. Folia bąbelkowa może być wystarczająca, lub może wolisz koce - nie taką, na łóżku, ale specjalne kołdry ponadgabarytowych, które zapewniają amortyzację dla dużych produktów w tranzycie. Można je uzyskać w ciężarówek wypożyczalni lub z dowolnego dostawcy ruchomych dostaw. (Uwaga: Przechowywać z dala od bąbelkowej malowane powierzchnie z warstwą papieru lub tkaniny.)

Dla dodatkowej ochrony, używać ciężkich folii stretch trzymać amortyzatory w miejscu wokół elementu.

W większości przypadków nie ma potrzeby, aby zbudować solidną klatkę drewna. Zamiast zbudować klatkę 1/4-cala o wiórach (drewno lub OSB) z otwartym górze i wyrównać go z karton stałej. Linii pola z solidnej pianki polistyrenowej 1/2-calowy (można kupić to i wyciąć go do wielkości dla każdej strony okna). Dodaj warstwę orzeszków pakowania, umieść swój przedmiot w środku, i wypełnić z orzeszków ziemnych. Top warstwą pianki polistyrenowej, następnie warstwę tektury, zarówno przyklejany na miejscu. Wreszcie, zbudować góry skrzyni i przybić ją na miejsce.

Jeśli to wszystko brzmi jak dużo pracy, wynająć profesjonalną firmę opakowania do pracy dla Ciebie.

Przesyłki Inne suknie ślubne i odzieży specjalne

Znalazłeś idealne suknię w Chicago, ale masz ślub w swoim rodzinnym mieście, w stanie Arkansas. Co robić? Na szczęście, większość salonów trafi suknie na out-of-miasta miejsc, za pomocą specjalnego wyściełana torba odzieży nadziewane z tkanki i tektury.

Podczas gdy usługa ta jest dużo bardziej niezawodny niż próby spakować Suknia siebie, to może jeszcze spowodować niechciane zmarszczki. Pozwól trochę czasu, a około 100 dolarów, aby mieć strój profesjonalnie wciśnięty w miejscu, w którym masz zamiar nosić.

Jeśli wysyłka rocznika lub inne delikatne ubrania, upewnij się, że jest czyste i niepylące zanim zostanie zapakowany. Jeśli potrzebuje prasowania, daj mu trochę czasu, aby powietrze aby wszelkie pozostałości wilgoci wyschnąć przed zapakowaniem.

Należy używać wodoodporny box (wiele zabytkowych dealerzy odzież wolą pola Tyvek), jak mokre okno może spowodować farby na etykiecie, aby uruchomić i odzież uszkodzenia. Dla maksymalnej ochrony, zwłaszcza w przypadku spraw, które mają być przechowywane, uzyskać pole archiwalnych i zapakować ubranie w bezkwasowy bibuły.

Kolekcje wysyłki

Jeśli zbierzesz małych obiektów - znaczków, monet, kart sportowych, itp - prędzej czy później będziesz sobie na pytanie, przesuwając swoją kolekcję.

Jednym przydatnym wynalazkiem jest w przypadku Riker, po raz pierwszy użyty przez kolekcjonerów motyli w poprzednich dekadach. Te płaskie przypadki mają materiał ochronny wewnątrz i szkła w pokrywie. Są one szczególnie skuteczne, jeśli chcesz wyświetlić małe i płaskie przedmioty po ich transportu, ale mają tę wadę konieczności być starannie zapakowana do ochrony szkła.

"Najważniejsze ładowarki" wyraźne plastikowe rękawy różnej wielkości, które mogą być wykorzystywane do ochrony poszczególnych elementów. Mała liczba najlepszych ładowarek może być owinięte w folię bąbelkową i wysłane w wyściełane koperty.

W przypadku większych przesyłek, spróbuj znaleźć pole, które najbardziej pasuje do rozmiaru i kształtu pakowanego wysyłki. W celu dodatkowego zabezpieczenia, należy umieścić to wewnątrz większej skrzynki z wypełniaczem w obu warstwach.

Kiedy zatrudnić zawodowego Packer

Wynajęcie profesjonalnego spakować i skrzynie swoje antyki to znaczący koszt, ale warto w niektórych przypadkach.

Pierwszym czynnikiem, oczywiście, jest wartość pozycji. Pakerów profesjonalne są wskazane dla antyków, które są warte dużo pieniędzy, ale również dla tych, które mają dużą wartość sentymentalną. Poświęć chwilę, aby obraz najgorsze. Jeśli chcesz być zdewastowany dostać zadrapanie na biurku Rolltop ciotka Jane lub posągu Buddy rodzice przywiózł z Chin, a następnie wynajem pro.

Po drugie, myślę o tym, jak kruche swoje antyki są naprawdę. Twoje starożytne rzymskie monety mogą być cenne, ale nie są to łatwe do uszkodzenia, a może być OK pakowania je uważnie się. Z drugiej strony, że 1960 purple gitary Stratocaster może ulec uszkodzeniu, w każdym szeregu sposobów. Zadzwoń specjalistę, aby to nie stanie nienaruszonym.

Jak wysyłamy obrazy

Bardzo cenne obrazy powinny być dostarczane przez firmę sztuka profesjonalna poruszającego, ale bardzo wiele prac, jednak ukochane przez ich właścicieli, nie wymagają leczenia białe rękawiczki. Na szczęście są tańsze opcje dostępne.

Jeśli to możliwe, obrazy i oprawione w ramki statków nierozciągnięte, aby zapewnić maksymalną ochronę przed uszkodzeniami. Zamiast toczyć płótna wokół solidnej kartonowej rurki, farba w boku, a następnie zawiń go w folię bąbelkową, następnie obudować cały w drugiej, większej rurki.

Jeśli nie jest to możliwe - na przykład w przypadku obrazów na pokładzie - możesz być w stanie korzystać z okna "lustrzane" dostępne w większości sklepów z ruchomym dostaw. Pad to z tektury falistej lub folii bąbelkowej. Innym niedrogie rozwiązanie pochodzi z firmy Airfloat, co sprawia, pudełka z warstw pianki, które mogą być łatwo dostosowane do dokładnego rozmiaru Oprawiona i warstwą ochronną, która może być umieszczona na szybie, aby zapobiec uszkodzeniu przed zniszczeniem.

Po Skrzynki lub rozpakować obraz, zapisać klatkę lub opakowania na wypadek potrzeby dostarczenia go ponownie.

Zaoszczędzić na wysyłce

Najprostszym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze na wysyłce jest planować z wyprzedzeniem. Jeśli nie musisz go tam od razu, nie musisz dodatkowo płacić za przesyłki szczytu lub specjalnego traktowania.

Pierwszy funt każdej przesyłki jest najdroższe. Jeśli to możliwe, skonsolidować wiele elementów do większych polach, aby zaoszczędzić więcej.

Wiele firm, w tym wysyłki US Post Office, oferują kilka dostaw za darmo. Dobre pudełka można często uzyskać wolne od lokalnych firm (uważaj na pola używane do napojów alkoholowych lub substancji niebezpiecznych).

Zamiast kupować orzeszków pakowania, załamać się plastikowe torby z zakupami lub zawyżać zip-zamykania torebek do zamrażania do wypełnienia przestrzeni wokół przedmiotów.

Elektronika wysyłki

Po pierwsze, to luźnych lub małych części w plastikowe torby, szczelnie je i (jest to ważna część) wyraźnie oznakować torby. Jeśli to możliwe, usunąć łamliwe części (na przykład lampy próżniowe w zabytkowej radia) i owinąć je oddzielnie. Wiązka przewodów z gumką lub krętych-tych i opisać je w razie potrzeby.

Jeśli utwór ma dużą ilość pustej przestrzeni wewnątrz obudowy (jak na przykład w starszym telewizorze), LUŹNO wypełnić tę przestrzeń z folii bąbelkowej.

Wyciąć kawałek folii bąbelkowej, aby pasowały na każdą szklany ekran, a następnie skleić je na miejscu przed owijania cały kawałek w kilka warstw folii bąbelkowej. Kiedy skończysz, możesz oznaczyć góry kawałek, chyba że jest to oczywiste. Zapakuj jak każdy kruchy ładunek.

Należy stosować Drop ZUP?

Dla tych, którzy lubią produkty sprzedaży on-line, drop spedytorów wydawać się idealnym rozwiązaniem. Oni zasobu i wysyłać swoje produkty, a ty robisz zlecenia sprzedaży i podejmowanie.

Niestety, nieuczciwych firm drop-wysyłce są aż nazbyt powszechne oszustwo. Biorą niedoszły pieniędzy sprzedawców detalicznych (w "członkostwa" lub "Setup", opłaty), a następnie złożyć zamówienie z spedytorów spadek rzeczywistym lub dystrybutorów. Ponieważ te pośrednicy zrobić cięcie przychodów bez wykonywania żadnej rzeczywistej usługi, jej klienci znaleźć muszą naliczać wyższe niż ceny rynkowe.

Uważaj na firmy, które oferują założyć własną stronę internetową z wybranych przez nich produktów (należy być za wyborze produktów, które sprzedają), oraz każdego nadawcy, który chce ci kropli do uiszczenia opłaty z góry.

Podczas sprawdzania potencjalnego nadawcy spadek swojej działalności, aby pewne pytania. Czy masz numer przesyłki dla każdej przesyłki? Czy są jakieś skargi na nadawcę na pliku z lokalnym Better Business Bureau? Jak długo potrwa ich wysyłkę towaru do klientów?

Aby się zabezpieczyć, możesz korzystać z więcej niż jednego dropshipper i porównaj ceny i terminy dostaw. Zamów kilka produktów z każdego nadawcy samemu sprawdzić swoje obietnice.

Międzynarodowy Art Dostawa

Jeśli wysyłasz sztukę do innej osoby lub instytucji - na przykład do muzeum, galerii, lub prywatnego nabywcy - zacząć od wyjaśnienia obowiązków z osobą na drugim końcu. Czy są chętni, na przykład, na podróż do magazynu, aby podnieść pozycję, lub będzie lub agent wysyłki należy przetransportować do drzwi?

W zależności od wartości i rzadkości swojej techniki, może się okazać, że warto zatrudnić agenta sztuki przesyłki. Istnieje wiele firm oferujących tę usługę, od podstawowego skrzynie i pakowanie do pełnego "White Glove" leczenia z łączności satelitarnej i pracowników ochrony. Uzyskać szereg cytatów przed dokonaniem wyboru.

Jeśli zdecydujesz się na transporcie sztuki siebie, być pewni, że są świadomi wszystkich zwyczajów i wymagań dokumentacyjnych dla doprowadzić sztukę w kraju docelowym. Niezastosowanie się do nich może prowadzić do kompozycji jest opóźnione lub zatrzymane w porcie wejścia, a nawet utraty przywileju importu sztuki w kraju.