grsail.com

Wysyłka: Dom i Meble Przeprowadzki Porady

Jak się nie Zapakuj

Niektóre rzeczy nie powinny iść w ciężarówce ruchomej, albo dlatego, że są niebezpieczne, lub dlatego, że są niezastąpione.

W pierwszej kategorii Farby i wiele Odkurzacze. Spuścić olej i benzynę z kosiarki przed przejściem i mieć profesjonalną uszczelnić zbiorniki z propanem.

W drugiej kategorii są jakieś osobiste, niezastąpione elementy. Niektóre z nich mogą być praktyczne - akty urodzenia, PESEL, ewidencji podatkowej - ale również należy zachować sentymentalne przedmioty, takie jak albumy fotograficzne na wyciągnięcie ręki. Warto również nadzorować przenoszenie cennych przedmiotów, takich jak biżuteria, srebra i monet lub znaczków kolekcji.

Ostatni dzień w starym miejscu

Przed przeprowadzki przyjechać, przeznaczyć specjalne elementy, które chcesz mieć z tobą podczas ruchu, plus elementy dzieci będą potrzebne w okresie przejściowym. Bezpieczne te rzeczy (może w bagażniku samochodu?) Lub wyraźnie oznaczyć je, więc nie są ładowane do samochodu.

Pozbądź się jak najwięcej śmieci, jak można przed rozpoczęciem procesu przeprowadzki. Nieuchronnie będzie generować jakieś śmieci podczas procesu; jeśli nie można zostawić go na odbiór, może trzeba zostawić ruchomego dzień śmieci w rodzaju sąsiada.

Łatwiejsze dla firmy przeprowadzkowej, usuwając przeszkody jak rośliny, przedmioty wiszące i dywaniki, i utrzymując swoje dzieci i zwierzęta z drogi.

Niezależnie od tego czy są przemieszczane przez profesjonalistów i przyjaciół, że to dobry pomysł, aby upewnić się, że mają jedzenie i napoje dostępne. Trzymać je oddzielnie od kuchni rzeczy, który jest w ruchu.

Wreszcie, zostawić trochę czasu, aby oczyścić swoje stare miejsce na swojej drodze.

Przeprowadzka ogrodnicze

- Jest to praktycznie niemożliwe, aby mieć zbyt wiele pól.

- Jest to praktycznie niemożliwe, aby mieć zbyt dużo dopełnienie.

- Jest to praktycznie niemożliwe, aby mieć zbyt dużo taśmę przylepną.

Pobierz ten obraz? Nawet jeśli przeprowadzki robią opakowanie, to będzie pomocne, aby mieć jakieś zapasy własne, dla tych pozycji, które trzeba utrzymywać z tobą podczas ruchu, lub na cenne rzeczy, które nie chcą zaufać do przeprowadzki.

Wiele firm oferuje wynajem ciężarówek pola specjalne dla ubrania, naczynia i plików. Pobierz swoje pola na początku, tak, że można zapakować w sposób zorganizowany, z dobrymi etykiet, które pomogą Ci się zadomowić w nowym miejscu.

Konieczne może być kilka rodzajów obicia - koce lub piankę do mebli, folia bąbelkowa dla naczyń i łamliwych przedmiotów, papieru, aby wypełnić puste przestrzenie.

Wraz z taśmą, kupić kilka cięcia kartonów do rozpakowywania łatwiejsze.

Co mieć pod ręką na Dzień Moving

Mają rzuty nowego domu dostępna w przypadku trzeba wykonywać żadnych regulacji w ostatniej chwili do programu, gdzie wszystko powinno iść.

Zrób listę pakowania, jak rzeczy są załadowane do samochodu - jest to dobra robota dla starszego dziecka - i odnoszą się do niego, aby upewnić się, że wszystko, co pojawia się na nowym miejscu.

Odstawić pojemnik do "ruchomego zestawu dzień przeżycia." Powinno to obejmować klucze do domu, leki na receptę, książki adresowe, książeczki czekowe, podstawowe produkty łazienkowe, do cięcia kartonów, worków na śmieci kilka, taśmy mierniczej i ubranie na zmianę dla każdej osoby.

Inteligentne Rozpakowanie

To koniec! Zostanie przeniesiony. I co teraz?

Jeśli pakowany rozsądnie, powinien być w stanie spojrzeć na etykietach i dowiedzieć się, co jest łatwo w każdym polu. Nie będziesz musiał przekopywać się przez sześć pól oznaczonych "Stuff", aby znaleźć otwieracz do puszek. Nawet jeśli nie ma, choć można zastosować kilka podstawowych organizacji do rozpakowywania.

Upewnij się, że każde okno jest w pokoju, w którym jego zawartość trafi. Następnie można rozpocząć rozpakowywanie podstawowych dostaw. Podstawy kuchenne i łazienkowe prawdopodobnie powinna przyjść pierwszy, po sypialni i pokoju dziennego. Dekorowanie, rozpakowywanie fine china i konfigurowania systemów rozrywki może przyjść w dniu 2 lub później, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jeśli rozpoczynasz nową pracę, przygotować dzień wcześniej, aby mieć pewność, że ubrania właściwą pracę i uwodzenie elementy są dostępne. Pierwszy dzień nie ma czasu się spóźnić, bo nie mógł znaleźć skarpetki!

DIY lub Mover?

Przenoszenie się często uważany jest najtańszą opcją. Nie należy jednak zapominać, że porusza się wymaga czasu, energii i nadal wiąże się z pewnymi kosztami.

Jedną z opcji dla mniejszego ruchu może być hybrydowy serwis, w którym (i twoi przyjaciele i krewni) załadować ciężarówkę, ale zatrudniony kierowca rzeczywiście robi się go do miejsca przeznaczenia. Jeśli jesteś zdenerwowany jazdy samochód, to może zaoszczędzić od dodawania stres doświadczenie już opróżniania.

Przeprowadzki profesjonalne są warte koszt, gdy jesteś w ruchu dużej ilości materiału i / lub będzie długą drogę, lub jeśli potrzebujesz opieki dla dzieci w ruchu dni.

Pierwszy dzień w nowym miejscu

Wielu rodziców woli się pokoje dla dzieci skonfigurować tak szybko, jak to możliwe, aby pomóc dzieciom rozpocząć pracę osiedlenia się w miarę możliwości dają swoim dzieciom pewną kontrolę -. "Czy chcesz się z łóżka w środku, lub wzdłuż tego ściany? " Wraz z ich znajomy mebli i zabawek, dzieci potrzebują znanych procedur takich jak obiedzie i przed snem.

To, czy masz dzieci, może się okazać, że warto, aby czas na spacer po swojej okolicy. Zapoznaj się z domów i placów na ulicy, być może witania do sąsiada lub dwa, i zanotuj miejsc przydatnych przedmiotów, takich jak skrzynki pocztowe, znaki drogowe, parków, sklepów i przystanków autobusowych.

Oszczędność pieniędzy Podczas Move

Tradycyjnie, poruszająca jest czas, aby dowiedzieć się, kim są twoi prawdziwi przyjaciele. Na bardzo małym ruchu, może trzeba nic więcej niż przyjaciela z ciężarówką (i trochę gotówki, aby traktować przyjaciół do jedzenia i picia!).

Jeśli ktoś chce pomóc, ale nie jest fizycznie do pomaga przenieść pola, on lub ona może być w stanie zadbać o swoje dzieci i zwierząt na ruchomej dzień, lub pomoc przy czyszczeniu swoje stare miejsce.

Jeżeli wynajęcie przeprowadzki jest zbyt kosztowne, może być w stanie zatrudnić pomocników do załadunku i rozładunku wypożyczony samochód, który podczas jazdy samemu.

Rozważyć opcje tanich - dom przyjaciela? Camping? - Aby zaoszczędzić na czasie ruchu kwatery. Plan i opakowanie chłodnicy piknik żywności zdrowej, aby zaoszczędzić pieniądze i dbać o potrzeby żywieniowe swojej rodziny w tranzycie.

Ubezpieczenia na Twój ruch?

Ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia na pokrycie kosztów swoich towarów, gdy są one w rękach, ale nie w czasie, gdy przeprowadzki mają je w posiadanie. Więc jeśli używasz profesjonalne przeprowadzki, nawet jeśli mają ubezpieczenie, może warto zakup dodatkowej ochrony na pokrycie mebli ładunków podczas transportu.

Nawet jeśli nie jesteś zakupu oddzielnego ubezpieczenia poruszający, że to dobry pomysł, aby stworzyć spis przedmiotów ruszasz. Będzie to przydatne odniesienie do upewnić, że wszystko dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Na plecaku, opisać przedmiot, zapisz jego przybliżoną masę i oszacować jego wartości odtworzeniowej. Antyków lub innych bardzo cenionych pozycji, to może być nawet warto mieć przyjaciela z aparatu cyfrowego dokumentu stan tego elementu przed załadunkiem.

Jak przenieść swój komputer

Po pierwsze, aby kopie zapasowe wszystkiego! Jest mało prawdopodobne, że coś pójdzie nie tak podczas katastrofalnie ruchu - ale co jeśli nie? Po prostu skopiowanie najważniejszych plików - zdjęcia rodzinne, że powieść w toku, rekordy podatkowe - na płycie CD można zapisać wszystkie rodzaje smutku.

PC posiada narzędzie o nazwie SHIPDISK.EXE które mogą "park" szefowie dysku twardym, aby zapobiec problemy w transporcie. Po uruchomieniu tego programu, wyłącz komputer i odłącz go od źródła zasilania. Po podłączeniu go i włącz go ponownie, głowice będą odparkować się.

Jeśli masz oryginalny karton, w którym komputer został dostarczony, użyj go. Jeśli nie, spakować komputer z dużą ilością wyściółki (szczególnie na ekranie monitora) w stabilnej skrzynce.

Przenoszenie sprzętu

Poza ciężarówkę, może być konieczne różne elementy wyposażenia, aby twój ruch łatwiejsze. Jeśli robisz własny ruch, skontaktuj się z wypożyczalni samochodów ciężarowych, aby zobaczyć, czy te elementy są dostępne.

Dla urządzeń i innych dużych obiektów, Dolly z ciężkimi pasami pomoże przenieść sprzęt i duże kawałki. Wiele wynajem samochody ciężarowe posiadają rampy ułatwiające załadunek, ale w szczególnych okolicznościach - na przykład, zatłoczonej ulicy, gdzie trudno będzie, aby zrobić miejsce dla wózka i rampy - może chcesz wynająć samochód z liftgate zamiast.

Jeśli musisz przenieść wiele ładunków po schodach, może chcesz zapytać o schodów wspinaczki Dolly. Mają one szczególne rozwiązania kół, które wirują w celu umożliwienia wyciągnąć lalkę po schodach.

Wybór Mover

Przed rozmawiać na wszelkie przeprowadzki, dowiedzieć się, jak wiele rzeczy będziesz się poruszać. Jeśli jest to możliwe, mieć przedstawiciela z domu firmy poruszającego przyjść do domu i zobaczyć osobiście przed obciążenia daje szacunkową. Ta osoba może być w stanie przywołać czynniki nie uznała lub elementy, które pominąć.

Sprawdź DOT licencji twojego Mover, a poprosić o referencje. Interstate przeprowadzki są zobowiązane publikować swoje stawki, a do udziału w programie rozstrzygania sporów; nawet dla ruchu w-stanie, to są dobre wskaźniki siedzibę firmy.

Bądź bardzo dobrze zrozumieć proces rozstrzygania roszczeń, jeśli wnioskodawca traci lub szkody żadnych swoich rzeczy. Poproś, aby być jasne, z tobą o dodatkowych opłat, umów dotyczących płatności i wymagań dotyczących pakowania.

Przeprowadzka Meble

Przed przenieść meble, upewnij się, że pasuje. Bardzo częstym problemem w mebli przeprowadzki jest odkrycie, że twój ukochany kanapa, duży telewizor, lub inne duży kawałek nie pasuje do nowego domu, lub nie może być przeniesiony do miejsca wolisz.

Jeśli to możliwe, doprowadzić taśmę mierniczą do nowego miejsca przed przejściem dni i zrobić plan z rzeczywistych wymiarów. Następnie można mierzyć większe kawałki i upewnij się będą pasowały, gdzie chcesz, żeby iść.

Jeśli pomiary pokazują, powód do niepokoju, może chcesz sprzedać lub oddać swoje kanapy i zacząć od nowa z profili stalowych, ponieważ są one zwykle znacznie łatwiej się poruszać.

Jeśli potrzebujesz, aby zmieścić się w kawałek tapicerowane zbyt małe drzwi, może się to przyczynić do podjęcia drzwi z zawiasów i użyć dwóch kawałków czystego kartonu, aby wygładzić drogę i chronić ościeżnicy.

Ciężarówka strategiczne Ładowanie

Umieść najcięższe i bulkiest elementy do samochodu pierwszy - sprzęt, duże meble, materace. Użyj grzybków i pochylnie jak najwięcej, aby zapobiec urazom, a nie staraj się poruszać dużych przedmiotów sam.

Po te rzeczy są w pierwsze pudła być ładowane powinny być najcięższe z nich, zwłaszcza pudełka rezerwacja. Szafa kartonów - pudła z barem w środku, jak kartonowe szafie - są szczególnie przydatne do transportu ubrań, ale należy uważać, aby ich nie przeciążać. Dna nie są przeznaczone do przechowywania ciężkich przedmiotów w uzupełnieniu do ubrań.

Usuń z szuflady biurka i biura do załadunku. Po element jest w ciężarówce, umieścić szuflady z powrotem i zabezpieczyć je powrozami, aby utrzymać je przed przemieszczaniem podczas transportu.

Staraj się zachować jednolity wysokość ładowania od przodu do tyłu, aby zminimalizować przesuwanie obiektów w czasie ruchu.

Wysyłka meble

Wysyłka meble różni się od korzystania z siłą sprawczą. Transport mebli idzie ciężarówką, jako ładunek, i musi być odpowiednio zapakowany. To trwa już wysyłać także meble, niż korzystać z siłą sprawczą.

Kiedy należy wysyłać meble? Czasami chcesz wysłać kawałki gdzieś innym niż miejsce jesteś w ruchu - na przykład, jeśli jesteś do Irlandii i chcesz wysłać babci antyczne biurko z powrotem do domu, do matki w Kansas. Innym przykładem może być dla zagranicznego ruchu, choć chyba że planujesz przesiedlić na stałe może być kosztowna wysyłać wszystkie, ale kilka bardzo cenne przedmioty.

Zobacz wskazówki na temat "Freight Shipping" więcej o wyborze przewoźnika towarowego i pakowania przesyłki.

Pakowanie na Twój ruch

Może to być kuszące, aby spieszyć poprzez domu i rzucić jak najwięcej, jak można do skrzynek. Kilka minut planowania, jednak pozwoli Ci zaoszczędzić godziny zastanawiając się, gdzie swoje skarpetki są później. Oto kilka porad, do prawidłowego pakowania:

- Etykiety, etykiety, etykiety. Opisać zawartość każdej skrzynki i ich przeznaczenia. Gdy czas dostaje mocno, to jest kuszące, aby zacząć pisać "MISC. Rzeczy" na każdym polu. Nie poddawaj się. Trzymaj etykietowania.

- Opakowanie jeden pokój na raz. To pomoże w etykietowaniu, a jeśli masz dodatkowe rzeczy z jednego pomieszczenia, można opisać tę szczególną skrzynki Sypialnia: Misc.

- Ciężkie przedmioty (książki są najczęściej winowajcą) przejść w małych pudełkach.

- Pole dwukrotnie więcej kruche rzeczy z wyściółką niż myślisz trzeba.

- Nie należy stosować taśmę do malowanych powierzchni drewnianych lub gotowych. Pokryć je warstwą kartonu przed taping.

Zarządzanie stresem Moving-Day

Na ruchomych dzień, łatwo jest dać się wciągnąć w szał skrzynek zarządzających i mebli. Jednym ze sposobów, aby utrzymać się z coraz zbyt zestresowany jest poświęcić chwilę, aby zaznaczyć swoje przejście z jednego miejsca do drugiego. Weź kilka "ostatnie dni" zdjęcia do zapamiętania swoje stare miejsce, i spędzić trochę czasu na relaks i pamiętając pozytywne razy trzeba było tutaj.

W nowym miejscu, dać sobie pozwolenie, aby nie zrobić wszystko na raz. Rozpakuj na tyle, że można "gniazdo" trochę i cieszyć się nowe miejsce, a następnie iść do przodu i się zrelaksować, podczas gdy można się przyzwyczaja. Idź na spacer i poznać nowe otoczenie - chodzenie jest dobrze znany lek stres.

Przesuń należy przechowywać, sprzedawać, Pitch It?

Moving to czas, kiedy wielu z nas do konfrontacji z bałaganu mamy dopuszczać do gromadzenia się w naszym życiu. Zwłaszcza jeśli downsizing w twój ruch, ważne jest, aby rozpocząć na początku parowania rzeczy w dół, tak aby przenieść tylko rzeczy, które potrzebują i chcą.

Oto kilka pytań, które należy zadać, jak podejmować decyzje o swoich rzeczy:

- Czy to przydatne dla Ciebie teraz? (Na przykład, czy to pasuje? Czy to nieaktualne?)

- Czy używasz go teraz? Kiedy ostatni raz go stosować?

- Czy jest coś, czego można wybrać dla siebie teraz?

- Czy utrzymanie go ze względu na osobę, która dała ci to? (Możesz pozbyć pozycji zachowując swoje uczucia do tej osoby.)

Zacznij od pozbycia się czegokolwiek na przeprowadzki nie będzie obsługiwać - odpadów niebezpiecznych, otwartych butelek z alkoholem. Następnie uruchom sortowania rzeczy na trzy grupy: Rzeczy, które chcesz zachować, rzeczy chcesz sprzedać lub oddać, i takie tam wyrzucić.

To może być mądry, aby uchylenie obszar w domu do przechowywania przedmiotów, garaż-sprzedaży. Jeśli nie czujesz się jak dodanie sprzedaży garażu do listy wstępnie ruchomej obowiązków, przekazać te przedmioty na cele charytatywne.

Jeśli nadal masz więcej rzeczy niż w nowym miejscu będzie sprawować, uznają jednostkę pamięci - ale uwaga, może być kosztowne. Zdecyduj, z wyprzedzeniem, co należy w jednostce i jak długo będziesz go utrzymać.

Przenoszenie Piano

Przenoszenie fortepianie - zwłaszcza instrument, który regularnie grać - nie jest to zadanie dla amatorów. Sama waga większości fortepiany, w połączeniu z ich niewygodnych kształtów, sprawia, że ​​to zadanie dla profesjonalnej fortepianu napędu.

Podczas pracy z napędu, być absolutnie pewni, że pasuje do fortepianu swoim nowym domu od drogi, który będzie używany! Nawet fortepian mogą być przenoszone przez dwóch lub trzech osób z odpowiednim sprzętem i wiedzą. Zazwyczaj przeprowadzki ustawiaj instrumentu na szczycie "pokładzie fortepianu", a następnie przykryć ją kocem i zabezpieczyć go do płyty z spinania.

Wiele przeprowadzki fortepian wolą używać dźwigu i podnieść przenieść fortepian do lub z górnym piętrze. Przenoszenie fortepianie górę lub w dół schodów jest bardzo niebezpieczne ze względu na masę przyrządu.

Piano poruszający zwykle nie jest szkodliwe dla melodii na pianinie, ale to jest bardzo często spotykane, że temperatura i wilgotność w nowym miejscu różnią się od tych, które jest używane do. Plan na posiadające swój fortepianie tuned tydzień lub dwa po przeniesieniu, tak, że to miał czas na osiedlenie się.

Dzieci i procesami Moving

Przenoszenie jest wystarczająco stresujące dla dorosłych, którzy zapewne mają jakieś motywację do dokonywania zmian. Dla dzieci, które nie mają wiele kontroli nad procesem, może być jeszcze trudniej.

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swoich dzieci jest zarządzać własną stres. Kiedy mama lub tata jest rozdrażniony, że ściera się na wszystkich w rodzinie.

W komunikacji z dziećmi o ruchu, podkreślić pozytywne aspekty nowym miejscu - na pole do gry, coraz własne pokoje, itp - podczas konfigurowania sposoby, aby utrzymać kontakt ze starymi znajomymi.

Przeprowadzka zakłóci ich procedur - nie sposób się wokół niego. Po przyjeździe do nowego miejsca, sprawiają, że priorytetem aby je z powrotem w terminie. Rozpakuj swoje pokoje pierwsza, i dać im szansę, aby spędzić trochę czasu w dół "," odnowienie więzi ze znanych zabawek i przedmiotów w ich nowym miejscu. Tak szybko, jak to możliwe, ponowne ustanowienie spójnych razy na posiłki i sen.