grsail.com

Wysokość wynagrodzenia za Grant Writer

Wysokość wynagrodzenia za Grant Writer


Znając zakres wynagrodzenia dla pisarzy dotacji jest niezbędna informacja dla pisarzy szukających nowych możliwości pisania.

Grant pisania może być ciekawe i satysfakcjonującej kariery zawodowej oraz, że wielu pisarzy niezależnych zwiedzania od czasu do czasu. Pisarze Grant mają możliwość zaangażowania się w organizację non-profit, a naprawdę coś zmienić poprzez ich pisania. Przedział wynagrodzenia dla pisarzy dotacji, jednak różni się znacznie, w oparciu o kilka faktów.

Czynniki, które wpływają na zakres wynagrodzenia za Grant Pisarzy

Nie ma stałe wynagrodzenie skala dla pisarzy dotacji. Istnieje wiele różnych elementów, które są brane pod uwagę przy ustalaniu skala wynagrodzeń lub zapłacić pracy pisania dotacji. Należą do nich:

Doświadczenie

Doświadczenie ma do odegrania ważną rolę w wielu karier i pisanie dotacji nie jest wyjątkiem. Pisarzy przyznać, którzy zaczynają się i mało doświadczenia ogólnie dowodzić niższą pensję niż te z większym doświadczeniem. Istnieje wiele powodów, być może najważniejszym jest fakt, że bardziej doświadczeni pisarze o dotacje mają na swoim koncie. Pisarz dotacji, która ma wieloletnie doświadczenie może wskazywać udzielenia pisania projektów, przy założeniu, że nie są one poufne, które zostały pomyślnie zakończone. Będą też wiedzieć, co sprawia, że ​​z powodzeniem wniosku o dotację i doświadczyli różnych scenariuszy. Nowe pisarzy dotacji nie ma tej bazy doświadczenie i dlatego często wypłacane są niższe wynagrodzenie.

Według Payscale.com średnia pensja dla pisarza dotacji w roku 2008 mniej niż jeden rok doświadczenia było 33.797 dolarów. To wzrosła do 53788 dolarów dla pisarzy dotacji z pomiędzy 10 i 19 lat doświadczenia, spada z powrotem do 50.351 dolarów dla pisarzy dotacje z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Lokalizacja

Położenie geograficzne wpływa na zakres wynagrodzenia dla pisarzy dotacji. Pojawienie się Internetu ma jednak sprawiło, komunikowania się z organizacji w całym kraju, a nawet świata, niezwykle prosta i otworzyło nowe możliwości, które nie istniały jeszcze kilka lat temu.

Budżet

To niemal oczywiste, że budżet non-profit lub innej organizacji wpłynie co mogą zapłacić pisarza dotacji. Często jest predefiniowany budżet, który jest ustawiony i jest to zakres, że organizacja ma pracować. Nawet najlepsze i najbardziej udanych pisarzy dotacji nie będzie w stanie przenieść zakres wynagrodzenia w górę, jeśli nie ma pieniędzy na pokrycie go.

Więcej informacji o rozpiętość płac

Przedział wynagrodzenia dla pisarzy dotacji zmienia się regularnie w zależności od warunków rynkowych. Aby uzyskać absolutnie aktualne informacje spojrzeć na niektóre z tych stron:

  • Salary.com - wyszukiwanie według rodzaju pracy oraz kodu pocztowego do odpowiednich informacji na podstawie lokalizacji
  • Monster.com - Centrum wynagrodzenie ma możliwości wyszukiwania pozwalają użytkownikom znaleźć zakresy wynagrodzenia dla miejsc pracy
  • Payscale.com - searchible baza zawiera informacje o zakresie pracy, w tym dotacji pisarza

Dowodząc najlepsze ceny w Grant Writer

Pisarze Grant często w konkurencji z innymi, gdy pitching do pracy. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, przy ubieganiu się o projekcie, że wniosek i zastosowanie są wybitne. Istnieje kilka ważnych rzeczy, na pokrycie a te obejmują:

Solidność

Organizacja non-profit jest oddanie ogromne ilości zaufania do swojego pisarza dotacji. Życie innych może mieć niekorzystny wpływ złej wniosku o dotację. Dlatego organizacja będzie szukać otuchy, że pisarz dotacji będą one współpracować z jest w 100% wiarygodny i zrobi najlepszą możliwą ofertę pracy za nich.

Pasja

Organizacja będzie szukać pisarza dotacji, który ma pasję do sprawy. Pisarz dotacji, którzy mogą napisać dotację z pasją może być bardziej skuteczne, niż ten, który jest non-plused na ten temat. Nawet jeśli klauzule poufności wyklucza omawiania wszelkich projektów, które zostały pomyślnie zakończone w podobnym zakresie, pisarzem dotacji może jeszcze wykazać entuzjazm i zaangażowanie w sprawę.

Szczegółowe Wniosek

W celu zadawanie najwyższą pensję, organizacja będzie dążyć do pełnego wniosku, które wyraźnie stanowią, na wszystko pisarzem dotacji zrobi i wszystkie obowiązki, które zostaną podjęte. Jest to niezbędne w celu zapewnienia, że ​​nie ma żadnych nieporozumień później.Kariera pisarza dotacji może być zarówno osobiście i opłacalnym. Znając skali płac oferowanych może pomóc pisarzy dotacji spełniać swoje cele finansowe.