grsail.com

Wysokiej zawartości fruktozy syrop kukurydziany: Fakt vs Hype

Od 1970 roku, firmy spożywcze, które tworzą przetworzonej żywności zostały przy użyciu wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany w swoich produktach. Fruktozowy syrop kukurydziany o wysokiej jest sztuczny cukier, który jest tani w użyciu i często daje chleb ten sam smak i wyniki cukru. Jednakże, nie było wiele kontrowersji otaczającej wysoką syrop kukurydziany fruktozy w ostatnich latach. Wielu naukowców zastanawiało się, dlaczego tak wielu ludzi zdobyć otyłych w ciągu ostatnich kilku dekad, a wiele z nich wskazują, że HFC mogły odegrać rolę w tym rozwoju. Jednak nie były wystarczająco badania przeprowadzone powiedzieć, czy jest to rzeczywiście prawda. Mimo to, istnieje kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć o wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany. Oto kilka faktów, a niektóre z szumu wokół tego.

Fakt: Twój organizm rozbija HFC wolniej niż cukier

Ponieważ syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy jest sztuczny produkt, który jest stosowany w wielu produktach spożywczych, organizm nie jest przystosowany do przetwarzania i przetrawić to szybko. W rzeczywistości, badania wykazały, że, podczas gdy ciało jest w stanie podział naturalny cukier w około 24 godzin, to może cię prawie cztery dni, aby prawidłowo trawić porcja syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. To jest jeden z powodów, wielu naukowców wrażenie, że to może być złe dla Ciebie.

Hype: syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy powoduje przyrost masy ciała

Podczas syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy ma zająć dużo czasu, aby jego drogę przez twoje ciało, nie było jeszcze wystarczająco dużo badań przeprowadzonych w celu udowodnienia, że ​​powoduje to zwiększenie masy ciała. W rzeczywistości problem teraz jest, że tak wiele produktów, które nie są dobre dla Ciebie zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Dlatego naukowcy mają problemy potwierdzające, czy to jest syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy lub kalorii w tych produktach, które prowadzi ludzi do przybierania na wadze w ciągu roku.

Fakt: Natural Cukier jest dla was lepsze niż HFCS

Niektórzy eksperci twierdzą, że cukier jest cukier, bez względu na to, jaką formę to trwa. Ale nie są cukry naturalne, które występują w owocach i warzywach, że ciało wydaje się szybciej przetwarzać. Jeśli starasz się utrzymać zdrową dietę, możesz być najlepiej obsługiwane przez trzymanie się tych środków podczas tworzenia diety dla siebie.

Hype: syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy Czy zawsze złe dla Ciebie

Ponieważ syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy jest obecny w tak wielu produktach spożywczych, trudno uniknąć jedzenia. Ale jak wszystko inne, jedzenie żywności z wysokiej fruktozowy syrop kukurydziany z umiarem jest prawdopodobnie najlepszym.

Fakt: Szybko przekąski są wysokie, syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy

Fast foods to, co nie jest zaskoczeniem, jedne z najgorszych produktów, które można jeść. Są one ładowane z syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy. Co ważniejsze, są one ładowane z kalorii. Jako naukowcy nadal badanie skutków syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy na organizm człowieka, będą bez wątpienia szukać miłości kraju fast food. Jeśli jeść dużo fast foodów, należy spróbować go wyciąć z diety w celu utrzymania zdrowego planu żywności.

To tylko niektóre z faktów i szumu wokół syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Oczekiwać więcej wyjdzie jako uwalniane są dodatkowe badania w przyszłości.