grsail.com

Wydatki konsumentów: Wywiad z Expert Zarządzania Pieniężnego

Wydatki konsumentów: Wywiad z Expert Zarządzania Pieniężnego
Dowiedz się wskazówki dotyczące eliminacji zadłużenia karty kredytowej

Dobre zarządzanie finansowe obejmuje wiedząc, jak spędzić, jak oszczędzać i jak zrobić pracę kredytowej dla Ciebie. Logiki Stosowanej karty kredytowe podsłuchu z wiedzy ekspertów finansowych Mike Schiano, znany jako "The Debtbuster", aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Schiano jest certyfikowany profesjonalny menadżer i doradca kredytowy, a także autor książki, Spędzić drodze do bogactwa. Dzięki jego warsztatów finansowych, strona internetowa i multimedialna "Pieniądze Minut" Schiano rozprzestrzenia wiadomość o sprytniejszy wydatków konsumpcyjnych i doświadczonych zarządzania pieniędzmi.

Wywiad z Mike Schiano

Twoim głównym hasłem jest: "To nie jest Twój dziadek za Pieniądze rozmowy." Jak ważne są nasze pieniądze z tego co dziś inaczej możemy dorastali?

Główną motywacją za tym hasłem jest fakt, że istnieje kilka pieniądze "guru" rozdawanie porady dzisiaj, że tak naprawdę nie jest realistyczne dla dzisiejszego konsumenta, takie jak "zawsze zapłacić za samochód", "pocięte wszystkie swoje karty kredytowe, "" tylko wziąć 15-letni kredyt hipoteczny. " Chociaż ta rada może być inteligentny finansowo, jest praktycznie niemożliwe, biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny i średni dochód.

Więc czuję, że zamiast wykładu dla ludzi o tym, co powinni robić ze swoimi pieniędzmi, to dlaczego nie z nimi pracować w środowisku, że obecnie żyjemy i pomóc im zarządzać dziś swoje pieniądze, jak elegancko, jak to możliwe.

Czy wydamy więcej niż poprzednie pokolenia?

Myślę, wydajemy więcej, ponieważ mamy więcej możliwości, aby wydawać pieniądze. Wystarczy wziąć telefonów komórkowych jako przykład, czy centrów handlowych oraz zakupu online.

Ale bardziej na miejscu, możemy pożyczyć więcej niż poprzednich pokoleń. Kredyt jest tak łatwo dostępne dla nas, że możemy pożyczyć na zakup rzeczy naprawdę nie możemy sobie pozwolić.

Jakie są trzy najlepsze pytania ludzie chcą odpowiedzieć na temat zarządzania pieniędzmi i rozwiązań, które oferujesz?

 • Gdzie mam zacząć? Mówię im stworzyć plan wydatków. To różni się od budżetu, który jest jak bycie na diecie. Plan na każdy miesiąc roku z dochodów i wydatków przewidywanych. Rodziny powinny działać finansów podobnie jak firmy - a to wymaga planowania z wyprzedzeniem.
 • Jak mogę spłacić mój dług szybciej? Po pierwsze, musisz zdecydować, na pewno chcesz wyjść z zadłużenia. Następnie zacząć płacić więcej niż minimalne płatności. Priorytetów długów z najwyższych gorące stopy procentowe, atakując najwyższe zadłużenie z jak najwięcej jak można. Następnie przechodzimy w dół. Inną techniką jest, gdy coś wielkiego się opłaciło, jak samochód, stosować tę dawną płatności na spłatę innych długów.
 • Powinny zacząć oszczędzać pieniądze lub spłatę zadłużenia pierwszy nie mam wątpliwości - spłacić dług stopy wysoki odsetek pierwsze, zwłaszcza dwucyfrowe stopy procentowe. Z pieniędzy, to naprawdę wszystko o większych liczbach - to motywuje, aby zobaczyć, że bilans przyjść.

Jakie rady masz dla rodziców dotyczących nastolatków / studentów uczelni wyższych z uzyskaniem karty kredytowej?

Jest to obszar bardzo niebezpieczne dla rodziców. Przeciętny student jest dyplom z około 3000 dolarów zadłużenia karty kredytowej. Mimo, że to dobry czas, aby zacząć budować kredyt, wierzę rodzice powinni pozostać ściśle zaangażowani w użyciu studenta kredytu i pomagają im zarządzać jej zastosowanie prawidłowo.

 • Dodaj dziecka do istniejącego rachunku karty kredytowej w celu monitorowania opłat.
 • Karty przedpłacone pomóc rodzicom pobyt w kontroli wydatków, ale oszustwo jest możliwe, problem, jeśli karta jest stracone.
 • Trzymaj dziecko odpowiedzialnego za wydatki: czy student przeglądu rachunki co miesiąc i jest odpowiedzialny za wypłacanie pewnej części, jeśli nie wszystkie, z rachunku.

Jest "karta kredytowa karty prezent" dobry prezent dla nastolatków, czy też wysyłanie zły sygnał?

Wszyscy jesteśmy przygotowani do korzystania z tworzyw sztucznych więcej i więcej. Rozmawiałem z ekspertów, którzy przewidywania będziemy społeczeństwem mniej środków pieniężnych w ciągu 25 lat. Karty podarunkowe nie są doskonałe narzędzia nauczania dla nastolatków, ale ich skuteczność i popularność oznacza, że ​​są tu zatrzymać, więc rodzice muszą zmienić sposób uczą swoje dzieci na temat pieniędzy, aby to plastikowy pieniądze.

Porozmawiajmy o ocenę kredytową na chwilę, ponieważ istnieje wiele reklam o tym w tych dniach.

: Proszę wyjaśnić przesłanką kredytu gości.

Ocena kredytowa jest numer, który jest przypisany do Ciebie na podstawie informacji zawartych w raporcie kredytowym. Jest to szybki sposób na kredytodawców ocenić poziom ryzyka i zdolności kredytowej dla swoich produktów.

 • Twój wynik może wahać się od minimum na poziomie 300, który jest naprawdę źle, do wysokiego 850, który jest idealnym ocena kredytowa i bardzo trudne do osiągnięcia.
 • Ludzie z punktów kredytowych w połowie 700s do ponad 800 ogólnie może kwalifikować się do najniższych stóp procentowych.

B: Co to ​​jest "fałszywe trafienia"?

 • 35 procent zdolności kredytowej polega na sposobie obsługi wierzytelności. Więc jeśli widzisz nagłej zmiany bez problemy finansowe, prawdopodobnie była błędem w raporcie.
 • O 15 procent wynik ma związek z długowiecznością kont. Zamknięcie konta w dobrej kondycji nie korzystać ci. Jeśli przejdziesz przez trudne czasy na rachunku karty kredytowej, ale nie planujesz używać go, pozostawiają je otwarte. Sprawdź na konto lub korzystać z karty na zbiornik gazu co tak często. I sprawdź swoje sprawozdanie roczne.

C: Czy istnieje luka w systemie z powodu niespójności?

Ostatnie doniesienia wskazują, że połowa wszystkich raportów kredytowych zawierać błędy, a 25 procent zawierać błędy na tyle złe, aby odmówić komuś kredyt.

Konsumenci muszą zrozumieć, że jest to ich obowiązkiem jest monitorowanie ich raportów kredytowych, co najmniej raz w roku, aby upewnić się, że informacje podane są prawidłowe.

W swojej książce spędzić droga do bogactwa, to wiele na temat różnych sposobów, aby zaoszczędzić, kiedy spędzamy rozmawiać. Dlaczego bierzesz takie podejście?

Wydatki konsumentów: Wywiad z Expert Zarządzania Pieniężnego

Moje stanowisko jest to, że nie możesz przestać wydawać pieniądze, ale możesz być mądrzejszy o tym, jak można spędzić i zaplanować spędzenie lepiej więc każdego roku zmniejszyć liczbę niespodzianek finansowych. Chodzi o zarządzanie przepływem gotówki trzeba pracować. Czy kiedykolwiek dostać się do każdego "pieniędzy kłopoty", a jeśli tak, to jakie wnioski dowiedziałeś?

Jako młoda para, moja żona i ja w obliczu wyzwania finansowe, jak wiele młodych par zrobić, gdy starają się kariery i rodziny zaczął. Pisałem o tym, co dowiedzieliśmy się w mojej książce, bo chcę czytelnicy wiedzieli, że nie jestem się w wieży z kości słoniowej mówić do nich na dół. Byłem w trudnych sytuacjach finansowych i pracował przez nich.

Główna lekcja, jeśli chodzi o kwestie pieniędzy: umowa z nich w sposób profesjonalny, rzeczowy sposób i spróbować zostawić jak najwięcej emocji z tego, jak to możliwe. Odstawić trochę czasu każdego dnia lub tygodnia w odniesieniu do kwestii pieniędzy, a następnie przejść o korzystających resztę czasu.

Jakie pytanie na temat zarządzania pieniędzmi chcesz odpowiedzieć, że nigdy nie zapytał?

Gdzie jest najlepsze miejsce do rozpoczęcia konta oszczędnościowego. Nie rozumiem to pytanie wiele, ponieważ tak niewielu ludzi Oszczędzasz pieniądze te dni. Stopa oszczędności amerykańskich spadła poniżej zera procent więcej niż rok.

Każdy powinien być patrząc na kontach oszczędnościowych internetowych. Możesz otworzyć konto oszczędnościowe w FDIC ubezpieczonych banków oferujących usługi internetowe, które płacą powyżej 5 procent odsetek. Porównaj, że stopa zwrotu z tradycyjnych "cegły i zaprawy" banków, które płacą 1-do-3 procent na rachunkach oszczędnościowych, i jest to jeden z najmądrzejszych posunięć każdy może zrobić.

Dodatkowe informacje

Książka Mike'a Schiano za, spędzenia Droga do bogactwa jest dostępna za pośrednictwem Amazon lub swojej stronie internetowej, w Charge Radia, gdzie można również znaleźć inne bezpłatne informacje finansowe i edukacji kredytowej. Jego nowa książka, Credit Booster: Ultimate Guide do lepszego kredytowej gości, wychodzi na jesieni 2006 roku.

Strona Young Money jest zarządzanie zasobami finansowa dla młodych dorosłych.

Powiązane linki na karty kredytowe

 • Wyjść z długu
 • Pomoc zadłużenia kart kredytowych
 • Budżetowanie
 • Fico
 • Wynik FICO darmo
 • Darmowe Credit Report Online
 • Bezpłatne roczne sprawozdanie kredytowych
 • Co to jest kwiecień?
 • Najlepsze karty kredytowej