grsail.com

Wybór właściwej wagi ławki.

Polecam osobę do podjęcia ogromny krok do tyłu i spojrzeć na ten wielki obraz. Muszą mieć jasne zrozumienie, jaki rodzaj programu treningu siłowego lub programu układu krążenia do naśladowania. Faktem jest, że większość ludzi, którzy kupują stanowisku wagi nigdy nie używaj go. Jeśli osoby te będą miały krok wstecz i śledził, co proponuję w tym artykule, byłbym skłonny postawić będą aktywnie korzystać z ich wagi ławki skorzystać budowanie mięśni i sprawności.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jeszcze przed ustawieniem stóp do wagi podnoszenia sklepie sprzętu, jest zrozumieć swoje cele fitness. Jakie są główne cele? Schudnąć, przytyć, poprawić wydolność tlenową, lub zwiększyć siłę? Musisz mieć zrozumienie dokładnie to, czego pragniesz osiągnąć.
Następnym krokiem jest utworzenie specjalnej procedury podnoszenia wagi. Jeśli znasz swoje cele, a także dokładną procedurę, będzie bardziej uprawniony do zakupu właściwego ławki wagi. Program treningu siłowego skieruje cię do tego, co naprawdę trzeba kupić, aby osiągnąć cele, swoją wagę podnoszenia. Należy także pamiętać, staramy się wybrać sprzęt lubisz pracę na. To nie ma żadnego sensu kupowania konkretnego ławki wagi, jeśli nie podoba mi się sposób, że czuje.

Choć w wielu marek i wzorów, podstawowe funkcje, których należy szukać przy wyborze ławki wagi powinny być solidne i mocne podstawy, które nie wiążą się z ryzykiem złamania lub przewróceniem. Mimo, że to pomaga na coś, co może demontować łatwo, kiedy trzeba przenieść go, staram się nie poświęcać stabilności konstrukcji, dla każdego rodzaju przenoszenia. Idź z stanowisku wagi, które mogą nawet mieć szeroko zestaw statyw, który może zapewnić, że dodatkowe wsparcie w przypadku gdy trzeba najbardziej stabilność; wokół ramion.
- Znajdź stanowisku wagi z regulowanym stojaku. Jeśli robisz poważny lifting, brzana powinno odbyć się na wyciągnięcie ręki. Wiele wyższe ławki waga jakości tej funkcji i jest to przydatne jeśli rzucając wokół większymi ciężarami. Pamiętaj; to nie jest zamiennikiem dla spotter.
- Miłą cechą mieć jest regulowana ławka skośna, które pozwala skupić się na swoich ramionach i górnych płetw piersiowych. Coś tak prostego jak metalowym prętem, który blokuje się na swoim miejscu pod poduszki na ławce na różnych wysokościach będzie działać dobrze. Większość, nawet niższe jakości, modele mają tę funkcję.
- Ponadto, niektóre modele mają rozszerzenie nóg i Curl funkcji na podstawie ławce. Nie zawsze najlepszym sposobem trenować nogi, ale coś jeszcze warto zastanowić się do pełniejszego treningu. Osobiście uważam, że im nie zastąpi właściwego do ćwiczeń nóg, i wydaje się uzyskać tylko w drodze.

Komfort powinien być również czynnikiem przy zakupie ławki treningu siłowego. Waga ławki są wypełniane dla Twojej wygody. Niektóre z nich oferują więcej wyściółkę niż inne. Ponownie, to naprawdę zależy od tego, co szukasz w stanowisku wagi. Kiedy już rozejrzał się i zakończyła swoje zakupy porównania, będziesz miał lepszy pomysł, co wybrać.

Jestem ponad 40 lat i zmagali się z mojej wagi i zdrowia całego mojego życia. Zrobiłem zmiany jak sugerowałem i mieli ogromne wyniki według diety i ćwiczeń. Mam sprzęt i programy na mojej stronie internetowej, aby użyć do tworzenia zdrowego stylu życia.