grsail.com

Wybór Przyjęcie Weselne menu: Pomysły Żywności i Sugestie

Wybór Przyjęcie Weselne menu: Pomysły Żywności i Sugestie

Wybór żywności dla przyjęcia weselnego jest zarówno ważne i zabawy część planowania ślubu. Ludzie czekamy na jedzenie i pamiętam, czy to, co zostało serwowane jest mniej niż pożądane. Oto kilka pomysłów, które sprawiają, że jedzenie w swojej recepcji świetną pamięć dla swoich gości!

Czy miejsce zaspokoić? Najpierw trzeba zapytać, czy obiekt został wynajęty zapewnia własnych wyborów menu weselne. Następnie sprawdzić, czy posiłki serwowane są indywidualnie lub umieścić na styl tabele rodziny. W każdym przypadku, nie wahaj się zapytać, czy można spróbować, co będzie podawane. Często miejsca chętnie dostarcza próbkę swojej oferty do potencjalnych klientów.

Jeśli wynajął miejsce, które jest zapewnienie Państwu przestrzeń spokoju, to do Ciebie, aby wybrać firmę cateringową. Większość ludzi zdecydować się na kolację w formie bufetu. Możesz zdecydować się na droższą firmę cateringową, która zapewnia również serwerów lub firmę, która jest bardziej przystępne, z mniejszą ilością dodatków oferowanych.

Wybierz styl porcji. A miejsce, które zapewnia jedzenie i służy kursy indywidualnie zwykle oferuje kilka propozycji menu na recepcji. Pary mogą wybierać z kurczaka, żeberka i ryby lub wegetariańską przystawkę. Przystawki będzie standardowe opcje takie jak pieczone ziemniaki lub puree z ziemniaków i warzyw z zupy i sałatki.

Z miejsc, które oferują usługi rodziny w stylu będzie zazwyczaj szereg żywności, które mogą zawierać pieczonego kurczaka, pieczeń wołowa, wegetariańskie danie, ziemniaki i sos, a warzywa, makarony, zupy i sałatki. Jedzenie serwowane jest w formie bufetu, a goście mogą jeść co chcą. To daje Twoich gości mnóstwo do wyboru.

Jednakże, jeśli wybieracie drogi firmę cateringową, która serwuje swoim gościom, zazwyczaj można wybrać samemu potraw. Filet mignon, krewetki koktajlowe, lub surowe bar są przykłady tego, co można wybrać. Będą również pomoże Ci wybrać posiłek pomysły i jak najlepiej służyć obiad do swoich gości. Pamiętaj, jeśli nie smakowało jedzenie zakładów żywienia przed, zapytać, czy można skosztować potraw.

Rozruszniki oferty. Wesela są czas Wybór Przyjęcie Weselne menu: Pomysły Żywności i Sugestie
przyjaciół i rodziny, aby mieszać i pogratulować nowej pary. Mając przekąsek i stację napój będzie uspokoić gości po przyjeździe na miejsce, zwłaszcza jeśli muszą czekać, aby skończyć ze zdjęciami. Można także wybrać różne małe przystawki i palec żywności zamiast posiłku.

Jak o śniadaniu? Porze dnia, w którym chcesz mieć swój odbiór może być wskazówką do rodzaju żywności, którą oferujemy. Możesz wybrać firmę cateringową, która przedstawi produkty śniadaniowe, takie jak jajka, naleśniki, i gofry. To daje swoim gościom unikalne wyborów i uczynić wydarzenie historyczne.

Czy ulubionej restauracji cater? Wiele małych restauracji, a nawet fast food miejsc oferują catering. Możesz wybrać miejsce, gdzie ty i twój narzeczony miał swój pierwszy termin lub swoje ulubione miejsce do jedzenia, aby zaspokoić zdarzenie. Możesz oferować gościom pieczonej wołowiny, smażonego kurczaka, a nawet pizzy jako przystawkę. I prawdopodobnie już jeść ich jedzenie więc wiesz już, jak będzie smakować.

Minusem jest to, że możesz mieć kogoś odebrać jedzenie i ustawić w formie bufetu dla gości. Jednak wielu z tych zakładów dostarczy i nawet podają jedzenie ich dokonania na swój ślub. Jeśli nie jesteś pewien, czy oni zaspokoić zapytaj! Wiele restauracji nie reklamują usługę.

Link sponsorowany
Chcesz idealny odbiór żywności, dekoracje, i przemówienia? Znajdź to, czego neeed w zestawie przyjęcie ślub!

Innym rozwiązaniem jest mieć gości weselnych spotkać w restauracji dla recepcji. Można to zrobić dla małych wesel i prób kolacje. Wiele zakładów posiada specjalne menu i przystawek do tego rodzaju okazji.

Zorganizuj się. Jeśli masz do wyboru całe jedzenie samodzielnie, niezależnie od jej źródła, należy rozważyć menu tematycznego. Na przykład, Polskie święto może zawierać pierogi, pierogi, kiełbasę polską, kiszoną kapustę, wołowiną i sałatka ziemniaczana. Możesz także wybrać jedną z wielu narodowości; Włoska, Meksykańska, chiński, polski, grecki, i niemiecki są jednymi z najbardziej popularnych. Można nawet mieć międzynarodową święto, które zaprezentowanie danie lub dwa z wielu różnych krajów.

Z tych sugestii teraz wiesz, jak wybrać jedzenie na specjalny dzień. Nie spiesz się, upewnij się, że smak potraw wcześniej, a będziesz na dobrej drodze do pamiętnego wydarzenia!

Szybkie porady:

  • Jeśli masz gości, że wiesz, są na specjalnej diecie, upewnij się, że potrawy mogą cieszyć.
  • Jeśli miejsce ślubu nie pozwoli Ci spróbować jej jedzenie, kontynuować zakupy około jednego, że będzie.
  • Jeśli masz małą recepcją i szukasz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zawsze można prosić przyjaciół i krewnych do siebie, aby naczynia i doprowadzić je do domu w formie bufetu stylu. Nie bój się pytać ludzi, którzy są blisko Ciebie, aby pomóc w Twojej weselne żywności; Wiele z nich prawdopodobnie lubią gotować i pokazać swoje specjały.
  • Często narzeczeni wybiorą przejazd z miejsca, gdzie będą na miesiącu miodowym, takich jak Hawaje. Można nawet dostarczyć leis dla swoich gości.
  • Twoje menu weselne może pomóc w podjęciu decyzji o centerpieces, jak dobrze!
  • Nie zapomnij wegetariańskie przyjaciół! Pamiętaj, że są różne poziomy wegetarianizmu, ze nie jeść wołowinę jest całkowicie wegańskie. Upewnij się, że "wegetariańskie danie" wybrać pasuje do typu wegetarian uczęszczających swoje przyjęcie. Sprawdź linki przewidzianych wielu danie wegetariańskie pomysłów.
  • Jeśli potrzebujesz pomysłów, sprawdzić kilka witryn przepis lub książek. Zapytaj znajomych lub krewnych, których przyjęcia pamiętasz którzy gotowane jedzenie. Weź również pod uwagę to owoce lub słodkie przekąski lub tabeli na deser.