grsail.com

Wybór OB-Gyn

Wybór OB-Gyn


Przy wyborze OB-Gyn, istnieje wiele czynników do rozważenia poza poświadczeń lekarza. Southwest Washington Medical Center twierdzi, że Ob-Gyn ukończeniu szkoły medycznej i zarówno rezydenturę w położnictwie i ginekologii. Ob-Gyn jest przeszkolony do opieki nad ciąż wysokiego ryzyka i wykonać operację, oprócz opieki nad kobietami w okresie ciąży i narodzin ich dziecka.

Korzystanie polecone i narzędzia online

Chociaż skierowanie od znajomego lub członka rodziny jest zawsze miły, to nie zawsze jest dostępne, zwłaszcza jeśli masz ubezpieczenie, które wymaga do odwiedzenia położnika w-sieci. Jednym z najlepszych sposobów, aby szukać Ob-Gyn jest zacząć z firmy ubezpieczeniowej. Mimo, że ich baza danych może tylko powiedzieć, że ich udział w planie i gdzie się znajdują, są to dwa z najważniejszych czynników w wyborze lekarza.

Amerykański Kongres Położnictwa i Ginekologii (ACOG) stanowi katalog online praktyków w swojej okolicy. Ich wyniki wyszukiwania, jednak ograniczają się do nazwy tylko lekarza i jego statusu w ACOG. Konieczne będzie, aby dowiedzieć się, gdzie praktyki lekarza i zapewnia ubezpieczenie firmy, a co on lub ona uczestniczy w.

Lokalizacja

Kobiety w ciąży będzie odwiedzić ginekologa w dowolnym miejscu z raz w miesiącu w pierwszym trymestrze ciąży do co kilka dni, jak zbliżyć się do terminu wymagalności. Niespodziewane wizyty w gabinecie lekarskim w przypadku powikłań nie są rzadkością. Więcej ciąża wysokiego ryzyka, tym więcej razy kobieta może spodziewać się. Z tego powodu, gdy jesteś wyborze OB-Gyn ważne jest, aby spojrzeć na którym lekarz znajduje się w korelacji do miejsca, gdzie żyją i pracują.

Postawa

Nie wszystkie OB-Gyns leczeniu pacjentów w ten sam sposób, a niektóre bardziej przyjemne nocne sposób niż inne. Lekarze mają różne nastawienie dotyczące takich zagadnień jak łagodzenie bólu, obrzezania, elektronicznego monitorowania płodu, i udział rodziny w chwili urodzenia. Jeśli masz silne opinie o tym, jak chcesz, aby Twoje dziecko urodzić, dr Donnica mówi, że ważne jest, aby znaleźć lekarza, którego praktyki najlepiej dopasować swoje pragnienia. Na swojej pierwszej wizyty Wybierając OB-Gyn, weź listę pytań z tobą. To pomoże ci uzyskać informacje potrzebne do podjęcia decyzji. Jeśli zostawisz swoje nominacje niepokój lub strach, być może trzeba znaleźć lekarza, który będzie bardziej wspierać swoich potrzeb.

Wielkość Praktyki

Wiele położnych działać jako część grupy. Lekarze w grupie będzie obracać się zmiany na wezwanie. Większa grupa lekarzy w praktyce, tym większa szansa, lekarz nie będzie na służbie dni dostarczyć. Nawet jeśli zdecydujesz się z lekarzem, który praktykuje w spokoju, jest szansa, będzie musiała zmierzyć się z innym lekarzem dostarczającej swoje dziecko.

OB-Gyns zrozumieć zaniepokojenie w tej kwestii. Nie jest niczym niezwykłym dla grupy lekarzy polecić można obracać swoje regularne spotkania między praktyką, aby pomóc zapoznać się z lekarzem, który ostatecznie dostarczyć dziecku.

Przywileje szpitalne

Lekarze zazwyczaj są związane z określonymi szpitalach. Przed wyborem OB-Gyn, dowiedzieć się, jakie opcje masz szpital z tym lekarzem, a następnie odwiedzić szpital przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie lekarza. Większość szpitali będzie umówić się na oficjalne zwiedzanie oddziału położniczego z przyszłych rodziców. Podczas gdy w szpitalu, należy sprawdzić takie rzeczy jak opcji dostawy, pokoje prywatne, domki dla swojego partnera, a godziny wizyt. Dowiedzieć się, czy pozwalają one rooming lub jeśli wymagają one dziecko będzie w przedszkolu.

Zmiana OB-Gyns

Bez względu na to, jak wiele pytań można zapytać, to jest możliwe, będzie w końcu wybierając inną OB-Gyn w pewnym momencie w czasie ciąży. Chemia między wami a waszym istniejącego położnika może być nie tak, możesz zmienić plany ubezpieczeniowe na taki, który nie będzie obejmować bieżące lekarzem, lub może przenieść się z okolicy. Kiedy tak się dzieje, ważne jest, aby mieć swoje dane medyczne przeniesione do nowego lekarza. Pomoże to nowa Ob-Gyn najlepiej kontrolować stan i oferują najbardziej odpowiedniej porady lekarza.

Inne opcje dla opieki ciąży

Są jeszcze inne opcje dla ciąży i opieki urodzenia. Praktyce lekarza rodzinnego czasem zapewnić opieki prenatalnej i porodowe usług. Istnieją trzy główne rodzaje położnych, którzy świadczą ciąży i rodzenia opieki. Certyfikowane Położne Nurse (CNMs) zapewniają Ciąża i poród opieki i pomocy porodów w szpitalach, domu i / lub ośrodków urodzenia. Czasem pracy z Ob-Gyns a czasem ćwiczyć samodzielnie. Położne i CPM (Certified Professional Położne) uczestniczyć porody w domu lub w centrach urodzenia i zapewnienia opieki prenatalnej. Zwykle działa niezależnie jako położnych środowiskowych. Niektóre stany licencji położne do zapewnienia opieki dla Medicaid odbiorców lub przyjęcia płatności z tytułu ubezpieczenia. Obowiązkiem licencji i certyfikacji zależy od państwa, ale położne mogą legalnie uprawiać w większości regionów Stanów Zjednoczonych.

Nie poddawaj się

Większość Ob / Gyns dzielić ich praktykę kilku innych lekarzy, tak tylko dlatego, że można spotkać, kogo nie lubisz, nie zostawiaj jednak praktykę. Sprawdź swoje spotkania z różnych lekarzy w praktyce, dzięki czemu można ich wszystkich spotkać i zapytać pielęgniarki, którzy zalecają. Dowiedz się, jak często, że Ob-Gyn jest dostarczenie i zważyć opcji.