grsail.com

Wrogowie piękne i zdrowe piersi

Wrogowie piękne i zdrowe piersi
Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowe piersi. Ale w tym samym czasie co dzień kobiety robią rzeczy, które mogą uszkodzić zdrowie piersi, jak sobie biustonosz z niewłaściwego rozmiaru, biorąc gorące kąpiele lub pochylając się, gdy przed komputerem. Takie działania nie tylko przyczyniają się do złej piersi zdrowia, ale również stają się mniej piękne. Piersi z czasem zmieniać się nad kobieta & acirc € ™ s życia. Mogą one mieć wpływ ciąży, karmienia piersią, menopauzy i starzenia się. Ale można zmniejszyć ten negatywny wpływ, prostych działań. Przeczytaj o codziennych wrogów pięknych i zdrowych piersi i jak najlepiej, aby promować dobre zdrowie piersi.

Piękne i zdrowe piersi Wróg 1. Waga Wahania

Zwiększenie masy ciała jest przyczyną nadmiernego rozciągania skóry. Jeśli nagła utrata wagi następuje jej, skóra może stać się zwiotczała i rozciągnięta. Jeśli wahania wagi są regularne, wtedy nawet w młodym wieku może stracić swój kształt piersi zawsze. Dona € ™ t stracić lub zyskać na wadze dramatycznie.

Piękne i zdrowe piersi Wróg 2. Złe Nawyki posturalnych

Ita € ™ s oczywiste, że kobiety, które dbają o ich postawy zwykle mają piękny kształt piersi, nawyki i złe postawy prowadzą do saggy piersi. Zawsze siedzieć prawidłowo, jak to jest korzystne nie tylko dla kręgosłupa, ale również dla zdrowia matki.

Piękne i zdrowe piersi Wróg 3. Niewłaściwe Biustonosz Rozmiar

Jeśli chodzi o dobór stanika, najważniejsze jest to, aby osiągnąć złoty środek. Jeśli biustonosz naciska zbyt mocno piersi, może to uszkodzić krążenie krwi, ale luźne biustonosz (a także jej brak) może być powodem rozciągania skóry (zwłaszcza jeśli masz duży rozmiar piersi). Tak, zawsze wybrać odpowiedni rozmiar stanika.

Piękne i zdrowe piersi 4. Hot Wróg wanna

Wiadomym jest, że gorąca woda suszy delikatna skóra i czyni go mniej elastyczna. Zapamiętaj go, gdy będzie leżeć w wannie przez godzinę z ulubionej książki. Jeśli masz cana € ™ t wyobrazić sobie życia bez niego, dona € ™ t zanurzyć ramiona i piersi w gorącej wodzie, gdy leżąc w wannie przez długi czas.

Piękne i zdrowe piersi Wróg 5. promieni ultrafioletowych

Thereâ € ™ s nie ma wątpliwości, że wiele kobiet marzy o jeszcze brąz opalenizny bez znaków strój kąpielowy. Ale ita € ™ s nie warto wszystkie problemy zdrowotne, które lubiących opalanie topless może dostać. Oprócz oparzeń słonecznych o wrażliwej skóry piersi i utraty jej elastyczności, może również przyczynić się do zwiększenia ryzyka zachorowania na raka piersi.