grsail.com

Wprowadzenie do urządzenia Leg Extension

Maszyna rozszerzenie noga jest sprzęt, który jest najlepiej zakwalifikowana jako rodzaj treningu oporowego ćwiczeń. Maszyny dla nóg są w różnych kształtach i rozmiarach, jak są one produkowane przez dość kilku różnych producentów. Noga sprzęt do ćwiczeń ma historię, która jest stosunkowo młode: To może być wstecz tylko do 1950 roku z Jackiem LaLanne i Harolda Zinkin. Jeśli pójdziesz do siłowni lub na siłowni dzisiaj, powinieneś zobaczyć ten dość wspólny kawałek sprzętu tam ćwiczeń. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas gdy maszyna rozszerzenie noga robi kierować nogi, to nie powinien być uważany za łączną treningu nóg, coś, że tylko martwy ciąg lub przysiad uważane są za.

Wprowadzenie do urządzenia Leg Extension

Części ciała, że ​​to działa

Części ciała, które staje się zamierzony trening podczas nóg ćwiczeń rozszerzających mięśnie czworogłowe jest twoje w nogach. Ponieważ jest skierowany przede wszystkim do tej grupy mięśni, rozszerzenie nóg zapewnia urządzenie izolowane ćwiczenia. W czworogłowego są duże grupy mięśni, które obejmują cztery główne mięśnie na przedniej części ud. Mięsień czworogłowy, jako nutą znaczenia, jest leanest i najsilniejszym mięśni w całym ciele człowieka.

Prawidłowe i bezpieczne korzystanie z maszyny Leg Extension

W otwartym wykonywania łańcucha, nogi maszyna rozszerzenie stawia swoje stopy w swobodnym przepływie, jak to zrobić ćwiczenia. Niektóre z tych ćwiczeń w otwartym łańcuchu może umieścić coś, co nazywa sił ścinających na kolanach, dzięki czemu stawy w kolanach niestabilny. Ze względu na brak równowagi nogi maszyna rozszerzenie tworzy na swoich czworogłowego w porównaniu do mięśni ścięgno, kolano może być narażone na uszkodzenia. Aby ustrzec się przed tego potencjalnego uszkodzenia, upewnić się, że właściwie można ustawić się na maszynie rozszerzenia nóg. Jak można siedzieć na krześle urządzenia, umieść stopy na jego nóżki w taki sposób, że twoje łydki dotknąć go tuż powyżej kostek. Po tym, należy uważać, aby dostosować swoją siedzibę, tak, że z tyłu nogi przylega do fotela urządzenia, a tak aby plecy cieszy się pełnym poparciem przez oparcie fotela.

Przykłady ćwiczeń

Nie ma wiele więcej niż jeden rodzaj ćwiczeń do wykonania na komputerze rozszerzenia nóg, skoro, jak proste jest korzystanie. Zasadniczo, po wybraniu wagi chcesz, wszystko co musisz zrobić to usiąść na maszynie z nogami pod spodem podkładki i rękami chwytając paski boczne. Podczas wydechu, rozszerzyć swoje nogi na maksa, ale upewnij się, że reszta ciała pozostaje wciąż w miejscu. Na tej pozycji skurczonej, zatrzymać się na chwilę lub dwie. Podczas wdechu, obniżyć masę z powrotem do pierwotnej pozycji, ale uważaj, aby nie przekraczać kąta 90 stopni. Powtórz tę procedurę tyle razy, ile jest wygodne.