grsail.com

Wpływ nadużywania substancji na przedwczesny poród

Wpływ nadużywania substancji na przedwczesny poród
Pomoc jest dostępna dla kobiet w ciąży, borykających się z problemami uzależnień.

Wpływ uzależnień na przedwczesny poród powinien być ważnym czynnikiem dla każdej kobiety, która jest albo w ciąży lub planujesz próbuje wyobrazić.

Komplikacje związane z przedwczesnym porodem

Mimo, że większość dzieci rodzi się około 40 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki matki, prawie jedna na osiem dzieci rodzi się za wcześnie. Przedwczesny poród jest zdefiniowany jako miejsce podejmowania urodzenia więcej niż trzy tygodnie przed przewidywanym terminem dziecka.

Niestety, postęp technologiczny, które poprawiły wiele aspektów naszego życia, niewiele zrobiono, aby spowolnić tempo porodu przedwczesnego. W rzeczywistości, statystyki wskazują, że liczba kobiet rodzących wcześniaków w Stanach Zjednoczonych zwiększył się o 30 procent w ciągu ostatnich 20 lat.

Dzieci rodzi się już w 23 tygodni może przetrwać, ale często cierpią z powodu poważnych powikłań medycznych. Porażenie mózgowe, drgawki, zaburzenia widzenia, problemy jelitowe, trudności w uczeniu się i opóźnienia rozwojowe są dość powszechne wśród wcześniaków. Wcześniaki są również narażeni na zwiększone ryzyko wystąpienia zespołu nagłej śmierci niemowląt (SIDS).

Wpływ nadużywania substancji na przedwczesny poród

Jako naukowcy nadal zbadania przyczyn wzrostu porodu przedwczesnego, pojawiły się niepokojące fakty dotyczące wpływu uzależnień na przedwczesny poród. Kobiety, które piją alkohol, palą papierosy, albo nadużywają narkotyków twarz dramatyczny wzrost ryzyka porodu przedwczesnego.

Picie alkoholu

Chociaż większość kobiet zdaje sobie sprawę, że picie w czasie ciąży może spowodować Fetal Alcohol Syndrome, alkohol jest również uważany za jednego z czołowych znanych przyczyn przedwczesnego porodu. Może to być, ponieważ alkohol zaburza proces odżywiania ograniczając trawienie i przechowywanie ważnych składników odżywczych, że dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, jak alkohol wpływa na przedwczesne narodziny, sprawdź następujące zasoby:

 • Picie alkoholu w czasie ciąży
 • Alkohol użytkowania i przedwczesnego porodu
 • Alkoholu w czasie ciąży: Więcej Bad News

Palenie papierosów

Badania wskazują, że 11 procent kobiet w Stanach Zjednoczonych palić w czasie ciąży. Jednak palenie jest również uważany za przyczyną 5 procent wszystkich przedwczesnych porodów. Palenie papierosów wydaje się podwoić kobiety ryzyko wystąpienia problemów łożyskowych, które mogą przyczynić się do przedwczesnego porodu. Palenie podczas ciąży może prowadzić do przedwczesnego pęknięcia błon płodowych, stan, który prawie zawsze skutkuje porodu przedwczesnego.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, jak palenie papierosów może wpłynąć na przedwczesny poród, sprawdź następujące zasoby:

 • Palenie w czasie ciąży
 • Skutki Palenie w czasie ciąży
 • Palenie matki, przedwczesnego porodu, i śmierć noworodków

Nadużywanie narkotyków

Statystyki wskazują, że około 4 procent wszystkich kobiet w ciąży w Stanach Zjednoczonych nadużywania narkotyków takich jak marihuana, kokaina lub metamfetaminy. Choć powszechnie uważa się, że nielegalnych narkotyków jest związane z wzrostem przedwczesnego porodu, dokładne statystyki są trudne do znalezienia, ponieważ większość kobiet, które używają narkotyków w czasie ciąży też pić alkoholu i / lub palą papierosy.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, jak nielegalne narkotyki mogą mieć wpływ na przedwczesny poród, sprawdź następujące zasoby:

 • Nielegalne zażywanie narkotyków w czasie ciąży
 • Używanie narkotyków w czasie ciąży
 • Ciąża i narkotyki

Pomaga zapobiegać przedwczesnym porodem

Chociaż nie wszystkie przedwczesny poród można zapobiec, uzyskanie pomocy dla uzależnienia może znacznie zmniejszyć ryzyko porodu przedwczesnego. Nawet jeśli czujesz się zakłopotany, nie bój się poprosić o pomoc swojego lekarza. On / ona ma świadomość wpływu uzależnień na przedwczesnego porodu i będzie w stanie skierować do zasobów dostępnych dla kobiet w ciąży, które chcą dostarczać zdrowe dzieci.

Inne wskazówki pomagające zmniejszyć ryzyko przedwczesnego porodu to:

 • Szukajcie wczesnej opieki prenatalnej. Umów się na spotkanie ze swoim lekarzem jak najszybciej dowiedzieć się o ciąży.
 • Zarządzaj przewlekłych schorzeń. Jeśli cierpisz na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, lub podobnych chorób przewlekłych, musisz regularnej pielęgnacji, aby uniknąć przedwczesnego porodu.
 • Zdrową dietę. Kwas foliowy, wapń i żelazo są niezbędne dla każdej kobiety w ciąży. Staram się jeść zdrowe posiłki, aby upewnić się, że jesteś coraz żywienie Ty i Twoje dziecko potrzebują.
 • Ograniczyć stres. To nie jest możliwe, aby całkowicie wyeliminować stresujące sytuacje ze swojego życia, ale nie powinien się wahać w skali powrotem harmonogramu w celu uniknięcia niepotrzebnego nasilenie.
 • Zapytaj lekarza, czy aktywność seksualna jest bezpieczny. Choć seks nie jest ryzykowne podczas normalnej ciąży należy unikać, jeśli występują krwawienia z pochwy lub problemy z łożyskiem.

Dodatkowe zasoby Zakład Logiki

Jeśli mają trudności kontrolowania nałogu, Zakład Logiki Stosowanej Odzyskiwanie ma informacji o dostępnych opcji terapeutycznych.