grsail.com

Wózki inwalidzkie: Końcówki mocy inwalidzkie

Różne typy baterii do zasilania wózkach

Tak jak istnieją różne rodzaje wózków energetycznych, istnieją także różne rodzaje baterii do zasilania mechanicznego krzesło. Najwcześniej typ baterii dostępne dla wózków zasilanych był "mokry komórka" bateria, która związana jest z akumulatora samochodowego. Baterie te pobierają stosunkowo szybko i dobrze, ale może wyciek kwasu, gdy złamany lub pęknięty. Z tych powodów, większość firm poleca się żel-komórka lub baterii suchych komórek - te są uszczelnione i nie może wyciekać podczas transportu. Dodatkowo mają dłuższą żywotność akumulatorów w porównaniu z tradycyjnymi. Pamiętaj jednak, że nie można po prostu przełączyć rodzajów baterii, trzeba będzie uzyskać nową ładowarkę i zasilacz również.

Różne style władzy wózkach

Istnieje kilka różnych typów wózków mocy dostępnych dla pacjentów, którzy muszą korzystać z wózka inwalidzkiego z powodu mobilności.

  • Standardowy typ silnika (moc) wózek inwalidzki może przyjść w tył, napęd na koła przednie lub Centrum - w różne rodzaje napędu koła jest lepsza zwrotność w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Krzesła te mogą być wykonane zarówno w rozmiarach standardowych (wspierających wadze do 250 funtów) lub ciężkich, które mogą wspierać 400 funtów lub więcej.
  • Składane wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym można złożyć lub zdemontować do łatwego przenoszenia i podróży; te krzesła są najlepsze dla zawodników, którzy muszą być w stanie transportować swoje wózki inwalidzkie z miejsca na miejsce. Pacjenci i ich opiekunowie powinni mieć jednak świadomość, że nawet przenośne rodzaje wózków energetycznych mają kawałki, które ważą 30 kg w górę.
  • Konfigurowalny wózek mocy może być skonfigurowany tak, aby pasowały zawodników o różnej wielkości i potrzeb, z różnymi napędami kół i alternatywnych rodzajów siedzeń i wsparcia.

Wózki elektryczne i Ubezpieczenia Zdrowotnego

Wózki elektryczne są bardzo często opłacane przez kasy chorych. Jeśli masz warunku posiadania sprawia, że ​​jesteś w stanie chodzić, lub użyć ręcznego wózka, ubezpieczenie zdrowotne i Medicare pokrywa koszty elektrycznego wózka inwalidzkiego, aby pomóc Ci być ponownie mobilnych. Wielu dostawców elektryczny wózek inwalidzki pomoże również ubiegać się o świadczenia na pokrycie wózka lub kwalifikacji wstępnej cię tak, że będziesz wiedzieć, jak wiele (jeśli w ogóle) będzie trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Medicare mogą mieć różne wymagania (takie jak potrzeby elektrycznego wózka inwalidzkiego dla nawet bardzo krótkich dystansach w domu) do zatwierdzenia niż prywatne firmy ubezpieczeniowe, więc należy skonsultować się z lekarzem, jak również swoje ubezpieczyciela o szczegóły.

Powerchair bezpieczeństwa

Wózek moc nie jest narzędzie lub maszyna, która powinna być podejmowana pochopnie. To bardzo ważne, aby przestrzegać kilku prostych wskazówek bezpieczeństwa wózku w celu upewnienia się, że zarówno kierowcy i krzesła są utrzymywane w dobrym stanie. Pamiętaj, aby naprawiać i czyścić fotela; jak każdej pozycji zmotoryzowanego, potrzebuje utrzymania. Nie ulec pokusie, aby jeździć na wózku przy dużych prędkościach (nawet jeśli będzie je dostosować krzesło), a jeśli planujesz używać Powerchair w nocy, zainstaluj (lub wykorzystanie) reflektory, aby się widoczne na zewnątrz.

Wprowadzenie do zasilania wózkach

Istnieją dwa podstawowe rodzaje wózków dostępne dla osób niepełnosprawnych: instrukcji lub z własnym zasilaniem, wózków inwalidzkich i wózków inwalidzkich energetycznych. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są krzesła, które mają dołączony silnik, więc nie musi być wciśnięty lub ręcznie na kółkach. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są często wykorzystywane przez tych ludzi, którzy nie są w stanie poruszać się na wózkach inwalidzkich na własną rękę, ale mają wystarczająco dużo zakres ruchu, które mogą wykorzystać kontrolnych potrzebnych do kierowania ich krzesło zasilania. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są dostępne w różnych stylach, takich jak ciężkich wózkach mocy obowiązek (dla większych jednostek), składanych wózkach napędowych (do przenoszenia) i konfigurowalny wózkach mocy dla tych, którzy mogą mieć szczególne potrzeby w zakresie wsparcia głowy lub nogi. Czasami zaliczane typów wózków energetycznych są skutery, ale są one zazwyczaj wykorzystywane przez mniej osób niepełnosprawnych.

Wymiana Ubezpieczenia dla zmotoryzowanych wózków inwalidzkich

Podczas podróży z drogim sprzętem, takim jak zmotoryzowany wózek inwalidzki, ważne, że masz wystarczająco dużo ubezpieczenie to obejmuje wypadków, kradzieży lub utraty wózka w czasie podróży. Oczywiście, problemy z napędem wózka inwalidzkiego może również zdarzyć się, gdy jesteś w domu, czy w pobliżu domu, więc musisz dowiedzieć się, czy twoje zdrowie, domów lub ubezpieczenie samochodu będzie odpowiedzialna za wymianę wózka w różnych obszarach. Jeśli podróżujesz w samolocie, Agencja Ochrony Lotnictwa Konsumentów wydał orzeczenie, że linie lotnicze muszą zapłacić za wymianę wózka, jeśli utracone lub uszkodzone, ale ich odpowiedzialność jest ograniczona do 2500 dolarów za bagaż na rejsach krajowych i 9,07 dolarów / funt bagaż rejestrowany międzynarodowej.

Używane Wózki elektryczne: Czy najlepszym?

Nie jesteś na Medicare, a ubezpieczenie nie pokryje zupełnie nowy wózek inwalidzki elektryczny. Musisz kilka elektrycznych wskazówki wózkach. Co można zrobić? Albo uważasz, że należy uniknąć bólu głowy ubezpieczenia, elektryczne wózki inwalidzkie i Medicare. Słyszałeś, że przyjaciel twojego kumpla kuzyn chce wyładować swoją elektryczny wózek inwalidzki, najlepszą ofertę. Masz ochotę. Zanim pójdziesz na zakupy z cytryny, oto kilka wskazówek:

• używany wózek nie będą dostosowane do Ciebie. Jest zaprojektowany, aby dopasować je do pierwotnego właściciela. To prawda, że ​​można go dostosować, ale jeśli masz konkretne potrzeby komfortu i motorycznych, może być w większym bólem głowy dla ponad wypełnianie formularzy wniosków ubezpieczenia.

• Jeśli reklamacja zostanie odrzucona, utrzymać grzechot czyjąś klatkę. Skrzypiące krzesła koła moc uzyskać najwięcej tłuszczu. Wzywasz dział subemisję, jeśli to możliwe, zmienić lub ubezpieczenia. Pozyskać poparcie swojego lekarza.

• Czy można handlować w ręcznym lub elektrycznym wózku inwalidzkim nowego przewodniczącego równej wartości? Niektóre sklepy koło krzesło elektryczne mogą pozwala zrobić.

• Czy możesz sobie pozwolić, aby uzyskać najlepszy wózek można? To coś więcej niż środek, aby ominąć. Jest częścią twojego życia.

Jeśli nadal jesteś zdecydowany kupić używany wózek inwalidzki, kupić od renomowanych dystrybutorów, takich jak ScooterLink, która oferuje jak nowe wózki inwalidzkie zasilania i elektrycznych wózków inwalidzkich po obniżonych cenach, z własnych ulepszeń dostępnych. Jeśli jesteś w wiążą gospodarczego, można także wyszukać organizacje usługowe w Twojej okolicy, które zapewniają używane wózki elektryczne. Jeśli kupujesz od prywatnego sprzedawcy, poproś o potencjalnych wad i dlaczego przyjaciel twojego kumpla kuzyn chce sprzedać swoje krzesło.

Gdziekolwiek kupić używane wózki elektryczne, zapytać o wady i uzyskać co najmniej dwie oferty cenowe. Zapytaj spróbować przed buy.Those formy ubezpieczeń i Medicare nie wydaje się tak trudne, mimo wszystko.

Krzesła Moc kół i Telefony

Jakbyśmy nie mieli wystarczająco dużo ostrzeżeń o jazdy podczas rozmowy na telefony komórkowe, oto kolejny: Nie używaj telefonu komórkowego podczas prowadzenia elektryczny wózek inwalidzki. To nie tak, że komórka telefony będą cię rozpraszać prawidłowo działających na wózku inwalidzkim mocy (choć będzie). Regularnie wyłączyć swoje telefony komórkowe, PDA, przenośnych gier i innych urządzeń, gdy stewardessy zalecić. Podobnie jak w przypadku statków powietrznych, elektryczne wózki inwalidzkie zaczniemy działać się pod wpływem telefonów komórkowych. Jeśli nie chcesz się czuć tak, jakbyś w powieści Stephena Kinga z opętanej krzesło (zwłaszcza jeśli nazwać wózka "Christine"), wyłącz elektryczny wózek inwalidzki, gdy chcesz zadzwonić do kumpla w Hong Kongu , I powiedz mu, w Chinach, aby odwrócić się zbyt off.

Wszelkie przenośne urządzenie elektroniczne mogą zakłócać zasilania i systemu poradnictwa w pokrętle mocy krzesłami-pamiętacie podstawowych klas nauki. Jeśli krzesło i zaczyna przystanki bez powodu wyłączyć, że Blackberry lub Game Boy natychmiast. Jeśli telefon komórkowy jest wyłączony i nadal zatrzymać i uruchomić, może być za mało mocy. Naładuj baterię na swoim elektrycznym wózku inwalidzkim. Po tym wszystkim, nie możemy winić telefonów komórkowych do wszystkiego.

Skutery elektryczne lub elektryczne wózki inwalidzkie

Twoje progi dziecko, "Nie chcę, aby korzystać z wózków inwalidzkich elektrycznych! Chciałbym chłodnicy skuter-Oni są i więcej Stylin '." Albo, jeśli potrzebujesz elektryczny wózek inwalidzki, myślisz o tym samym. Dlaczego? Skutery, takie jak Buggy lub lekkich modelach Pioneera chłodnicy po prostu wydają dla Ciebie.

Niestety, dzieci po prostu mają wybór skuterów rekreacyjnych i wózki inwalidzkie zasilania stander które wyglądają ciekawe, jeśli nie jest szczególnie skuter-podobne. Ty, z drugiej strony, można wybrać szeroką gamę skuterów, zakładając, że nie muszą pozostać na wózku cały czas. Pamiętaj, elektryczne wózki inwalidzkie dodać mobilność jeśli jesteś przykuta do łóżka lub wózka inwalidzkiego i nie może działać ręczny krzesło. Jeśli chcesz być na wózku inwalidzkim przez większość czasu, skuter nie jest najlepiej.

Trudno powiedzieć, nie do dzieci. To jeszcze trudniej powiedzieć, nie do siebie. Ale trzeba, czy nie trzeba i nie może sobie pozwolić na elektryczny wózek inwalidzki ze wszystkimi dzwonki i gwizdki-i nie trzeba ich tak? Trzeba tylko potężny transport. Na szczęście, wózki elektryczne są w przystępnych, stylach jak Jazzy 1103 Ultra lub wydarzenia MP3F wysoka Performance Power Podstawa z napędem na przednie koła. Wybierz elektryczny wózek inwalidzki z zamkiem i stylu, które pomogą Ci czuć zippy i stylowe też.

Noc jazdy oraz elektryczne wózki inwalidzkie

Jesteś po prostu jazdy po drugiej stronie ulicy w swoim elektrycznym wózku inwalidzkim. Jest 1 w nocy, a wracasz z sąsiada po późno kolacji. Nie ma problemu, myślisz. Ulica jest opuszczona w nocy. Mam koła. Wtedy, znikąd, nastoletnie dziecko w bloku, który właśnie dostał prawo jazdy ledwo unika trafienia ciebie. Jesteś takim samym celu, jako rowerzysty czy motocyklisty ... Aha, i masz na sobie ciemne ubrania (chłopiec, czy kiedykolwiek zapomnij przeczytać na swoich wózkach elektrycznych końcówek). Nie licz na wózku inwalidzkim mocy, aby cię od niebezpieczeństwa: Reckless wysokie prędkości może spowodować gorsze wypadek.

Aby uniknąć kłopotów w nocy, nosić ubrania w jasnym kolorze i dołączyć kolorową flagę do elektrycznego wózka inwalidzkiego (jest to przydatne w ciągu dnia też.) Jak z rowerami, można ozdobić wózki elektryczne z reflektorami, folii odblaskowej lub migające światła tylne. Carry latarki.

Inne wskazówki dla użytkowników Moc: wózki inwalidzkie

• Ciemna odzież jest nie-nie, chyba, że ​​mała czarna sukienka ma więcej cekinów niż Oscarów.
• Upewnij się, że hamulce działają w przypadku trzeba zrobić, aby uniknąć nadjeżdżającego samochodu.
• Nie koszyk ciężkie ładunki na oparciach krzeseł koła moc, która może sprawi, że przewróci w nocy.
• Zastanów się prosząc kogoś w tej kolacji się "wyznaczone walker" do zobaczenia w domu bezpiecznie.

Kochasz życie nocne, musisz boogie ... ale czy to nie ryzykując swoje życie. Nastoletni chłopak ulicą będzie dziękuję. Może nawet prosić o wskazówki jazdy.

Medicare i zmiana inwalidzkie

Masz nazwie Twoja instrukcja wózek "Daisy". To prawie jak członek rodziny. Ale ta względna daje Ci bóle pleców. Nie można korzystać z ręcznego wózka bez poczucia sztywny i ból w każdej minucie. Chcesz zrezygnować z ręcznego wózka inwalidzkiego, że Medicare zapłacił za. Masz określony niż elektrycznym wózku daje większą niezależność. Pytanie brzmi, będzie Medicare pokrycie zmian, a to jest za wcześnie, aby rozpocząć zakupy dla elektrycznych wózków inwalidzkich?

Medicare mówi, że tak, ale trzeba wrzucić z wózka ręcznego, że Medicare pokrywa obecnie. Nie dosłownie, wystarczy odesłać go, czy to dom, czy rozdawać je (wiele szpitali i domów opieki powita tę darowiznę). Moc i krzesła kół Medicare będą współpracować kiedy już pozbyć ręcznego wózka inwalidzkiego.

Ty i Twoja instrukcja wózek zostały przez wszystko. To nie będzie łatwe pożegnania. Powiedział, że jesteś gotowy do następnego etapu życia ... gotowi pożegnać się z bólu i sztywności. Podczas puszczania nie jest łatwe, Medicare zwroty uczynić życie na wózku inwalidzkim trochę prostsze. Możesz ochrzcić swój elektryczny wózek inwalidzki Daisy II i rozpocząć nowe życie razem.

Zasilacze inwalidzkie vs. zmotoryzowanych wózków inwalidzkich

Mylić przez zmotoryzowanych elektrycznych wózków inwalidzkich w porównaniu wózki inwalidzkie zasilania? Czy to debata, ostra jak Coke kontra Pepsi? A co jest najlepsze dla Ciebie? Zapoznaj się z arkuszy oszukiwać poniżej niektóre wytyczne.

Moc inwalidzkie są:

• napędzanych energią elektryczną
• Dostępne w biegu vs. napędów pasowych (napędy taśmowe zużywają się szybciej)
• Nie tanie, dla modeli z najwyższej półki i może wzrosnąć nawet do 7.500 dolarów
• Wszechstronny z napędem na przednie koła, napęd na tylne koła i opcji w połowie kół napędowych
• Nie tak przydatne dla zróżnicowanym terenie
• Najlepsza w ciasnych zakrętach, jeśli zdecydujesz się w połowie koła napęd

Zmotoryzowane wózki elektryczne są:

• Wysokiej klasy z zawieszeniem i może kosztować nawet 7.500 dolarów
• Gładka konna więcej funkcji w porównaniu do mocy i wózki inwalidzkie, jak skutery nachylenia, wysokości i mocy rozkładania
• Versatile i mogą być stosowane jako fotelik
• Kontrolowana przez programowany joystick (jak przesunięcie drążka z większą mocą)
• Dostępne w przednim kole, w połowie koła i napęd na tylne koła, jak wózki inwalidzkie zasilania
• Potrafi obsłużyć bardziej zróżnicowany teren i mocniej plamy
• Najlepsza w ciasnych zakrętach bez względu na to, czy jest to w połowie koła, przednie koła lub napęd na tylne koła

W przeciwieństwie do koksu vs Pepsi debaty kwestia wózku mocy w porównaniu do elektrycznych zmotoryzowanych wózków inwalidzkich, jest bardzo ważna. Do pewnego stopnia jest to kwestia stylu życia i gustu. Niektóre pytania zadać:

• Czy będę używać tego elektryczny wózek inwalidzki głównie w domu i na płaskich powierzchniach, gdy jestem gdzieś, albo pójdę pobiegać w parku na trawie?

• Jeśli jest to elektryczny wózek inwalidzki dla mojego dziecka, to go lub ją oferują łatwość użycia?

• Czy chcę opcja siedzieć, stać, pochylenia lub przechylać, co może być lepsze dla moich mięśni, nie wspominając mojego dziecka, czy to ona potrzebuje krzesła elektrycznego koła?

• Czy muszę być w większości stacjonarnych w moim elektrycznym wózku inwalidzkim?

• Ile mocy lub "zip" chcę?

• Jak trwała jest moje krzesło musi być i mogę dostać się z lekkiego modelu?

• Jak łatwo jest transportować mój wózek w samochodzie lub ciężarówki? Czy chcę możliwość korzystania mój elektryczny wózek inwalidzki w foteliku?

• Czy chcę bardziej jazzowy, bardziej high-tech modelu, aby przejście z bycia na wózku inwalidzkim łatwiej?

• Czy będę musiał włączyć się nagle w małych i ciasnych miejscach w domu lub w biurze?

Następnym razem ktoś prosi Cię o Coke vs. Pepsi, możesz poprosić ich, które wolą, zmotoryzowane wózki elektryczne czy wózki inwalidzkie zasilania. Teraz, czy możemy po prostu gwiazdy do rozpoczęcia kampanii reklamowych milionów dolarów.

"Bez kosztów dla Ciebie"?

Widzieliście reklamy Google. "Get elektryczny wózek inwalidzki bez kosztów dla Ciebie, czy kwalifikujesz się." Myślisz, że brzmi świetnie, zwłaszcza jeśli potrzebujesz jeden z wysokiej klasy wózków elektrycznych, takich jak Pride Jazzy 1400. Następnie można usłyszeć, że Medicare pokrywa 80 procent kosztów, o ile lekarz zatwierdza krzesło. Które wierzysz? Czy internetowe szum o elektrycznym wózku inwalidzkim i Medicare? Należy zadzwonić z Better Business Bureau? Właściwie jeszcze nie teraz ...

Możesz uciec z obu 80 procent pokrycia i bezpłatną przejażdżkę na pozostałą, zwłaszcza jeśli krzesła koła moc rozważają pochodzą z Medicare zatwierdzonego producenta. Zazwyczaj ubezpieczenie wtórne obejmuje 20 procent Medicare nie, ale Medicare musi być głównym ubezpieczenia. Jeśli nie ma i nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie wtórne, twórcy wózku moc może zapłacić pozostałe 20 procent, pod warunkiem zakwalifikowania. Uważaj jednak, od dowolnego producenta płatnej do oceny ciebie, ani żadnych ukrytych opłat w ogóle. Legit Producenci zazwyczaj oferują oceny nie obowiązek. Ponadto, niektóre firmy, takie jak Electric Mobility, ekspres do Rascal Scooter, które ścierają się z Better Business Bureau, aby zrobić swoją pracę domową. Jest powód, Medicare nie wyrazić pieczęć aprobaty dla wszystkich producentów i wiesz już, nie wierzyć wszystko, co jest w Internecie.

Medicare i Electric Wheelchair

Słyszałeś opowieści grozy z sąsiadami o HMO i firm ubezpieczeniowych, a teraz Medicare, odmawiając płacenia za potrzebnego sprzętu medycznego. Nie jesteś z prośbą o pokrycie Tummy Tuck, pytasz Medicare do pomocy z elektrycznego wózka inwalidzkiego. Być może już odmówiono pokrycia do elektrycznego wózka inwalidzkiego, które już mają lub mogą być patrząc na wózkach elektrycznych podczas martwiąc się o Medicare. Jeśli jesteś w tej drugiej sytuacji, stare powiedzenie mówi: "Nie kładź się na wózku inwalidzkim zasilania przed koniem". W tym momencie może czuć się jak kupno konia.

Są jeszcze inne opcje. Sklepy takie jak U-Scoot mają Medicare, ubezpieczenia i odszkodowania robotnika ekspertów do czynienia z pytaniami i wątpliwościami elektryczne wózki inwalidzkie i Medicare. Jeśli zasięg nie zwróci na wózkach inwalidzkich z napędem elektrycznym, U-Scoot pozwala utrzymać elektryczny wózek inwalidzki, jak długo, jak masz wstępnie zakwalifikowanych do jednego.

U-Scoot posiada wygodny ankietę w celu ustalenia, czy kwalifikujesz. Aby automatycznie kwalifikują się, należy:

• być ograniczone do łóżka i krzesła-ograniczone bez użycia wózka inwalidzkiego
• Masz poważne osłabienie ramion i górnej części ramion
• Być w stanie obsługi ręcznego wózka inwalidzkiego

Być może trzeba do zapewnienia konsultantów z bardziej szczegółowych informacji jeśli odpowiesz "nie" na którekolwiek z tych wyborów. Scooterlink sprawia Medicare skierowania gdy kupisz, powiedzmy, Pride Mobility Pride Jet 2 HD z ich sklepu. Zawsze należy skonsultować się z polityki i należy mówić do działu o subemisję z firmy ubezpieczeniowej.

Medicare.gov zawiera informacje dla użytkowników Medicare. Możesz pobrać "Medicare Coverage z wytrzymałego sprzętu medycznego - 11045" w formacie Adobe Acrobat. Aby Medicare na pokrycie swój elektryczny wózek inwalidzki, należy:

• Czy diagnozy lekarskiej, dlaczego nie można używać ręcznego wózka inwalidzkiego.
• Brak możliwości ręcznego pchnąć wózek.
• Być w stanie bezpiecznie przenieść na własną rękę wokół domu bez wózków elektrycznych lub ręcznych wózków inwalidzkich.

Wybór przewodniczących Jazzy kołowe

Jesteś gotowy na wózku inwalidzkim zasilania z pewną siłą. "Moc wózka inwalidzkiego w was jest", mówi Yoda. A gdy nie jesteś kuszony przez Dark Side, chcesz trochę więcej oomph w kontaktach z lordów Sithów.

Spośród wszystkich producentów i marek na wózkach inwalidzkich, można ominąć wózek inwalidzki Sunrise Medical i wózek inwalidzki Invacare. Poszedł prosto na wózku Pride Mobility Jazzy. Ale znalezienie marki wózka nie powinna być decyzję przystawki, które Jazzy model rev swój silnik i zebrać Mocy?

Większość modeli na wózkach inwalidzkich mają Jazzy:

• Prędkość 5-6 MPH
• na pokładzie ładowarki
• Regulacja wysokości siedzenia / opcja wysokiej tylnego siedzenia
• Wiele opcji siedzenia
• Szeroki promień skrętu 20-21 cali
• Pojemność Waga 300 funtów, konfigurowalny do 400
• Niski środek ciężkości na płynną jazdę

Jeśli chcesz przyspieszyć, Jazzy 1122 dla wózków Moc Standard oferuje ActiveTrac zawieszenia, który zwiększa prędkość do 6 MPH. Jeśli jedziesz na zmiennej terenu (w Gwieździe Śmierci lub na Naboo), obniża dla wózków inwalidzkich 600 Standard Siły Jazzy jej wielokierunkowy Kółka do czynienia z tym szczeliny w chodniku lub dziurę miasto przysiągł oni naprawić. Mid-Wheel Drive Technologia 6 dodaje stabilność podczas jedziesz do walki. Nie oferuje opcje reflektorów i tylnych świateł, więc należy być ostrożnym we mgle iw nocy, dobre rady i tak dla każdego, szczególnie rycerzy Jedi. Niezależnie od tego, Jazzy wózek wybrać, niech Moc będzie z wami.

Powerchair bezpieczeństwa

Ważna wskazówka bezpieczeństwa wózku: Nigdy nie zostawiaj bieg Powerchair kiedy nie jesteś na pokładzie. Działa wózku jest niebezpieczna pokusa dla dzieci i innych osób, które mogłyby być rannych gry z bezobsługową wózku zasilania.

Medicare i Electric Wheelchair

Chcesz jeden z najlepszych końcówek elektrycznych wózkach można dostać? Upewnij się, że wybrany dostawca wózkach elektrycznych, który przyjmuje zadanie. Oznacza to, że sprzedający akceptuje kwoty Medicare zatwierdza do elektrycznego wózka inwalidzkiego (zazwyczaj 80 procent kosztów.) Następnie wszystko płacisz jest koasekuracja (20 procent zatwierdzonej kwoty), plus odliczeniami.

Różne style władzy wózkach

Ważne jest, aby wybrać styl, który pasuje do wózka inwalidzkiego zasilania z Twojego stylu życia i potrzeb. Jeśli planujesz transport krzesło do wielu różnych miejscach, lub muszą być w stanie dopasować krzesło do małych plamek, przenośne krzesełko może być najlepszym wyborem. Należy jednak pamiętać, że przenośne inwalidzkie z napędem elektrycznym mogą nie obsługiwać większych pacjentom wielkości w ten sam sposób standardowe wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym może.