grsail.com

Wózki inwalidzkie: Części do wózków inwalidzkich i porady w zakresie napraw

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Możesz łatwo efekcie płacić setki dolarów na naprawę wózka. W celu uniknięcia konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy, przeczytaj nasz przewodnik pięciu prostych sposobów zapobiegania naprawy wózka:

 • Upewnij się, że opony do wózków inwalidzkich mają optymalny poziom powietrza, aby pomóc w pracy. Opona może zużyciu baterii lub spowodować odkształcenia podczas pchania wózka.
 • Oczyść swój wózek regularnie, aby utrzymać części działa sprawnie i uniknąć korozji.
 • Upewnij się, osi i płyta na wózku osi są szczelne. Zapewni to oś nie uległ uszkodzeniu podczas ruchu.
 • Sprawdź, nakrętki i śruby, aby sprawdzić, czy są szczelne i że nie ma części do wózków inwalidzkich będzie poluzowała.
 • Należy zachować ostrożność podczas przechodzenia przez bardzo stromych wzniesień. Istnieje możliwość, że wózek może przewrócić.

Certyfikacja naprawczy dla wózków inwalidzkich

Naprawy wózek technika musi być zgodne z przepisami Państwa, które mogą wymagać określonych poziomów certyfikacji naprawy wózek. Niektóre z większych firm na wózkach oferuje kursy na temat diagnostyki, konserwacji i naprawy swoich produktów. Ich kursy pomóc naprawy wózek technik w rozwiązywaniu problemów i naprawić problem z ich sprzętu w najbardziej efektywny sposób. Zajęć obejmuje również certyfikat naprawy wózek. Jeśli chcesz wiedzieć, czy firma naprawy wózek jest wykwalifikowana, sprawdzić ich technicy spełniać minimalne wymagania zgodnie z przepisami prawa w danym stanie do naprawy wózków inwalidzkich. Również szukać jakiegokolwiek wykształcenia i kwalifikacji, które podjęły w naprawie model konkretnego do jednej posiadasz wózku.

Bądź przygotowany w zestaw do naprawy dla wózków inwalidzkich

Niezależnie od tego czy planujesz podróż przez dłuższy okres czasu lub z dala od domu na kilka dni, warto być przygotowanym. Mądry pomysł, bo kiedy jesteś pozostawiając komfort w domu, ma podjąć zestaw naprawczy wózek z tobą. Zestaw do naprawy wózek jest proste rozwiązanie można utworzyć się z elementów w całym domu lub łatwego zakupu od lokalnego sklepu. Zapakuj zestaw opon zmienia, śrubokręt, klucz nastawny i jest parę szczypiec. Informacje te są potrzebne, w przypadku wystąpienia problemów z kołami, trzeba zmienić oponę, lub chcesz, aby oczyścić swoje kółka.

It Yourself Naprawa wózków inwalidzkich

Jeden wspólny problem z utrzymaniem wózka inwalidzkiego obejmuje osie kółka. Łatwo materiały, takie jak włosy i nici złapany w osi kółka, utrudniając normalne ruchy. Jest to proste zadanie naprawy wózek można prawdopodobnie zrobić na własną rękę. W celu uzyskania tych materiałów włóknistych się, trzeba zdjąć kółka z widelcem przy użyciu dwóch kluczy. Użyj jednego klucza do przechowywania śrubę osi w miejscu i korzystać z drugą odkręcić nakrętkę. Po usunięciu rzucającego, należy uważać, aby śledzić dwóch małych dystansowych znajdujących się po obu stronach koła pudrem. Możesz używać wilgotnej szmatki lub papieru ręcznik do wycierania rzucającego czyste. Wymień rzucającego na widelec po zakończeniu.

Uwaga: Jeśli nie czujesz, że możesz obsługiwać ten wózek zadanie naprawy na własną rękę, uzyskać pomoc przyjaciel, krewny lub sąsiada.

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Poświęć trochę czasu, aby zrobić cotygodniowe sprawdzanie konserwacji w celu zapewnienia Ci uniknąć konieczności naprawy wózka inwalidzkiego. Jeśli nie czujesz się można obsługiwać tylko naprawa wózek konserwacji prewencyjnej się, należy zawsze poprosić przyjaciela, sąsiada lub członka rodziny, aby ci pomóc.

Wielka Stowarzyszenia Spinal Sprawia Naprawy inwalidzkiego i darowizn

4 grudnia 2004 roku, Stowarzyszenie Wielka Spinal współpracę z Międzynarodowym ministerstw Nadzieja Haven do naprawy wózek inwalidzki i darowizn wózkach na kółkach dla ludzkości Mobility Project. Wolontariusze poświęcili swój czas w warsztatach w całej strefie Iowa do naprawy wózek inwalidzki. Wolontariusze obejmowały więźniów w Południowej Dakocie i mężczyzn i kobiet w Minnesocie i Iowa, którzy dają się swój wolny czas. W całej pracy Spinal Association Stanów z ministerstw Nadzieja Haven Międzynarodowych, mają naprawione i wykonane datki na wózkach inwalidzkich dla osób prywatnych i szpitalach na całym obszarze Nowego Jorku.

Typowe problemy spowodowane przez wadliwe części do wózków inwalidzkich

Istnieją pewne wspólne użytkownicy problemy wózków inwalidzkich doświadczenie, które można przypisać do wadliwych części inwalidzkich. Te często przeszkadzają samego wózka. Jeśli szukasz rozwiązywaniu części wózkach, są to jedne z najczęstszych problemów.

 • Jeśli wózek ma tendencję do przewrócić do tyłu, wózek może mieć złamane lub nieużywane anty-wywrotki, nieprawidłowo zainstalowany system wypoczynkową lub wygiętą ramę.
 • Wózek, który nie krotnie może wskazywać wygiętą ramę.
 • Jeśli Blokady kół nie działają, może masz problem z rozluźnionym sprzętu, połamanych blokad kół, lub zużytych opon.
 • Gdy masz wózek, który jest trudny do pchania lub poruszania, możesz mieć płaskie opony pneumatyczne, wygiętą ramę lub niewłaściwie osie kół.

Whole Lotta Shaking Going On

Ty się trzęsiesz, grzechot i toczenia. To nie trzęsienie ziemi, popękane chodnik lub klubu nocnego LA. W crossbraces na swoim składanym wózku nie obluzował. Krzyżulca jest rama centrum wózku tuż pod siedzeniem. W składane wózki inwalidzkie, masz dwa razy okazję uścisnąć, grzechotki i rolki, ponieważ istnieją dwa crossbraces. Jeśli crossbraces obluzował, powiedzieć, czy jesteś na zalesionym terenie, przepychanki, należy dokręcić je śrubokrętem krzyżakowym.

Podczas crossbraces są stosunkowo łatwe zamiennik wózek inwalidzki do instalacji, to najlepiej, aby utrzymać swój naprawę wózka i dokręcić te croosbraces. W ten sposób, kiedy naprawdę zacząć wstrząsając, będziesz wiedzieć, że to nie twoja krzesło ... to Big One.

Problemy można sprawdzić wózków Yourself

Po zakupie nowego wózka inwalidzkiego, zapoznać się z nim tak, że w razie wystąpienia zmian, można łatwo dostrzec je. Na wybiegu łatwych problemów wózkach można sprawdzić samemu, spójrz na tej liście.

 • Jeśli nowy wózek jedzie z działa płynnie składane z trudem lub już nie porusza się w sposób konsekwentny linii prostej, możesz mieć problemy wózku z ramy.
 • Sprawdź regulowane paski na swoich plecach krzesła jeśli je masz. Stają się one luźne w czasie i wymagają regularnej regulację.
 • Jeśli masz procy tapicerki foteli, może uginać się w czasie. Ugięcia siedzenia wpływa na postawy i może uszkodzić poduszkę siedzenia, wyginając ją. Można naprawić ugięcie niektórych rodzajów procy tapicerki usuwając jedną stronę z ramki i wyciągając przed wymianą materiału ciasne siedzenia procy.

Wszystko Tire-d Out

Jak mówi, Michelin, "Tak wiele jest jazda na oponach." To prawda, czy jedziesz samochód stick-shift lub elektrycznego wózka inwalidzkiego. W rzeczywistości, opony są jeszcze bardziej istotne w części inwalidzkich. Opony mogą się jeździć płynniej, lub mogą spowolnić elektrycznego wózka inwalidzkiego, aż poczujesz, jak równie dobrze można wybrali podręcznik. Flat opony uruchomić silnik w dół.

Twoja opona po prostu poszedł płaskim kiedy zderzyłem się o korzeń drzewa w lesie. To smutne, opony pneumatyczne do wózków inwalidzkich przebicie podobnie jak inne koła wypełnione powietrzem. Zastanawiasz się dzieje podczas następnej hydrodynamicznego krzesło koła naprawy przystanku. Istnieją trzy rodzaje opon airless:

• pianką poliuretanowa (wada: jak poduszki z pianki, może stracić kształt ze względu na zużycie)
• Pół-pneumatyczne z kręgu prowadzeniem powietrza przez centrum (mieszkań jeszcze możliwość)
• Stałe (formowane plastikowe lub gumowe ciężkich, może kosztować więcej)

Wiele opony są również wzmocniony kevlarem dla trwałości. Chcesz trwałych opon. Wybrano solidne opony, wzmocnione kevlarem, po wszystkim, to może być najważniejszą częścią wymiany na wózkach kiedykolwiek będziesz kupować i warte koszt. Upewnij się, że opony są przeznaczone dla danego wózka. Można nawet przystawki na swoich gumowych oponach, amerykański Airless produkuje opony Snap-on.

Czy wybrać konwencjonalne lub snap-on, powietrznych opony lub airless (zwane również "flat-free"), sprawdzić swoje opony w sklepie, możesz mieć najlepszą część wózka dla silnika, ale jeśli opony nie pracy z wózka, jesteś zablokowany jak pewne jeśli miał innego mieszkania. Michelin jest prawo. Tyle jest jazda na oponach ... szkoda Michelin nie robi na wózkach!

Porada O urządzeń anty-Tip

Twój używany wózek ma wszystko, z wyjątkiem urządzeń anty-tip. Szkoda, myślisz, ale mam okazje. Albo gdy sąsiad dał wózek raz nad, ona usunięta urządzenia anty-tip, aby rozjaśnić swój ładunek. Koło tak szybko, jak można do swojej części zamiennych wózek i sklep naprawy wózkach. Nie wózek powinno być bez urządzeń anty-tip. Jeden wstrząs a rachunki szpitalne otrze pieniądze, które rzekomo zapisany z używanego wózka. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby skąpić na zakup części do wózków inwalidzkich, które są ważne dla bezpieczeństwa.

Jeśli nie możesz znaleźć anty-tip części zamiennych, w którym żyją, zamówienie online i wybierz dostawę szczytu. Bezpieczeństwo i spokój są warte dodatkowych kosztów. Przecież nie chcesz, aby rozjaśnić swój ładunek teraz tylko mieć dodatkowy ciężar szyna lub oddać później. Wszystko, co zwiększa bezpieczeństwo jest okazja, bez względu na koszty.

Wymiana podzespołów dla wózka inwalidzkiego

Jak każdy inny element wyposażenia operacyjnego, można znaleźć części wózkach będą nosić w dół lub złamać. Jednak można wymienić wiele elementów. Oto przewodnik do niektórych części wózkach można zastąpić:

Kółka do wózków inwalidzkich - kółka do wózków inwalidzkich umieszczone z przodu fotela pomogą zapewnić odpowiedni kierunek dla wózka inwalidzkiego. Są one dostępne w szerokiej gamie rozmiarów od 3 "do 8".

Assemblies- tylnego koła tylne koło się zespoły są również ważne elementy dla wózków inwalidzkich. Można wybrać wiele różnych rodzajów w zależności od potrzeb, w tym gospodarki i wysokiej wydajności zespołów kół typu.

Opony - Opony są w różnych opcji, w tym pneumatycznych, uretanu i piany wypełnione.

Bateria dla wózków inwalidzkich - Dla napędzanych wózków inwalidzkich, trzeba wymienić baterię wózek tak często. Można oczekiwać, aby dostać jeden do dwóch lat użytkowania z nimi.

Odpoczynkowych czołowe - odpoczynkowych przednie i podnosząc to podnóżki nogę opiera się na wózku inwalidzkim. Choć nie są one niezbędne do działania wózka są istotną częścią ergonomii.

Bezprzekładniowe Silniki elektryczne

Przeszliśmy długą drogę, dziecko, z ręcznym wózku z silnikiem zaburtowym. Elektryczne części wózek stał się bardziej wydajny, a nawet będzie Gearless. Gearless? Co to jest? A co wózek części muszę uaktualnić dostać jeden? Masz silnik elektryczny wózek dwubiegunowego lub cztery bieguny. Szybkie odniesienia dla tych, którzy nie wiedzą:

• Dwubiegunowy - dla standardowych lekkich wózków inwalidzkich, spala się szybciej niż czterech-biegun
• Cztery-biegunowe - przeznaczona dla wysokiej wydajności silników, które obsługują zróżnicowany teren, nie conk tak szybko

Wszystkie te części na wózki elektryczne silnika są skazane na niepowodzenie otarcia razem przez cały czas, nawet jeśli jesteś rygorystyczne o wózku naprawy i konserwacji. Zastanawiasz się dzieje krok dalej i dostaniem Gearless, bezszczotkowy silnik elektryczny wózek inwalidzki, który ma mniej części mechaniczne pocieranie. Pytanie brzmi, można uaktualnić istniejący silnik?

Powiedzmy, że jeździć Pride Go-Chair lub Jet 3 z projektu dwóch silnika. Czy można uaktualnić? Właściwie Invacare wprowadziła Gearless bezszczotkowy silnik, więc najlepiej do elektrycznego wózka inwalidzkiego część modernizacji jest na krześle Invacare (zapytaj koła naprawy krzesło specjalisty jeśli jedziesz inną markę wózek). Gearless bezszczotkowy zyskał popularność w świecie częściach inwalidzkich. Gwiazda żądania aktualizacji. Po tym wszystkim, nie podjęły bez odpowiedzi jeszcze, i szukać, gdzie jesteś dziś! Tak, zaszliśmy daleko, dziecko, a przy odrobinie szczęścia, reszta rynku elektrycznym wózku inwalidzkim będzie dogonić nas.

Śledzenia Invacare Paski

Nie jesteś gotów zrezygnować stary Invacare zasilania wózka, bez względu na to, co mówi lekarz. Po prostu miał opony i poduszki całkowicie odnowione. Dodałeś każdą część zamienną wózek inwalidzki i upgarde można myśleć. Jesteś gotowy, jednak zrezygnować na znalezieniu pas dla wózka Invacare lub Twojej E & J wózku. Czujesz pecha, ponieważ stało się kochać jednego z następujących modeli:

• Invacare Rolls 12 "Standard
• Invacare Akcji Strzałka (przed Strzałki poszedł bez paska)
• Invacare Recliner
• Invacare Rolls 10 "Standard

Na szczęście, nie wszystko jest stracone. Jeśli surfować po sieci, aby znaleźć specjalistycznych sklepów, można stwierdzić, że nieuchwytny elektryczny wózek inwalidzki do naprawy części krzesła koła. Zakup części do wózków inwalidzkich, które mają nie jest to niemożliwe z Internetem. Edmond-Wheelchair.com oferuje pasy napędowe dla starszych Invacare i kół zasilania modeli E & J krzesełkowych.

Po tym wszystkim, i wózek są starymi przyjaciółmi. Ale może chcesz słuchać lekarza, kiedy mówi, aby schudnąć i uzyskać więcej ćwiczeń.

Cztery Moc Środki konserwacji wózków inwalidzkich

Jeżeli chcesz zachować swój wózek zasilania działa sprawnie, upewnij się, że przylegają do jej utrzymania na bieżąco. Z niektórych pomysłów na utrzymanie wózka inwalidzkiego mocy, które wydłużają żywotność sprzętu, te proste środki.

 • Co miesiąc, dobrych praktyk konserwacji wózka moc sprawdzając pasy napędowe. Pasów napędowych, które są zbyt mocno uszkodzić łożyska i spowodować drogie koszty naprawy. Pasów napędowych, które są zbyt luźne może spaść lub skutkować nieefektywnym władzy powodu poślizgu.
 • Sprawdź połączenia elektryczne na swoich wózkach zasilania kilka razy w roku, aby upewnić się, że są grime i odporne na korozję. Będziesz także chcą, aby upewnić się, że połączenia elektryczne są mocno na miejscu, jak również.
 • Jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie, będziemy chcieli, aby upewnić się, że sól korozji nie wpływa wózka zasilania. Za pomocą szczotki drucianej, aby usunąć sól narastaniu na swoich połączeń elektrycznych. Pamiętaj, aby odłączyć kabel od przyłącza pierwszy.
 • Czy kontroli na miejscu co jakiś czas na często używanych części. Mogą to być, regulowane podnóżki, mechanizmów pochylenia plecami i regulowane podłokietniki.

Joystick Junkie Upgrade

Tak, to prawda-sprzedaż do wynajęcia ćpunem joysticka, z XBox lub PS2. Kochasz poczucie władzy i kontroli podczas gry Quake. Niestety, czujesz, że Twoje Jazzy joystick nie będzie posłuszny. Gdybyś miał cudzoziemca strzelać. Ale fantazja jest fantazja i utkniesz z joysticka masz, czy w lewo i praworęcznych.

Ach, ale jak twoje kody powiedzieć, zawsze rozwiązaniem. Możesz wybierać spośród wielu modeli joysticka. Inne niż silnika i akumulatorów, joystick jest z pewnością najważniejszym elementem elektryczny wózek. Dostępne są następujące opcje:

• rozszerzenie Joystick uchwyt z piłką - sprawdź, co marka to pasuje (pasują najważniejsze z nich)
• uchwyt rozszerzenie Joystick, styl końcówki hamulca
• Joystick rozszerzenie uchwyt U-bar lub bar w stylu T-(pozwala na pewniejszy chwyt)
• rozszerzenie uchwyt joysticka, Bar U lub T-Bar z wiosną (większą elastyczność i szybkość reakcji)

Spróbuj części zamiennej na wózkach joystick na rozmiar, jeśli możesz, albo w sklepie lub przez teście jazdy wózka znajomego.

Wszyscy mówią, że gry wideo są stratą czasu, ale właśnie nauczył cię lekcję pomysłowości i krzesło koła naprawy. Tylko nie upaść za ścianami z mocą nowego joysticka.

Do-It-Yourself Naprawa dozwolone?

Ty oblał na naprawy samochodów i nie może zaprogramować magnetowid / odtwarzacz DVD. Jeśli nie jesteś dwunastu, jeśli dziecko w wózku inwalidzkim lub dziecko z rodziny w wózku inwalidzkim, urodziłeś się w świecie nowych technologii i nic fazes Ciebie. Teraz twoja kolej, aby dać ciocia lub wujek kilka dobrych rad.

Każde dziecko wie, że jeśli nie przechowywać łyżwy i rowery pracy, będziesz awarii prędzej czy później. Nie ma potrzeby wymiany części rowerowe. Trzeba tylko dokręcić śrubę tutaj, śruby tam, i zachować swoje koła na deskorolce z dachu samochodu. Tak samo jest z naprawy wózku inwalidzkim. Kilka wskazówek, że nawet kwestionowane technologicznie mogą korzystać:

• To kosztuje mniej w utrzymaniu niż wymieniać części na wózkach inwalidzkich. Sprawdź co tydzień krzesło lub kilka razy w tygodniu.
• Jeśli nie utrzymać, że Axel Axel płytę dokręcone, musisz zamówić bał części zamiennych dla osób na wózkach.
• Miej pompy ćwiczeń opony ręcznie lub pompę wokół domu i nosić go w carryalls wózku inwalidzkim.
• Trzymaj siedziska i oparcia z chwieje lub przesuwanie się.
• Oczyść swój pokój i czyszczenia wózka też. Użyj szmatki z mikrofibry do wycierania kurzu z drogi.
• Nie pozwól, mama lub tata jest uparty. Poproś znajomego lub sąsiada, aby dać wózka inwalidzkiego sprawdzanie.
• Nie próbuj zastąpić część elektryczny wózek inwalidzki na własną rękę. Nie pozwól, by twój tata to zrobić albo.

Przede wszystkim, nie pozwól, tata i mama czują się tak, jakby nie trzeba ich pomoc więcej. Podczas gdy oni szanują swoją dojrzałość, będą potajemnie zadowolony, gdy prosimy o sprawdzenie algebra pracę domową. Jeśli jesteś dorosły potrzebuje pomocy lub jeśli udzielenia pomocy, weź przykład z dziećmi. Mają tego ducha try-nic. Możesz nawet czuć tak osiągnąć można zaprogramować wychodzące wiadomości poczty głosowej w telefonie komórkowym bez pomocy.

Przesuwając ją z Felgi przekazywanych

Twoje rękawice palą się szybciej niż twarz. Byłaś naciska na pięć minut i twój Instrukcja wózek inwalidzki jest zablokowany, ponieważ jesteś leczenia koła ostrożnie. Oddanie się w ręce obręczy Push boli. To może być czas do naprawy wózku inwalidzkim.

Obręcze Push to pierścień na tylnych stronach wózka, gdzie umieścić swoje ręce wpakować fotela do przodu. Mogą one być trwałe aluminium, mogą być powlekane z gładką tworzywa sztucznego, lub mogą nawet mieć "prognozy", pozwalające na łatwiejsze chwycić obręczy.

Jeśli plastikowa na uszkodzone lub zużyte w dół, lub jeśli odczuwania bólu po naciśnięciu, może to być czas, aby zamówić felgi Push części wózkach lub może to być czas na zmianę koła. Upewnij się, że koła pasują wózka poprawnie. Koło jest jednym z najprostszych części zamiennej na wózkach na zamówienie, po prostu upewnij się, że pasuje do Twojego krzesło i opon.
Jeśli masz już wymienić koła, ale ręce są wciąż ból, mechanik naprawy i renowacji może z stopów metali.

Wiesz, że jesteś gorąca. Po prostu nie chcę się rumienić i pot, nie fajne wolne terenowa hipster jak ty!

Kółka i wózkach Naprawa

Przód wózka nie bierze rogi na rozdarcie tak jak wcześniej do, i kiedy to robi, wpadnie w poślizg trochę. Twoja reputacja jako demon na kołach jest w niebezpieczeństwie teraz, że wózek działa opieszale. Jeśli nie wiesz lepiej, można powiedzieć, dziecko czyta Harry Potter rzucił klątwę na ciebie.

Proszę się odprężyć. Nie masz do czynienia z czarodzieje, tylko część wymiany koła krzesło na kółkach. FYI, kółka są te dwa małe koła z przodu z wózka, choć z napędem na sześć kół, często spotyka się je z tyłu też. Jeśli masz napęd na koła przednie lub tylne koła napędowe, uszkodzone kółka może kurcze swój styl i zepsuć reputację.
Szanse są, twoje kółka mogą być płaskie lub luźne. Jeśli są płaskie, to jest czas, aby pompowana, a jeśli są luźne, nadszedł czas, aby dokręcić. Poza tym, na wózkach naprawy doświadczonych prostu sprawia, że ​​jesteś facetem lub dziewczyną w wiedzą.

Jeżeli kółka są zardzewiałe lub przebite opony, dostać części zamienne wózku przed plotka uderza kawiarnię, że już stracił swoją przewagę. Uaktualnić oprogramowanie, więc uaktualnić swoje opony z powietrza do mieszkania-free-zakup części do wózków inwalidzkich jest zawsze dobry pomysł, trzeba je regularnie wymieniać. Po zastępuje ręczną lub elektryczną część osób na wózkach (dostać nauczyciela o pomoc, jest to mniej upokarzające niż utraty rep), można ryczeć w stołówce jak masz miejsce. Jesteś baaaack!