grsail.com

Worek uśpienia dziecka

Worek uśpienia dziecka


Worek snu dziecko jest wspaniałym sposobem, aby zachować ciepło do spania dla niemowląt. Zwłaszcza w miesiącach zimowych, worki snu stanowią doskonałą alternatywę dla koce i kołdry, ponieważ zapewniają ciepło środowiska wymaga nie stwarzając problemów bezpieczeństwa luźnych elementów w łóżeczku. W cieplejsze miesiące, bardzo lekkie worki snu zapewnić ten sam przytulne w wersji zimowej, bez przegrzania dziecka.

Czym jest dla niemowląt uśpienia Sack?

Worek snu przypomina piżamę lub kombinezon na górze i na dolnej połowie ciała przypomina długą suknię, która rozciąga się poza stopy dziecka. Ta dolna część jest zamknięta, tym samym aluzję do worka lub torby, zapewniając, że Twoje dziecko zatrzymuje ciepło, podczas gdy ona śpi.

Worki snu są w wielu odmianach, z rękawami lub bez, i może zip albo po jednej stronie i na dole lub kod pocztowy aż środku od szyi w dół do poniżej stóp. Materiały zmienia się w celu dostarczenia odpowiedniej ilości ciepła do sezonu; worki zimowego snu mogą być wykonane z polaru, wełny, w dół, lub ciężkich materiałów syntetycznych. Letnie worki snu są zazwyczaj wykonane z bawełny.

Gdzie kupić uśpienia Sacks

Następujące sprzedawców oferuje wybór dziecięcych worków snu w różnych tkanin i kilku przedziałach cenowych.

Torby dziecko snu prowadzi kilka różnych rodzajów wysokiej jakości worki snu wielkości albo 0-2 lat lub 2-4 lata. Chociaż te torby są zbyt drogie (w górę o 100 dolarów), są one jakości premier i materiałów (wełna merino).

Albee Dziecko jest oferowanie produktów dla dzieci od roku 1933. Teraz jakości online Albee oferuje szeroką gamę worków jakości snu. Linia DwellStudio ma kilka atrakcyjnych wzorów i ciała Oddychaj poręczny koc jest przeznaczony dla maksimum komfortu dla Twojego dziecka. Dodaj worek uśpienia lub dwie do rejestru w Albeego lub zamówić worek wyboru; bezpłatna wysyłka jest dostępna przy zamówieniu powyżej 100 dolarów.

Diapers.com posiada szeroką gamę worków snu z marką Halo, Aden i Anais, i do przewijania wzory, począwszy tkanin i poziomów ciepła nadaje się do różnych pór roku. Ciesz się bezpłatną wysyłkę przy zamówieniu powyżej 49 dolarów i szeroki asortyment potrzeb związanych z dzieckiem wszystko od jednego sprzedawcy.

One Step Ahead szczyci się na testowanie dużej liczby produktów, a następnie sprzedając jedynie te, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy. W tym sklepie, kupić Halo, Blankeaze, Kochać dziecko i do przewijania mi dziecko śpiwory. Rozmiary wahają się od wcześniaków do malucha zużycie uśpienia, i kilka różne style noszenia koce dopełniają wybór.

Celem jest przystępne pomieszczenie na workach ze snem, z cenami już od 10 dolarów do 15 dolarów dla niektórych modeli worek snu. Kilka różnych tkaniny i wzory są dostępne. Zamów online (bezpłatną wysyłkę ponad 50 $), lub wybrać z dostępnych zasobów w sklepie, który zmienia się na sklepie.

Sen Worki i SIDS

Worki snu są często reklamowane jako (częściowego) rozwiązania umieralności niemowląt podczas snu. SIDS (Zespół nagłej śmierci niemowląt) jest zespołem, który nawiedza przerażająca rodziców noworodków, ponieważ pochodzi on nagle i przyczyna nie można wyjaśnić kwestię medycznego (zgodnie z autopsji) lub aspektów środowiskowych.

Według Amerykańskiego Instytutu SIDS, dwa sposoby (wśród wielu innych) w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia SIDS są nie umieszczać żadnych koce lub inne luźne elementy w łóżeczku dziecka i upewnić się, że dziecko nie jest przegrzany. Worki snu może pomóc rodzicom spełnić oba te zalecenia, ponieważ eliminuje luźne pokrycia w łóżeczku, a jeśli prawo dobierany jest materiał do sezonu, mają one temperaturę twojego dziecka bez przegrzewania go.

Dobry temperatury do spania

Poręczny koce może pomóc Ci znaleźć odpowiednią ilość ciepła dla bezpiecznego środowiska do spania. Podczas sypialni nie powinno być zbyt gorąca, zimna dziecko jest osobą, która często budzą się w środku nocy. Użyj worek uśpienia w odpowiednich tkanin do sezonu, aby pomóc dziecku pobyt przytulne ciepło, bez zbytniego gorąca i spać spokojnie w nocy. Dobry, bezpieczny sen przyczynia się do bezpieczeństwa Twojego noworodka w domu, a także trwającej zdrowia i bezpieczeństwa starszych dzieci, a nawet niemowląt.