grsail.com

Wnioskodawca Wywiad Planowanie Porady

Wnioskodawca Wywiad Planowanie Porady
Gdy jesteś gotowy, aby przynieść kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną do otwartej pozycji z Twojej firmy, jak idziesz na temat konfigurowania harmonogramu wywiad jest istotny - tak znaczące, jak podejmowanie decyzji, co kwestionuje masz zamiar zapytać. Kilka ważnych wskazówek, o których warto pamiętać przy ustawianiu spotkań spotkać się z wnioskodawcami są:

Wystarczający czas na gruntowną Wywiady

Pamiętaj, aby zaplanować odpowiednią ilość czasu dla każdego wywiadu, mając na uwadze, że niektóre rozmowy mogą iść dłużej niż można się spodziewać. Zgodnie z ogólną zasadą, pozwalają co najmniej 30 minut na osobę. Jeśli rozmowy o wysokie stanowiska, będziemy chcieli, aby umożliwić jeszcze dłużej, może nawet całą godzinę.

Jeśli zakończyć na początku, że po prostu oznacza, że ​​będziesz miał trochę czasu, aby złapać się na innych projektach, zanim następna rozmowa ma się rozpocząć. To lepsze niż znalezienie się pracuje z tyłu, co może prowadzić do pośpiechu przez proces z niektórych kandydatów, być może nawet prowadząc ich do poczuć się jak nie zwracając uwagi lub szczotkowanie ich.

Poświęcić czas Między Wywiady

Oprócz uchylenie wystarczająco dużo czasu na wizyty wywiadu, chcemy także, aby zbudować w naturalnej przerwy między wnioskodawców. Spróbuj zostawić co najmniej 15 minut od wywiadów, korzystnie nawet trochę dłużej. Pozwoli to, aby wyraźnie odróżnić pomiędzy poszczególnych rozmówców w swoim umyśle, a także daje czas do organizowania notatek i myśli w oparciu o rozmowy z każdym kandydatem zanim przejdziemy do rozmowy z inną osobą.

Pozostawiając przerwę między spotkaniami jest także szacunku dla ludzi, którzy są przesłuchań, jak będą mieli czas na opuszczenie obszaru wywiad bez napotkać innych ludzi, którzy są wywiady - ludzi, którzy po prostu, że mogą mieć profesjonalne relacje z, i że nie chcę wiedzieć, że szukają nowej pracy.

W sprawach podziału czasu

Timing terminy wywiadów jest bardzo ważne. To pomoże Ci utrzymać się na zadaniu i zorganizowany, a także upewnić się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby dowiedzieć się, co trzeba wiedzieć, z każdego wnioskodawcy.