grsail.com

Wnętrza Gry dla dzieci

Wnętrza Gry dla dzieci


Czy pada deszcz, śnieg lub 75 stopni słoneczny dzień na zewnątrz, nie ma nic złego w spędzać czas ciesząc kilka kryte gry dla dzieci. Dzieci w każdym wieku lubią spędzać trochę czasu w środku, a niekoniecznie na komputerze lub przed telewizorem.

Wnętrza Gry dla dzieci: Przedszkole

Przedszkolaki uwielbiają być zajęty, albo będą się nudzić. To takie proste. To naprawdę nie potrzeba wiele, aby zabawić albo. Ta grupa wiekowa uwielbia tworzyć, budować, niszczyć lub nawet po prostu użyć wyobraźni. Działania te mogą zachować je rozrywkę na długie godziny.

Gry planszowe

Poza tym, że edukacyjne, gry planszowe mogą poprawić umiejętności motorycznych, umiejętności planowania strategicznego rozwijać i zachęcać do zrozumienia instrukcji. Niektóre najlepsze gry planszowe dla przedszkolaków to:

 • Hullabaloo czaszki (w wieku 4-10) - to wysokiej energii elektroniczna gra planszowa łączy muzykę, dźwięki i ruch do stworzenia jednego z najbardziej ekscytujących gier w ostatnich latach.
 • Nie przełamać lody (w wieku 4-6) - dokładnie w tej Tread lodu, a nie stracisz. Gra wymaga przedszkolak myśleć jej / jego ruchy z wyprzedzeniem.
 • Biedronka gry (w wieku 3-8) - Nie czytanie jest wymagany dla tej zabawnej grze. Celem jest pomóc jej znaleźć drogę biedronka domu.

Pomysłowe play

Nie wszystkie kryte gry dla dzieci muszą być przechowywania zakupionych. Wieloma artykułami gospodarstwa domowego może być stosowany w wyobraźni gry. Niektóre wielkie pomysły to:

 • Ubieranie - Get kosz na bieliznę i wypełnić go z starych ubrań, kapeluszy, butów i biżuterii. Ekonomia sklepy są świetne miejsce na zakup niektórych fancy dress-up ubrania dla przedszkolaka. Pamiętaj, aby robić zdjęcia!
 • Udawaj, gotowanie - Niech trochę kucharz wyjdzie w swoim dzieckiem, jak on gra z suchej karmy, takie jak makarony, mąki, ryżu i różnych garnków kuchennych, patelnie i sztućce.
 • Kryty Przedszkole Piknik - Czy słońce czy deszcz, kryty przedszkola piknik jest tłum-Pleaser, a nawet lepiej, jeśli masz grupę dzieci do rozpoznania.

Kryty gry Fitness

Tylko dlatego, że dzieci są w pomieszczeniach, nie oznacza, że ​​muszą być nieruchome. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać przedszkolaków ruchomych podczas wielki czas też.

 • Muzyka - Umieść na swojej ulubionej płyty CD i Just Dance. Nie zapomnij wrzucić "zamrożenie" tam raz na jakiś czas.
 • Tor przeszkód kryty - kryty tor przeszkód promuje duży motor rozwoju umiejętności i cierpliwości.
 • Spadochron Play - Wystarczy usunąć meble z dużego pokoju i użyć płaskiego arkusza lub duży obrus działać jako spadochronu. Bardzo dobrze współpracuje z kilkoma dzieci i dorosłych, jak rzucić go w powietrzu, prowadzony pod nim lub po prostu obejrzeć dryfować w dół.

Wnętrza Gry dla dzieci: Szkoła podstawowa

W tym czasie dzieci dotrzeć do szkoły, są one na tyle stary, aby współpracować, jeśli chodzi o gry w pomieszczeniach zamkniętych - bieg wokół i krzyczy jest zazwyczaj ograniczona do głuchym hukiem. Dzieci w tym wieku uwielbiają niezależność i zrobić więcej rzeczy, samodzielnie lub z przyjaciółmi, bez pomocy mamą lub tatą.

Wnętrza Gry dla dzieci

Gry planszowe

 • Czaszka Cadoo (w wieku 7-12) - gra planszowa to wielowymiarowa twórczość oferuje osiem działań i 300 karty używane aby dzieci myślenia, śmiejąc się, tworzenia i zabawy.
 • Scavenger Hunt dla dzieci (w wieku 6-10) - to gra planszowa ma dziecko szuka prostych przedmiotów gospodarstwa domowego. Jest to klasyczna gra wyszukiwania i znaleźć.
 • Całkowicie brutto (w wieku 8-14 gier) - Ta gra uczy dziecko, wszystko o świecie nauki z ponad 200 pytań i działań.

Pióro i papier gry

 • Turniej Tic-Tac-Toe - X i na O będzie mieć dzień w terenie z tym. Powołanie zespołów i czasu gry, i dowiedzieć się, kto mistrzem Tic-Tac-Toe jest w domu.
 • Wisielec - Użyj listy pisowni dziecka ze szkoły w tej prostej, w domu gry. Można znaleźć wiele Worda logiczne dziecko może wyboru, jak również, aby pomóc w pisowni.
 • Pancernik - domowe wersja klasycznej gry planszowej pancernik jest łatwy i wykorzystuje papier milimetrowy lub ten szablon. Wystarczy narysować w swoich statków i baw się dobrze!

Eksperymenty Nauka w domu

Niektóre wewnętrzne gry dla dzieci mogą być związane z nauką, która dla większości może być dość intrygujące i prawdopodobnie powinny być wykonywane pod nadzorem osoby dorosłej.

 • Sodę Bubbles - Oto zadbane eksperyment, aby zobaczyć, jak powstają pęcherzyki.
 • Nakręć własny Glue - Nie daj się zbyt lepkie od sytuacji, z tego eksperymentu.
 • Polerowanie Pennies - Shine się te grosze z Twojej skarbonki z tym projektem.

Keep it Ekscytujące

Planowanie gry dla dzieci - zwłaszcza jeśli są one wszystkie z różnych grup wiekowych - może być świetną zabawą, ale również może zająć trochę czasu, aby zrobić to dobrze. Musisz myśleć o tym, gdzie chcesz kryte gry dla dzieci do odtwarzania, którzy będą uczestniczyć, a jeśli gry są czymś dzieciaki będą chcieli zagrać jeszcze raz.