grsail.com

Włosów: Poprawki Porady

Naprawa Dla włosów zniszczonych

Zbyt wiele kolorów lub perms może spowodować zniszczonych włosów. Jeśli twoje włosy są w potrzebie poważnej TLC spróbować ApHOGEE pielęgnacji włosów, aby przywrócić włosy do swej dawnej zdrowe.

Aby używać tego produktu w leczeniu uszkodzonej włosy, umyć włosy z wysokiej jakości, nawilżający szampon. Ręcznik wysuszyć włosy i nałożyć dosyć ApHOGEE do nasycenia włosy. Użyj szeroki grzebieniem delikatnie rozprowadzić produkt na całym włosy.

Musisz źródła ciepła, takie jak kask suszarka (typu siedzieć pod) lub ręcznych suszarki do ogrzania włosy. Nie dotykać włosy, podczas gdy jest leczony. ApHOGEE twardnieje we włosach-jest to normalne. Po Obróbkę przeprowadza ponownie zmoczyć włosy i przemyć produkt gruntownie. Twoje zniszczone włosy powinien czuć się bardziej miękkie i zdrowsze. Powtórz zgodnie ze wskazówkami, aby utrzymać swoje zdrowe włosy.

Jak dać głęboki Conditioning Treatment na suche włosy

Do włosów suchych, że potrzebuje trochę kochającego głębokie leczenie kondycjonujące może zdziałać cuda. Aby uzyskać jak najwięcej z głębokim leczeniu kondycjonującym spróbować te małe sztuczki, aby zapewnić suche włosy wchłania tyle że wilgoć, jak to możliwe.

Najpierw trzeba zacząć wypucowane włosy. Umyj włosy szamponem dobrej jakości w celu usunięcia produktów do włosów z włosów. Jeśli masz tendencję do korzystania z wielu produktów do włosów codziennie spróbować mycie włosów szamponem z wyjaśniającymi do zrzucał każdy produkt budować, które mogą mieć miejsce. To zostawię was z czystym włosa, który będzie łatwiej wchłaniać leczenia i daje najwięcej pomocy do swojego suche włosy.

Zastosować leczenie włosów na wilgotnym ręcznikiem wysuszonej sierści. Włosy są jak gąbka, a będzie lepiej, jeśli leczenie jest lekko wilgotne, ale, tak jak gąbka, nie chcesz to mokra lub nie będzie chłonąć nic więcej.

Liberalny z zastosowania leczenia włosów. Grube zabiegi włosy wydają się być łatwiejsze w użyciu, ponieważ nie musisz się martwić o kapanie. Gdy leczenie jest we włosach korzystać z szerokiej zębaty grzebień delikatnie czesać włosy i rozprowadzić produkt równomiernie.

Kuracje na włosy najlepiej na suche włosy, gdy ciepło jest. Po stosowany produkt używać czapkę klimatyzacji lub owinąć włosy w plastikowym worku (torby z jedzeniem będzie działać) clip to zamknięte z dużym spinki do włosów. Użyj suszarki do ogrzania głowy, po prostu nie dostać zbyt blisko worka i stopić! Ciepła otworzy łuski włosa i pozwalają na większą penetrację leczenia. Pozostawić na zalecanej ilości czasu, a następnie dokładnie spłukać. Przez ostatnie kilka sekund płukania włączyć temperaturę wody do chłodzenia do uszczelnienia wału włosów i zrobić włosy gładsze i bardziej błyszczące.

Wybór odpowiedniego żelazka dla włosów

Można by pomyśleć, że jeden żelazka pasuje do wszystkich rodzajów włosów, ale to nie jest przypadek. Przy wyborze żelazka długość Twoich włosów i typu powinny być wzięte pod uwagę w celu zapewnienia, że ​​masz narzędzie przeznaczone dla Twoich włosów. Długość włosów odgrywa rolę w którym typ żelazka, czego potrzebujesz. Jeśli masz krótkie włosy będziesz chciał dotrzeć do jednego z modeli, które sprawiają, mini prostowania krótkich nici znacznie łatwiejsze. Spójrz na modelu z ¾ cala powierzchni, która będzie tylko prawa strona do stylizacji włosów krótkich kawałków i uzyskanie precyzyjnej stylizacji potrzebne. Na krótkiej i średniej długości włosów 1 "żelazka rade. Rozmiar jest dla tych, z brodą do długości ramion koczków jak będzie miał na tyle dużą powierzchnię, aby wygładzić włosy, ale jest jeszcze na tyle opanowania robić skomplikowanych stylizacji takich jak odbijanie krótsze warstw na dole fryzurę. W przypadku długich włosów przejść do pełnego 2 "żelazka. Nie chcesz być prostowanie włosów wszystkim rano, więc większa powierzchnia będzie oznaczać, można uzyskać szersze odcinki wyprostował się za każdym razem, wycinanie na czasie stylizacji.

Przyczyna i lekarstwo na suchych włosów

Zbyt wiele kolorów, perms lub nadmierne korzystanie z narzędzi do stylizacji może ogrzewanych zostawiają cię z suchych włosów. Do leczenia uszkodzonych nieszczęścia włosów należy podjąć działania w celu zapewnienia, że ​​włosy nie dalej w dół to suche włosy drogi.

Poważnie uszkodzony i podzielić włosy nie mogą być naprawione. Musisz zagryzł zęby i szukać profesjonalnej pomocy za pomocą dobrego cięcia włosów. Podział włosów będzie nadal podzielona dalej i dalej aż do trzonu włosa, twierdząc, że więcej włosów. Aby temu zapobiec, mają dobre kwotę odcięte (co najmniej dwa do trzy cale za długie włosy, może więcej), aby pozbyć się najgorsze suche włosy. Potrzebne będą regularne wykończenia nadal rzucają stare zniszczone włosy i pozwól, aby nowe włosy zdrowe pozostać.

Używanie odpowiednich produktów do włosów jest również koniecznością. Szampony i odżywki do włosów suchych / zniszczonych jest najlepszym dla ochrony i nawilża suche włosy. Głębokie leczenie klimatyzacji raz w tygodniu będzie również nadać włosom dodanych składników odżywczych potrzebuje. Należy także pamiętać, produktów do stylizacji, których używasz. Unikaj produktów do włosów z nadmiernego alkoholu w nich, który wysusza włosy jeszcze bardziej. Zamiast trzymać się produktów jak stylizacji lekkich kremów z spraye z dodatkiem silikonu stylizacji dla połysku i kontroli frizz.

Jeśli to możliwe, należy użyć narzędzi do stylizacji podgrzewaną takie jak suszarki do rozdmuchiwania i żelazek oszczędnie. Stała wysoka temperatura może powodować suche włosy, więc nadać włosom odpocząć, nosząc go (nie wysuszając jej) lub pozwolić, aby to powietrze suche jak najwięcej. Produkty wykończeniowe, takie jak spray na połysk wzmacniacz pomoże włosy wyglądają zdrowiej podczas karmić go z powrotem do zdrowia.

Frizzy Hair Day

Budzisz się pewnego ranka, twoje włosy są kręcone, i trzeba szybko naprawić. Chcesz szybko naprawić? Weź szczotkę i równomiernie spryskać włosie z lakierem do włosów przed szczotkowaniem włosów (aż do włosów jest pod kontrolą). To daje większą wagę do włosów, aby pomóc go wyprostować i zachować go na trwałe trzymać trzeba.

* To jest dobry pomysł, a także współpracuje z klimatyzatorów natryskowych opryskiwanych lekko pędzlem, jak również dla tych dni, kiedy lśniące suchych przejmowanych.

Pożegnać Aby Biosilk Silk z Tangles Filler

Sploty mogą być ból głowy, aby się wydostać. Większym problemem jest jednak, że usunięcie ich w niewłaściwy sposób może prowadzić wprost do zestresowany i złamane włosy. Korzystanie z produktu, takie jak Biosilk Silk Filler nie tylko sprawi, usuwanie sploty łatwiejsze, ale zapewni włosy nie są uszkodzone w procesie.

Aby prawidłowo detangle włosy wilgotne włosy mgła swój obficie Biosilk Silk Filler w. Klimatyzator będzie lekko pokryć kosmyki włosów i wygładzają je, czyniąc rozczesywania znacznie łatwiejsze. Zaczynając na końcach włosy, użyj szeroko grzebieniem powoli rozpocząć proces rozczesywania.

Delikatnie rozczesać splątania, mgłą włosy bardziej dla obszarów uparty. Swój sposób pracy do głowy, upewniając się, aby nie ciągnąć zbyt mocno lub holownik na włosy. Twoje włosy jest najbardziej narażone, gdy jest mokra, więc należy zachować szczególną ostrożność, kiedy czesanie go, gdy wilgotne. Po usunięciu wszystkich sploty stosować produkty do stylizacji i styl jako pożądane. Biosilk Silk Filler będzie twoje włosy czują się bardziej miękkie i uzupełnić utraconą wilgoć z powodu codziennej stylizacji.

Funkcje potrzebne w mieszkaniu żelaza

Więc chcesz proste, gładkie włosy. Prawo żelazka może dostać jest się tam bez frustracji, ale tylko wtedy, gdy wiesz, które żelazka do domu z tobą. Oto kilka wskazówek, w jakie funkcje szukać w żelazka do niekończących dobrych dni włosów.

Jednym z najważniejszych elementów żelazka są same płytki prasowania. Przy wyborze żelazka pamiętaj Ciebie ma talerze wykonane z ceramiki i turmalinu. Ceramiczna nagrzewa się równomiernie i szybko do najwyższej zdolności wygładzania, a Turmalin emituje jony ujemne, które zmiękczają włosy i nadać mu połysk. Płynna regulacja temperatury jest również koniecznością w dobrym żelazka. Aby uzyskać wystarczającą ilość ciepła do gęstych włosach i pieścić cienkie włosy, będziemy chcieli, aby móc mieć absolutną kontrolę nad temperaturą płyt. Im więcej tym lepiej, jak ustawienia nawet gęste włosy mogą wymagać niższej temperatury podczas wykonywania szybkich "wykończenia", aby uniknąć uszkodzenia.

Inne cechy szukać technologia podczerwieni, które są do uszczelniania w roszczenia wilgotności włosa i zapobiec włosy suszenia. Funkcja Autosense ™ niektórych żelazek zapewnia najbardziej równomierną dystrybucję ciepła możliwy. Popularne miejsca na płytkach może uszkodzić włosy, więc nawet ciepła jest kluczem do jednolitego i zdrowy wygląd włosów.

Chronić włosy Gdy Biosilk Smoothing prostowania Z rozwiązania

Stałe korzystanie z suszarki do rozdmuchiwania i żelazek może podjąć opłat na nawet najzdrowszy czupryną. Jeśli jesteś jednym z wielu, które dotrzeć do suszarki i / lub żelazka regularnie osłonić włosy przed uszkodzeniem z Biosilk Smoothing Solution.

Spray na stylizacji mgły w odniesieniu do swojej wilgotnych włosach przed rozpoczęciem stylizacji. Powleka jej włosach i pomaga wygładzić włosy podczas wysuszyć go. Biosilk Smoothing Rozwiązanie działa również jako bariera ochronna między włosów i żelazka, pozostawiając włosy błyszczące i gładkie, ale bez skutków ubocznych suszenia.

Biosilk Smoothing Rozwiązanie może być również używany do uszczelniania pocztowego stylizację fryzury, a w swoim dają włosom połysk. Pomoże ona również swój styl gładką przed działaniem wilgoci, co może powodować kręcone włosy stracić swój prosty styl.

Nawilżający balsam do włosów olej z krokosza barwierskiego

Czy twoje włosy umiera z pragnienia? Włosy zwykle ma zawartość wilgoci około 10%. Jeśli twoje włosy są suche, kręcone, po trwałej, farbowanych lub złagodzone, istnieje duża szansa, wilgotność spadnie poniżej tego poziomu.

Olej z krokosza barwierskiego (rodzaj gotowania z) może zwiększyć możliwości Twojego włosa do przyciągania i zatrzymywania wilgoci. Umieścić 1 lub 2 krople oleju z krokosza barwierskiego w dłoniach, pocierać je razem tak świecą, i ostrożnie scrunch włosy (gdy suchy), pierwszą pracę olej na końcach, a następnie w kierunku głowy. Pozostawić olej we włosach (nie zauważysz, że tam jest). Należy pamiętać, że niewielka ilość przechodzi długą drogę.

Łupież: co go wywołuje i jak się go pozbyć

Całe Twoje ciało jest stale rzuca martwe komórki skóry i zastąpienie ich nowymi. W niektórych przypadkach jednak to normalny proces idzie krzywo i ogromnej ilości komórek skóry są odrzucane, zanim są one martwe. To powoduje łupieżu lub dużych białych płatków na skórę głowy i we włosy. Może to być spowodowane przez takie winowajców braku równowagi hormonalnej, zły stan zdrowia, złe higieny lub nad wykorzystaniem produktów do stylizacji.

W leczeniu łupieżu trzeba będzie wyspecjalizowany szampon, który będzie traktować skórę głowy podczas mycia włosów, aby pozbyć się z głowy nadmiaru łuszczenie. Dobry szampon powinien również zostawić swoje włosy w dobrej kondycji. Być może trzeba wypróbować różne szampony, aby znaleźć taki, który kontroluje swoje łupież, więc jeśli jeden nie działa, spróbuj innej marki.