grsail.com

Własna wydawnictwa: E-Książki Porady

Tworzenie e-książki

Istnieją dwa rodzaje e-książek dostępnych do pisarzy. PDF Reader otwiera pliki na komputerze w domu. Wersje cyfrowe użyć czytnika ręcznego otwierania plików. Czytnik PalmPilot, Adobe PDF, Mobipocket i MS czytnik to standardy branżowe.

Autorzy muszą rozważyć rynków e-book przed utworzeniem e-book. Czy e-book do sprzedaży przez dystrybutora e-book, albo z prywatnej strony internetowej? Ingrama, narodu największym dystrybutorem książek, przyjmuje tylko e-książek w wersji PalmPilot. Trzy największe sklepy e-book, fictionwise.com, Amazon.com i ebook.com będą sprzedawać tylko e-book, jeśli zawiera wersję mobipocki. E-booki sprzedawane od prywatnej strony internetowej muszą zawierać wersję Adobe PDF.

Wybór między Dystrybutora lub Wydawca

E-book wydawnictwa jest szybko rozwijający się przemysł. Główne amerykańskie dystrybutorzy rezerwacja zaakceptować teraz e-książek dla wydania przez mega księgarni internetowych. Firmy te pobierają mniej niż 100,00 dolarów w utworzonych kosztów i opłat licencyjnych. E-book licencyjne są takie same, czy autor wybiera dystrybutora lub wydawnictwo e-book, aby zwolnić ich książki. E-booki sprzedawane na stronie internetowej dystrybutora zarobić autorowi 50% w licencyjnych. Książki sprzedawane przez mega księgarni internetowych zarobić 10% tantiem.

Poprawić wizerunek e-book

Piętno Self-publishing e-book jest wynikiem uzyskać szybkie wzbogacenie firm zarządzających gorsze portali e-Book online. Krajowe organizacje e-book ciężko pracują, aby poprawić wizerunek branży e-book online. Autorzy mogą pracować z tymi organizacjami, aby stworzyć dobry wizerunek dla swoich internetowych e-książek.

Istnieje kilka podstawowych rzeczy, które będą chronić wizerunek e-book za:

 • Unikać aukcji z e-book sklepu internetowego dostosowanego do społeczności dostać na szybkie wzbogacenie.
 • Nie stosować bezpłatną stronę internetową usługi hostingowe sprzedać online, e-książek.
 • Użyj profesjonalny szablon patrząc zamiast domowej stronie internetowej.
 • Siebie opublikowane autorów, którzy chcą powtórzyć sprzedaży należy dodać blog, forum, księga gości oraz listę dyskusyjną na swojej stronie internetowej.

Jak wybrać Maker E-book

To nigdy nie było łatwiejsze do samodzielnego publikowania e-book. Pisarze mogą tworzyć i sprzedawać używają własnego e-książek za niewiarygodnie niską cenę. W większości przypadków, pisarz trzyma 100% zysku, a całkowitą kontrolę nad zawartością. Pisarze, którzy mogą korzystać z edytora tekstu może działać większość współczesnych twórców e-book. Są trzy rzeczy, aby szukać w ekspres do e-book:

 • Tylko ekspres do zakupu e-book z renomowanej firmy.
 • Gotowy e-book musi zmieścić jedną z powszechnie stosowanych czytelników.
 • Unikaj bezpłatne czajnik e-book. Wiele darmo i open-source twórców e-book zawiera spamware, że pliki do pobrania na komputer pisarza, a może przenieść do komputera klienta.

Stowarzyszenie Epic autorskie

Wydawnictwa Elektroniczne Internet jest numer 1 stowarzyszenie opublikowanych e-book i drukowania autorów. Jej zadaniem jest zapewnienie mocny głos dla wydawców elektronicznych i ułatwić autorzy sprzedać kontrakt e-book.

EPIC pomaga profesjonalnych pisarzy dowiedzieć się o możliwości wydawniczych i promocyjnych w Internecie. Budują możliwości sieci, konferencje przyjmującego pisarza, otwarcia nowych rynków sprzedać kontrakt w e-book, a wymiana informacji z organizacjami regulacyjnych w branży wydawniczej.

Jak zaprojektować Udane E-book

Wielu pisarzy decyduje się na własny publikować swoje e-książki, zamiast wysyłać ich rękopis wydawców. Pierwszym krokiem w Self publishing jest, aby wybrać projekt e-book. Sklepy e-book sprzedaży e-książek, które powielają tradycyjne wzornictwo książkę do druku. Te książki dać ludziom informacji na dany temat. Te e-książki są popularne w niektórych gatunkach fiction, ale nie sprawiają, popularne non-fiction e-książek.

Projekt e-book sprzedawane od prywatnych stronach internetowych wynika, bardziej osobisty wzór. Styl ten oferuje najwyższe dochody i numery sprzedaży dla autorów non-fiction. Ten projekt e-book następujący wzór krok po kroku wyjaśnia, jak wykonać zadanie pokazując czytnik e-book w jaki sposób autor realizowane zadanie. Krok po kroku rozwiązywania problemów e-książek, które koncentrują się na wąskim temacie zazwyczaj outsell interesu ogólnego, e-książki.

Digital Publishing Forum Międzynarodowe

Międzynarodowy Digital Publishing Forum jest handel i normy stowarzyszenie dla cyfrowych branży wydawniczej, który obejmuje e-książek. Ich członkowie to gigantów przemysłowych, takich jak Cave Publishing Ellora jest; Fictionwise, Inc; HarperCollins; McGraw-Hill zawodowe; Random House; i Time Warner Book Group. Ich zadaniem jest zebranie informacji, danych akcji, oraz promować e-książki jako praktycznego alternatywa do drukowania książek. IDPF działa przedstawić konsumentom korzyści z e-książek. Własna publikacja autorów, którzy również sprzedają e-książek powinni przejrzeć stronę IDPF nowych lokali marketingowych i porad promocyjnych.

Długa gra

E-książki stały się ważnym sposobem self-publishing, ponieważ są one tanie w produkcji i mogą być dostarczane łatwo. Ebooki różną długość w zależności od wymagań publikowanej i rodzaju ebook. Większość książki mają około 250 słów na stronie. Krótkie książki non-fiction może być tak małe jak 24 stron (6000 słów), natomiast dłuższe książki są często między 10.000 i 20.000 słów. Najlepszym podejściem do decydowania o długości do ebook jest czytać wytyczne wydawców lub na własny wydawców, aby zobaczyć, co długość zalecają dla poszczególnych rodzajów książki.

Przemysł E-book ma wiele do zaoferowania nowy Autorzy

E-book autorzy mogą oczekiwać tej samej nagrody finansowe, szacunek i prestiż, jak autorów drukowania. Sprzedaży e-booków rośnie tak szybko, że dystrybutorzy rezerwacja druku teraz rozpowszechniać e-książek. Nawet Stodoły & Noble i uświadomić sobie, Ingram, że elektroniczne książki to cenny wkład do naszej kultury.
Digital Publishing Forum Międzynarodowy badanych 14 wydawców w 2005, który poinformował, że sprzedaż w ostatnich trzech miesiącach 2005 roku było ponad 3.000.000 dolarów. To otworzyło wiele drzwi dla nowych autorów, aby ich książki opublikowane w e-książek.

Projektowanie pokrywę E-book

Okładka e-book ma dramatyczny wpływ na sprzedaż. Własna publikacja autorów trzeba być ostrożnym przy zakupie e-book oprogramowanie okładki. Nie wszystkie e-książki oprogramowania pokrywa jest równe:

 • Unikać szablony, które wstawiają tytuł książki na wcześniej wykonane zdjęcie, książki.
 • Sprawdzić program, który akceptuje tradycyjną 5 1/2 x 8 1/2 pokrywa zdjęcie książki, a następnie przekręcania go do klasycznej 3/4 widzenia związanego z okładek e-book.
 • Okładka książki w stylu tradycyjnego widoku z przodu okładki, zapisany w pliku JPEG, 79 dpi na reklamę w księgarni internetowej.
 • Klasyczna pokrywa e-book jest mały odcisk 3/4 obraz książki. Stosowany jest przy sprzedaży e-książek ze strony internetowej.

Definicja e-book

E-book to książka zaprojektowany i sprzedawany do sprzedaży online i pobrać bezpośrednio do komputera kupującego, jak tylko zapłacić za książki. E-książki są szybkie i wygodne dla klienta, a wielu producentów e-book zerwał się z dnia na dzień, gdy pozornie e-booków pierwszy stał się popularny.

* Wiele nie są już w biznesie, więc jeśli masz zamiar sprzedać lub rynku książki przez wydawnictwo e-book, sprawdź swoją reputację i długowieczność pierwszy.

Publikowanie e-książki

Chcę wiedzieć, jak opublikować moją książkę! Nie mam dużo pieniędzy, ale ja postanowiłem opublikować moją książkę! Być może publikując swoją książkę jako e-book jest najlepszym sposobem, aby rozpocząć, jeśli nie masz dużo pieniędzy do inwestowania. Wiele księgarniach internetowych teraz prowadzić e-książek na procent sprzedaży, a można tworzyć e-book tanio, ale nadal bardzo atrakcyjne i atrakcyjne dla czytelników.

* Jeśli jesteś w pośpiechu i nie mają dużo pieniędzy na rozpoczęcie działalności, e-book może pomóc dostać się do następnego poziomu publikacji siebie.

Uważaj na oszustwami internetowymi

Gdy szukasz firmy wydawniczej siebie, czy e-book wydawnictwa lub inny samo wydawnictwo, strzeż się oszustwa. Istnieje wiele agencji i firm wydawniczych nakłaniające autora w Internecie oraz w e-mailach, które są po prostu oszustwa rozstać was z ciężko zarobionych dolarów.

Jeśli oferta od firmy wydawniczej samo brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Poproś o referencje, zadowolonych autorów, oraz informacje o innych książkach one opublikowane. Jeśli nie będą przekazywać te informacje, a następnie uruchomić w inny sposób!

Ebook Komentarze i recenzje

Francisco G

Wraz z pojawieniem się Amazon Kindle, I-Pad i innych urządzeń mobilnych, ludzie mogą czytać książki, gdziekolwiek są. Każdy może publikować krótkie e-książek na Kindle. Amazon ułatwia czytelnikom opuścić przegląd tego, co przeczytać na ich stronie internetowej. Te opinie czytnik zostanie wykazane poniżej opisie książki. Kto szuka książki w każdej sprawie będzie czytać te opinie przed kupnem, więc to będzie miało wpływ na ich decyzję zakupu e-book, czy nie.

Jednak wiele osób nie może przestać uważać, że te opinie czytelnik może nie być zgodne z prawdą. E-book sami autorzy mogą wynająć niezależny autor stworzyć pochwalne oceny własnej książki, a następnie opublikować ten fałszywy recenzję na stronie sprzedaży. Z drugiej strony, przegląd, który dyskredytuje e-book jako nieprawdziwe lub źle napisane może być dziełem innego autora, który promuje własną książkę na podobny temat.