grsail.com

Witamina D3 i kości zdrowie

Witamina D3 jest ważne witaminy w organizmie. W szczególności, witamina D3 jest ważna, jeśli chodzi o zdrowie kości. Bez witaminy D3, twoje kości będą stają się kruche i mogą być podatne na złamania kości łatwiej niż gdybyś się zdrowe podaży witaminy D3. Dlatego trzeba być bardzo świadomi, jak dostać witaminy D3, gdzie można uzyskać witaminy D3 i dlaczego trzeba witaminę D3.

Najprostszym sposobem uzyskania witaminę D3

Choć wielu Amerykanie cierpią na niedobór witaminy D3, prawda jest taka, że można uzyskać dostęp do witaminy D3 bardzo łatwo. Ekspozycja na słońce jest najprostszym sposobem na swoje ciało, aby uzyskać dostęp do witaminy D3. Wiele czynników, w tym momencie roku i ochrony przeciwsłonecznej, które mogą mieć zastosowanie, może mieć wpływ na ilość witaminy D3, że organizm dostaje od światła słonecznego. Ale w ogóle, jeśli masz tylko pięć do dziesięciu minut na słońcu kilka razy w każdym tygodniu, twoje ciało powinno ilości witaminy D3 do utrzymania się.

Inne sposoby, aby uzyskać witaminy D3

Jeśli mieszkasz gdzieś, że nie dostać dużo słońca lub po prostu nie można uzyskać światło słoneczne ze względu na stan skóry, można się zastanawiać, w jaki sposób powinniśmy uzyskać dostęp do witaminy D3. Cóż, jest wiele potraw, które można dodać do swojej diety, aby uzyskać dzienną dawkę witaminy D3. Na przykład, żywności, takich jak śledź, tuńczyk, jaja, a nawet niektóre grzyby są ładowane z witaminą D3. Spróbuj jeść te produkty, aby uzyskać swoją dzienną dawkę witaminy D3.

Jak Witamina D3 wpływa Bone Zdrowie

Jeśli nie ma wystarczającej ilości witaminy D3 w diecie lub nie są wystarczająco dużo witaminy D3 poprzez wykorzystanie światła słonecznego, twoje ciało będzie zapłacić za to cenę. Niedobór witaminy D3 w organizmie może być bardzo szkodliwe. W szczególności można cierpieć z osteomalacji, jeśli nie otrzymuje wystarczającej ilości witaminy D3. Demineralizacji jest choroba zrzeszotnienie kości, które może być bardzo bolesne dorosłych. Oprócz osteomalacji, to są również bardziej podatne na osteoporozę, jeśli masz niedobór witaminy D3. Osteoporoza jest chorobą, która powoduje kości staje się bardzo krucha. Pozostaje kości bardziej podatne na złamania łatwo i może to być bardzo bolesne dla każdego, kto ją posiada. Raka, stwardnienie rozsiane, wysokie ciśnienie krwi i gruźlicy, to tylko kilka z innych dolegliwości, które mogą być wynikiem witaminy D3.

Pierwsze witaminy D3

Jeśli uważasz, że nie jesteś wystarczająco dużo witaminy D3 w organizmie, nie jest za późno, aby wprowadzić pewne zmiany w celu uniknięcia dalszych szkód robi. Spróbuj uchylenie więcej czasu na słońcu. Nie musisz spędzać godzin na słońcu, ale należy upewnić się, że kilka minut, codziennie lub co drugi dzień w promieniach słońca, szczególnie, gdy jest ona dostępna. Jeśli jest to niemożliwe, spróbuj poszukać żywności lub suplementów, w celu upewnienia się, jesteś wystarczająco dużo witaminy D3. Chcesz, aby upewnić się, że utrzymanie dobrego zdrowia kości, więc upewnij się, że masz wystarczająco dużo witaminy D3.