grsail.com

Wiosna Koktajle Wywiad z Jacques Bezuidenhout

Wiosna Koktajle Wywiad z Jacques Bezuidenhout
Jacques Bezuidenhout

Jeśli się doczekać co kilka koktajle wiosenne, spotkać Jacques Bezuidenhout, Bartender Ambasadora Tequila Partida! Jacques ma wspaniałe porady do akcji. Jako doradca spirytusowych Kimpton Hotels Group, Jacques jest ekspertem w użyciu duchy premium i produkty ekologiczne.

Wiosna Koktajle z Jacques Bezuidenhout

Trochę tła

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Czym dokładnie jest duchy doradca, i co robisz w tej roli?

Jacques Bezuidenhout (JB): Na Kimpton Hotele, pomagam im skupić swoje bary w ich koncepcji. Tak, pomagam im wybrać dla swoich duchów tylnych barów jak również tworzyć swoje listy koktajlowe i szkolić swoich barmanów.

LTK: Proszę opowiedzieć nam trochę o swoim tle jako barman i mixokret.

JB: I naprawdę zaczął barmańskich, kiedy przeniósł się do Londynu około 15 lat temu. To, gdzie zacząłem zwracać uwagę na rzemiośle koktajl i wszystkich pięknych duchów na pasku powrotem. Pasek z powrotem jest obszar za barem, gdzie można wyświetlać na duchu i szkła. Pracowałem w barze restauracji w Londynie o nazwie The Avenue. Kiedy przeniósł się do San Francisco, pracowałem w irlandzkim barze o nazwie Irish Bank, a stamtąd było Starlight pokoju, Pesce i Azul. Wreszcie otworzył Tres Agawy.

Rozmowa Cocktails

LTK: Jakie są kilka swoich wszystkich czasu ulubionych przepisów koktajl?

JB: Oto dwa z moich ulubionych.

La Perla (Laureat Konkursu sherry Hiszpanii Cocktail w Nowym Jorku w listopadzie 2005 roku)

Składniki:

 • 1 1/2 uncji Partida Reposado
 • 1 1/2 uncji Domecq Manzanilla Sherry
 • 3/4 uncji Mathilde Pear likier

Mieszania wszystkich składników z lodem i szczep je w chłodzonej koktajl. Udekorować napój z domieszką cytryny.

Czarny Opal

Składniki:

 • 1 1/2 uncji Partida Reposado
 • 1 1/2 uncji projektu Guinnessa
 • 1/2 uncji Tawny Port
 • 1/4 uncji Syrop z agawy (Cut nektar z agawy z równych części wody).
 • Szczypta Angostura Bitters

Wstrząsnąć wszystkie składniki z lodem i przecedzić drinka w wypicie kieliszka wina lub kufel szkła bez małych lodu. Udekorować go kilka tarty lub mielone cynamonu w proszku.

Guinness uwaga: biorę kufel Guinnessa wcześniej i mieszać go z łyżką bar na około 30 sekund. Usuwa część dwutlenku węgla.

LTK: Co widzisz, jak niektóre z najgorętszych trendów na koktajle tej wiosny?

JB: trend jest nadal w kierunku rynku świeżych koktajli. Wspaniale jest wspieranie rynku w lokalnym rolnika i wybrać świeżego produktu od lokalnych rolników, kiedy to w sezonie. Spróbuj truskawki, ananasy, mango i morele. Morele działa ładnie z Reposado tequili. Wystarczy wymieszać morele po usunięciu pestki. Truskawki dobrze działać z trochę zagmatwane bazylią i gin. Mieszają się kilka świeżych kawałków ananasa do produkcji soków, i to działa bardzo dobrze z gin, tequila blanco i niektórych rumu. Spróbuj trochę przypraw ze swoimi mango, jak jalapeno, i że będzie orzeźwiający skręcają na Margarita.

LTK: Jakie są szybkie i łatwe koktajle wiosenne, że w domu barman może dokonać?

JB: Margarita jest oczywiście jednym z moich ulubionych, zwłaszcza przy użyciu Syrop z agawy. Puchar Pimm jest również wspaniały. Oto moje osobiste spin na tym przepisie.

Tequila Cup

 • 1 1/4 uncji Partida Blanco
 • 0,3 / 4 uncji Pimm na
 • Piwo imbirowe

W highball szkła, budować składników z lodem, a następnie zakończyć z piwem imbirowym. Wymieszać delikatnie wymieszać napój. Baw się z dekoracji i dodać pokrojone truskawki, ogórki, limonki i pomarańczy na całym szkła. Umieść ładny, duży gałązkę mięty na górze.

Koktajl Porady

LTK: Jakie materiały powinny barmani domu trzymać pod ręką, aby być w stanie stworzyć wiosenne koktajle w kropce?

JB: powinny one mieć dobry wybór białych duchów, jak blanco tequila, gin, rum i wódka. Następnie należy po prostu udać się do rynku rano partii, aby zobaczyć, co wygląda świeżo i inspirujące. Ponadto butelka St. Germain zawsze jest przydatna dla wiosną lub latem koktajli.

LTK: Mamy słyszałem wiele na temat produktów ekologicznych ostatnio. Jak możemy włączyć te produkty do naszych koktajli?

JB: Wystarczy spojrzeć na to, co jest w sezonie, i starają się dopasować te owoce organiczne z ulubionym ducha. Myślę, że najlepszym sposobem, aby go o to, aby spróbować wszystkiego i myśleć o tym, co sprawia, że ​​połączenia do niektórych swoich ulubionych alkoholi. Wiele wspaniałych koktajli są produktem prób i błędów. Rzucaj składniki w szklance i dać im szansę; spróbuj w innym kierunku, jeśli pierwszy nie działa.

LTK: Jakie rady masz dla kogoś interesuje co koktajle wiosenne, które są nieco zdrowsze?

JB: Mniej jest zawsze najlepsza. Nie staraj się dodać kilka różnych składników. Staraj się trzymać z trzech lub czterech różnych składników i zawsze używaj wysokiej jakości wyrobów spirytusowych i świeżych produktów.

Połowa zabawy jest eksperymentowanie z koktajle w kuchni. Jeśli w pierwszym nie uda, spróbuj ponownie i spróbuj inny twista. Nie być zastraszani przez to wszystko. Również spróbować wszystkiego. Nie tylko pobyt we własnej strefie marki bezpieczeństwa. Idź i odkrywania różnych marek poprzez zakup butelek mini więc można spróbować je obok siebie. Możesz być zaskoczony, aby znaleźć nowe ulubione.Zakład Logiki Stosowanej Koktajle pragnie podziękować Jacques Bezuidenhout za poświęcenie czasu z jego napięty harmonogram, aby zapewnić sprężyny koktajl porady. Życzymy mu dalszych sukcesów w swoich staraniach.