grsail.com

Wiosna 2012 Trend: Pastelowy manicure

W nowym sezonie, pastelowe odcienie manicure będą wybór wielu. Tendencja ta jest szczególnie popularne i istotne w wczesną wiosną, bo wyciszony i miękkie kolory uzupełni bladą skórę rąk i twarzy po sezonie zimowym.
Wiosna 2012 Trend: Pastelowy manicure

Czy szykując się na zakupy do zakupu 2.012 produktów nowej wiosny? Nie zapomnij o miękkich odcieniach wielkanocne. A jeśli pytasz, co to jest, a otrzymasz odpowiedź. To wystarczy, aby pamiętać o trzy główne grupy pastelowych kolorach, które są odpowiednie na wiosnę 2012 roku.

Nail Enamel Odcienie Mint

Odcienie mięty były popularne na wybiegu podczas prezentacji kolekcji wiosna. Jest to świetny kolor, aby przejść z zimy do wiosny, ponieważ przypomina wyłaniający się zielenią, mimo że nie jest tak jasna. Uniwersalność koloru jest fakt, że "pracuje" z dowolnym kolorze skóry, dodając, schludność i czystość na wszystko, w tym stroju wahacz jest.

Wiosna 2012 Trend: Pastelowy manicure

Lilac Manicure Odcienie

Te kolory najlepiej wyglądają na skórze oliwek i skóry średnich i ciemnych odcieni. Jasna skóra będzie wyglądać gorzej z nim. Tak więc przed zakupem liliowy cień, spróbuj go w sklepie, jeśli to możliwe.

Wiosna 2012 Trend: Pastelowy manicure

Blady Róż

Blady róż jest świetny akcent do uzupełnienia kolor sprężyny i motywy kwiatowe w sukienki. Tendencja do paznokci różowy polski połyskiem, natomiast powłoka matowa nie jest w kolorze różowym. Może to być połączone z brokatem. Nie wiem na pewno, jaki odcień wybrać? Podnieś kolor w zależności od szminki i różu.

Wiosna 2012 Trend: Pastelowy manicure