grsail.com

Wine Cellar plany

Wine Cellar plany


Plany piwnica na wino może być wszystko, od kompleksu z własnym systemem regulacji temperatury tak proste, jak szafie w piwnicy lub w szafie.

Podstawy Wine Cellar

Jeśli to tylko średnia amatorskie kolektor (lub chcą być), nie ma potrzeby dla wszystkich fantazyjnych wodotryski kogoś, kto zbiera setki butelek rocznika wina. Plus, o zainstalowanej w domu winiarnię profesjonalnie może kosztować od $ 10,000 ponad $ 100,000. Dla niektórych ludzi, to tylko detale zmiany, ale dla większości, to dużo pieniędzy. Na szczęście dla tych z nas, którzy nie mają tego rodzaju zmiany wolnym prostu leżące wokół, istnieje wiele planów piwnicznych darmo wina, które pomogą Ci stworzyć własne, build-to-sam, piwnicy.

Przed przystąpieniem do zakupu materiałów budowlanych i oddanie młotka paznokci, oto kilka podstawowych winiarnia:

Temperatura przechowywania

Idealna temperatura do przechowywania wina jest około 55 stopni Celsjusza lub około 13 stopni Celsjusza. Jeśli mieszkasz w kraju, który posiada piwnicę, obszar, gdzie nie ma ciepła, jak szafy do przechowywania, wystarczyć. Jeśli nie masz piwnicy lub mieszkasz w ciepłym klimacie, trzeba będzie zakupić niezależny system chłodzenia, jeśli nie chcesz, aby wino, aby włączyć (to wina mówić za odpad).

Wahania temperatury

Choć temperatura piwnicy pozostaje bardziej spójne niż w innych obszarach, które są twoim domu podgrzewane i chłodzone, temperatura w pomieszczeniu nadal wahać. Wahania temperatury mogą powodować wina włączyć. Jeśli budowa piwnicy w pomieszczeniu nie ocieplony, oprawić go z 2x4 cala ćwiekami i owiń go mrugnięcia włókna szklanego lub sztywnej pianki izolacyjnej.

Wilgotność

Wilgotność w piwnicy wina musi być około 50 do 70 procent, z 65 procent jest idealny. Jeśli pokój jest zbyt wilgotne, korki na butelkach mogą zatrzymywać wilgoć, co pozostawia podatne na pleśń i wzrostu pleśni. Jeśli w pomieszczeniu jest zbyt suche, korek może wyschnąć.

Ruch

Nie wybieraj zbudować stojak na wino w części domu, który wibruje, jak w pobliżu pralki lub innego głównego urządzenia. Wibracje te zakłócają naturalny osad wewnątrz butelki wina i negatywnie wpływa na proces starzenia.

Teraz, że masz podstawy, czego potrzebuje Twój winiarnia, kontynuować czytanie niektórych rzeczy piwnice nie potrzebują.

Wine Cellar niemile widziane

Krótka lista zakazów, gdy buduje piwnicę z winami:

  • Światło słoneczne - Wino nie lubi słońce.
  • Cedru i sosny - Korzystanie z cedru lub sosny nie jest dobre dla piwnicy, ponieważ są zbyt aromatyczne. Silne pachnące lasy może mieć wpływ na smak wina.
  • Topola, dąb, czereśnia - Unikaj tych lasach. Oni nie lubią zimnych i wilgotnych środowisk i mają tendencję do wchłaniania wilgoci. Prowadzi to do osłabienia strukturalnego i pleśni i mączniaka.
  • Redwood - Trzymaj się z dala od niego. Samo drewno jest niespójne w kolorze i gęstości. Dodatkowo niektóre gatunki są zagrożone tym drzewie i nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno, gdzie producent dostaje swoją sekwoja.

Lista Wine Cellar planów

Oto lista planów winiarni, aby czytać przez dostać jakieś pomysły na niestandardowe zbudowany piwniczki:

  • Innowacje Wine Cellar - Plan To mówi wszystko, co musisz wiedzieć, od kadrowania się do pokoju, do izolacji na oświetlenie.
  • Szafki na wino - Daje mnóstwo wielkiej ogóle wina budynku piwnica wiedzy.
  • Wine Rack Sklep - To miejsce ma wiele wspaniałych pomocy wizualnych, które pomogą Ci wyobrazić gotowego winiarnię.
  • Rona - Ma wiele wspaniałych informacji o piwnicach domu wina.
  • Wine Enthusiast - Potrzebujesz porady na żywo na swojej piwniczki? Daj Eksperci Wine Enthusiast połączenia. Konsultacje są bezpłatne.


Znajdź odpowiedni projekt winiarni i budowanie samemu zaoszczędzić sporo pieniędzy i jest pięknym dodatkiem do każdego domu.