grsail.com

Wilderness Camp Doświadczenie: Wywiad z Dillon

Wilderness Camp Doświadczenie: Wywiad z Dillon
Dillon

Jeśli właśnie dowiedział się, że jesteś na najlepszej drodze do obozu pustyni albo jesteś rodzicem, który zastanawia się, czy doświadczenie obozu pustyni zmieni kierunek Twojego Martwić nastolatka, spotkać Dillon. Dillon jest absolwentem obozu pustyni i Zakład Logiki Stosowanej miał szansę usłyszeć o jego walk i triumfów i jak zmienił swoje życie na lepsze.

Dillona Droga do Wilderness Camp

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co sprawiło, że udać się do obozu pustyni?

Dillon (D): Byłem w zawieszeniu za to narkotyki w szkole. Byłem w zawieszeniu i udał się do DT. Za każdym razem wyszedłem Spieprzyłem ponownie. Robiłem narkotyki, więc mam kłopoty z próby, a potem uciekł. Wsadzili mnie do obozu pustyni.

LTK: Jakie były twoje myśli przed wejściem na leczenie w obozie pustyni?

D: 45 dni będzie trwać wiecznie. Mam nadzieję, że mogę przekazać program i nie jestem zamknięty ponownie po tym. I tak naprawdę nie chcą obciąć włosy. Podobało mi się długie włosy. Gdybym nie obciąć włosy, ja nie program i się zamknąć w DT, więc niech się golić głowę.

O Dillona Wilderness Camp Experience

LTK: Jaki był normalny dzień, jak w obozie?

D: budzenie się rano, myję zęby, założyć kombinezony i kowbojski kapelusz i buty. Mieliśmy na sobie mundur pod kombinezon. Będziemy tam na śniadanie, stać w kolejce, i powiedzieć, nasze cele dni i dziesięć kowbojskie etyki. Te, które pamiętam to:

  • Wiedzieć, gdzie narysować linię.
  • Zawsze dokończyć to, czego zacząć.
  • Bądź twardy, ale sprawiedliwy.

Karmione konie, krowy, kury i lamów siana i dał im wodę do picia. My dojone krowy i ładował krów kupy. Czasami w czasie wolnym mogliśmy jeździć konno. Mieliśmy terapię grupową w nocy.

LTK: Co najbardziej w obozie pustyni Cię zaskoczyło?

D: Ile musieliśmy wędrować na trek. Ile mogę poradzić, że nie sądzę, mogę poradzić. Czułem się naprawdę dobrze o sobie później.

LTK: Jakie są inne doświadczenia chciałbyś się podzielić?

D: Spanie w jaskiniach, picia z rzek, i jest w przyrodzie dał mi sporo czasu myśleć o samej rzeczy. Terapia grupowa pomógł mi poznać ludzi i pracy zespołowej. To było duchowe, a wiele z chłopców trafił do łez.

Wsparcie ze sztabu i Rodziny

LTK: Kto dowiedziałeś się najbardziej wsparcie dla ciebie?

D: Mój przewodnik, bo pomógł z moich pytań i zadań.

LTK: Jak twoja rodzina była zaangażowana w leczeniu?

D: Moja mama i dziadek poszedł do odwiedzenia mnie kilka razy. Mieliśmy terapii rodzinnej, więc mogłem się dogadać z nimi lepiej. Chcemy mówić rzeczy się i pracować rzeczy, że jechaliśmy przez.

LTK: Czy można zaprzyjaźnić się z nikim w obozie pustyni? Czy można pozostać w kontakcie z nimi teraz?

D: Tak, czasami pozostawać w kontakcie w Internecie. Jest jedna osoba nadal rozmawiać o raz w tygodniu.

Refleksje na temat Experience

LTK: Jakie były jedne z najważniejszych lekcji nauczyłeś się w obozie w pustyni?

D: Nauczyłem się być pracowity. Dowiedziałem się też, jak radzić sobie z rzeczy lepiej nie brać narkotyki. Zdałem sobie sprawę, jak bardzo boli ludzi.

LTK: Czy wierzysz, że doświadczenie pozytywny wpływ na Twoje życie?

D: Pamiętam, co się dowiedziałem. Czasami chciałabym wrócić i zrobić to jeszcze raz.

LTK: Jak myślisz, co by się stało, gdybyś nie sąd nakazał do obozu pustyni?

D: I prawdopodobnie mają przechowywane imprezowanie i pozostał na leki.

Porady dla trudnej młodzieży

LTK: Czy masz jakieś wskazówki dla nastolatków, którzy mają zamiar wziąć udział w obozie pustyni?

D: Może wydawać się to trudne. Być może nie chcesz tego zrobić, a zgodnie z zasadami, ale warto. Przekonasz się, że to jest zabawa po chwilę. Dobrze jest być z dala od Druggy przyjaciółmi.

LTK: Jakie są wskazówki dla nastolatków, którzy nie idą do obozu pustyni, ale może być kierowany w tym kierunku.

D: Chcę powiedzieć, że życie zabawa i wszystko co nie jest tego warte. To może wydawać się dobrze teraz, ale to nie jest w końcu. Stracisz przyjaciół, stają się bezdomni i rezygnują ze szkoły z powodu narkotyków. Większość czasu będziesz miał problemów medycznych, ponieważ swojego uzależnienia od narkotyków. Leki wpływa na pamięć, a będziesz nawiedzone przez złe wspomnienia. Leki również wpływać na sen, dając Ci koszmary.

Łaskawy Dziękujemy

Zakład Logiki Stosowanej Nastolatki pragną podziękować Dillon za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoim doświadczeniem i życzy mu jak najlepiej w jego przyszłość.