grsail.com

Wiktoriańskim domu Akcenty

Wiktoriańskim domu Akcenty

Wiktoriańskie akcenty domu da twojej przestrzeni życiowej elegancką i romantyczną aurę.

Styl wiktoriański jest określona przez bogatą i pobłażliwy sposób, przypominający czasie, gdy zamożność i elegancja wykluczyć. Wiele ciemnych lasów, bogatych fantazyjnymi akcentami, luksusowych tkanin i błyszczące ozdoby były decydujące elementy tej epoki romantyzmu.

Charakterystyka wiktoriańskiej Wnętrz

W epoce wiktoriańskiej ludzie doświadczają pewnego bogactwa i przepychu, że trafiła do budowy wnętrza (wraz z architekturą, sztuką, modą i więcej).

Victorian design jest często opisywany jako ładny i romantyczny. Jest to dzięki zastosowaniu tradycyjnie żeńskie elementy, takie jak koronki akcentami, wiele kwiatów i akcesoriów złocone i krystalicznych. W domu w stylu wiktoriańskim oczekiwać dużo i zakrzywionych rzeźbione meble, żyrandole i świeczniki drippy, złoconych ramach i innych pięknych przedmiotów. Florals były szczególnie popularne w epoce wiktoriańskiej, a można znaleźć w całym domu - na wszystko z tkanin, do filiżanki, do rzeźbienia w meble, do papeterii.

Jeśli chodzi o wiktoriańskiej zdobienia więcej jest więcej. Każde puste miejsce, z blatami do ściany, błaga, które należy uwzględnić.

Wiktoriańskie Tkaniny

Wiktoriański bogactwo często objawia się w stosowaniu wielu bogatych, miękkie, tkaniny. Od aksamitne zasłony panele ozdobione frędzlami, paciorków, a frędzle do warstw miękkich koców pościeli; tkaniny w szerokiej gamie wzorów, kolorów i faktur to zazwyczaj można znaleźć w wiktoriańskim domu. Jeśli chcesz dodać jakieś wiktoriańskie akcenty tkaniny rozważyć zastosowanie poduszki akcent, rzuca, i małe tafty w luksusowych tkanin. Nie zapomnij o takich rzeczach jak spódnice tabeli i plisami kurzu, jak również.

Wybierając tkaninę akcenty pamiętać o wiele wzorów i kolorów. Adamaszek poduszki w jednym kolorze może być na kanapie innego koloru i wzoru, siedzi na szczycie orientalnym dywanie w zupełnie inny zestaw kolorów. Pod warunkiem, że kolory są bardziej lub mniej uzupełniają się wzajemnie, Victorian look zostanie osiągnięty.

Victorian Home Akcenty i ozdoby

Wiktoriański wnętrz jest opisany przez niektórych jako "over-the-top". Unikać zwykłe przedmioty i zdecydować, zamiast na te, które mają wiele szczegółów. Na przykład, stoły i krzesła z linii krzywych powinien być wybrany w ciągu wersjach prostych; lusterka powinien rzeźbione i zdobione ramki; i wzorzysty dywan jest preferowany obszar nad zwykłym dywany. Dotyczy to wszystkich wiktoriańskiej meble i akcenty. Podczas dużych mebli zapewni kości pokoju, to małe szczegóły, które naprawdę tworzą wygląd. W wiktoriańskiej dekoracji akcenty i akcesoria podjąć bardzo ważną rolę.

Możliwe akcenty domu to:

 • ramki do zdjęć srebra, cyny i złota, wykonane z metalu i drewna, rzeźbione z owoców i kwiatów
 • ozdobne żyrandole ozdobione kryształami
 • rzeźbione półki i uchwyty ścienne
 • kolorowe abażury z frędzlami i ozdoby
 • dekoracyjne CADDIES herbaty wykonane z palisandru lub innych ciemnych, drewna egzotycznego
 • małe posągi i popiersia (cherubiny i aniołowie w szczególności)
 • zbiory skóry związany książek
 • elementy świadczące o podróży, takie jak opracowania mapy i globusy (podróży został uznany znak bogactwa w epoce wiktoriańskiej)
 • druki ludzi, zwierząt i scen ogrodowych w ozdobnych ramek (albo powiesić na ścianie lub umieszczony na blaty)
 • kolekcje pięknych butelki szklane i kryształowe perfum, kałamarze, lub przyciski do papieru
 • dekoracyjne porcelany, porcelany, takie jak filiżanki wyświetlane na bufetach i kredensy
 • małe kawałki mebli, takich jak drewno i marmur stojaki, rzeźbione kolumny i gobeliny pokryte pufę.

Istnieje wiele innych drobnych rzeczy, które można zrobić, aby dodać Victorian talent do pokoju. Spróbuj przełączyć się drzwi i kółka dla Wiktorii pokręteł i armatury. Serwetka koronki lub tkaniny dodaje wiktoriańskim rozmachem, gdy umieszczone na szczycie tabeli z boku. Kolekcja dekoracyjne srebra wyświetlane w biblioteczce emituje atmosferę bogactwa i przepychu.

Wiktoriańskie Akcenty dla Outdoors

Wiktoriańskie akcenty domu nie musi być zarezerwowane wyłącznie dla wnętrza. Ogród, a nawet balkon, może być wypełniona róż, bluszczu, bzu i lawendy. Trenuj je uprawiać na małe kutego żelaza krzesła i stoły bistro, i wspiąć się ogrodzenia i altany. Dodaj akcenty do ogrodu, takie jak lustra, rzeźby i innych pięknych przedmiotów. Podobnie jak wewnętrznych akcenty, możliwości są nieograniczone.