grsail.com

Wiersze dla Sad nastolatków

Wiersze dla Sad nastolatków


Wiersze dla smutnym nastolatek może poruszyć niezliczonych osób, a dostępne są różne podejścia do rozważenia. Nastolatki mogą korzystać z wnikając głęboko do emocji przy użyciu smutne wiersze. Z drugiej strony, prostowania wiersze z dodatnim motywu oferuje naturalnie nastroju zwiększenie wyników.

Zrozumienie Wiersze dla Sad nastolatków

Poezja dla smutnych nastolatków mogą być zorganizowane w wielu różnych kategoriach, od przedmiotu do formatu. Jednak nacisk na melancholijnym nastroju nastolatki często. Ci, którzy kochają smutnych nastoletnich wiersze mają dobry powód.

Obejmując Smutek

Zamiast grzebiąc smutek, może być bardziej produktywne ogarnąć emocje, twarzą do niego, co to jest. Jednym ze sposobów, aby pracować z nastroju i pisania obejmują nurkowanie w smutku, tak jak w poniższym wierszu "Drowning".

Drowning

Zagłębienie się w melancholii umysłu

Zadanie jest niebezpieczne

Weź jeden głęboki oddech w środku

Sinking uśmiech zamaskować

Walka wewnętrzna złamać

Wolny od żalu dotkniętych

Bicie twojego serca duszącym

Pozwalają na płynny ruch smutku

Aby oddać swój cień na mokro

Ważenie każdą komórkę w dół

Do samego rdzenia

Inne wspinać, skakać i szybować

Poza swoimi myślami nasączone łzy

Rozstrzygać pod wygodne

Ciepłe fale żałobie

Dryfuje wciąż

W "Drowning", smutna nastolatka pociesza swojego własnego smutku i zanurza się w stan emocjonalny wydaje się być jedynym źródłem ulgi. Czasami pozwala emocje występują naturalnie prowadzi do lepszych uczuć. Inne wiersze dla smutna nastolatka oferują inne sposoby wyrażania żalu, że nie jest tak beznadziejna, ale nadal są katharsis w przyrodzie.

Smutek i gniew

Smutek przejawia się na wiele sposobów, a smutna nastolatka może wydawać się rozdrażniony i zły. Rozwiązanie tego aspektu smutku jest to świetny sposób, aby pracować przez złożonej kombinacji emocji. Wiele źródeł gniewu są istotne dla życia nastolatka.

Krzyk

W tym odległym pojęcia

Że liczy tyle

Na jednym uważnym spojrzeniem

Aby przyciągnąć przepaść między nami

Chciałbym złamać tego miejsca

Osobno

Aby znaleźć to, co dziwne, Fakt,

Chciałbym stać się

W uwięzi śmiechu

--Your Echo memory--

Wymusić zbicie

Krzyk

Mimo tej spokojnej przestrzeni

Ale krople dźwiękowe

O ścianę moich wnętrzności

Gdzie to nadal szaleje Ciągnięcie się do mojego gardła

Wyciskanie w żałosne

Szloch

Jak głuchych jako odległość

Między mną a tobą

Subtelne gniew w "Krzyku" jest głęboko związany z cierpienia i wreszcie żałosnym szlochem. Ten rodzaj poematu o smutnym nastolatka pomaga określić korelację między złożonych emocji. Inne rodzaje oferty poezja wskazówek dla melancholii nastolatek w różny sposób.

Pokonanie Smutek

Smutek prowadzi cykl, często łącząc się z sprzecznymi uczuciami. Wiersze o życiu nastoletniego nie trzeba skupić się na negatywnych aspektów badania nastolatki napotykają podczas ich dojrzewania. Smutek ma cel, a wzrost jest znaczne korzyści z emocji.

Melancholia Miłość

W chwili, gdy zakochał się w smutku

I tuli jej oczy półksiężyca

W jego umyśle

Wylała na niego

Błękitny deszcz panujący nad

Każda jego myśl

I gładka zębów

Pod jej burgundy wargi Parted sobie żyły płaczące

Każda czerwona łza

Bieganie pod jego skórą

Ale jego zasmuconym miłość przygasła

I smutek zsunął się,

Wierny pamięci

Tęsknota za powrocie

Relacje danej osoby ze smutkiem jest złożona, tak jak to jest z romantycznych związków. W "Melancholia Love", smutek jest uosobieniem w lojalnego partnera, który pomaga jej uczucia obiekt przechodzi przez trudny okres. Taki jest cel smutku.

Pisanie Sad Poezja

Pisanie wierszy jest sztuka, która zawiera wszystkie zmysły. Jednostki obejmuje budowę głębsze zrozumienie każdego doświadczenia, jak również jego emocjonalnych odpowiedników. Poświęcenie czasu pisać bez samoświadomości jest to świetny sposób, aby stworzyć coś pięknego z nawet najbardziej bolesnych sytuacjach.

Wiersze dla smutnym nastolatek ofertę pomocy w wielu aspektach. Pisanie pomaga tworzyć nowe spojrzenie na sytuację. Stwarza to wrażenie, że inni podkreślić, i że smutek jest naturalną częścią życia. Emocja jest koniecznością, że jest jednym z wielu elementów życia bogatych z doświadczeniem.